• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@bordulka Ahoj mojo este stale mas take dlhe cykly? :angry:
11. zář 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka A este ma napadlo bordulka neskusala si ty niekedy akupunkturu?
11. zář 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... já stále takto http://www.fertilityfriend.com/home/Evika a už jsem i objednaná k lékaři :wink: přespříští týden :wink:
11. zář 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evikmi jak sa citis ?? priznaky ??? :slight_smile:
11. zář 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj kati, neboj, urcite to dobre dopadne :slight_smile: ja byt tebou tak by som testovala trosku neskor.... :unamused: a tvoj mm si za chvilu uvedomi, ze sa ti neveduje tak, ako by mal :slight_smile:
11. zář 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahojki, ved este je stale moznost, ze pride ovu skor :slight_smile: ja som na tom podobne... uz si ani nepamatam, kedy som mala ovu naposledy :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka a ja ked som brala soju, tak mi ovu prisla asi na 23dc :slight_smile:
11. zář 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 no stale ma otravuju :( nie a nie to nejak skresat.... a tu akupunkturu som neskusala, ty ano? na co je to dobre?
11. zář 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ani nevím... hlavně asi prsa bolí a lítám furt na wc.... jinak poslední dva dny cokoli sním, je mi těžko až na zvracení ...ale je otázka, jestli na mě nejde nějaká viroza třeba
11. zář 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikmi to je virus zvany tehotenstvo :sweat_smile:
11. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka kéž by.... ted jsou u nás v práci nahlášeny myslím tři těhule... jen za poslední týden :grinning:

ale u sebe tomu moc nevěřím. víš jak to bývá :frowning2:
11. zář 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ja vim, ale stale moze prist konecne " to prave " :dizzy_face:
11. zář 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka po sedmé.. už by mohlo :wink:
11. zář 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikmi no sedem je stastne cislo :dizzy_face:
11. zář 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka doufám.... a i když to zas nevyjde, vyjde adopce :wink:
11. zář 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 no ja kedze nemeriam tak ani neviem mozno hej a mozno este nie :wink: dneska som 16dc :slight_smile:
11. zář 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 no ahoj grafik ziadny nemeriam skusame to tak na volno nemeriam a ani sa nesledujem a myslim ze je to tak aj lepsie no ved uvidime a co ty ako ???
11. zář 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka niekomu akupunktura dopomohla k otehu :wink: ale podrobnosti okolo toho by ti povedal odbornik,ze ako to funguje.V USA je to teraz dost in :slight_smile: ja som sa dnes rozpravala s kamoskou ona chodi koli niecomu inemu ale pomaha jej.Nemusi to byt zla vec.skus pogooglit :wink: ja osobne tomu verim.
11. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba no vždy to vypáli inak ako chceme :slight_smile: nám sa uz nejak nechce kazdy den,jednak robota,havo a kopa veci okolo a ked uz,tak vždy zásadne po ovu ako naschvál ...aj na dovcu,jak králiky...po ovu.... :grinning:
11. zář 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 mne by stacilo, keby dopomohla k ovulke :slight_smile: potom by to hadam islo aj same :slight_smile: ani neviem ci to vobec niekto na SR robi :slight_smile:
11. zář 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko doverne poznam :grinning: vsak zakon schvalnosti...nejak ma dnes brusko bolelo :frowning2: divne na 4 dpo..
11. zář 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanya1 No ved nemusis merat staci ked si sledujes hlien alebo krcok :slight_smile:))
11. zář 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka Ja myslim,ze aj to by sa dalo.U nas to robi prides ku nam? :wink:
11. zář 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ahoj, mna uz boli dva dni bruch :((( take slabe krce, a ke dprudko vstanem, tak ma silno pichne, dufam, ze som ok :(
11. zář 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 a kto to u vas robi? :slight_smile: a myslis do BB?
11. zář 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj, robi to aj nas rodinny znamy, je primar neurologie v NR, ak chces, mozem ti dat nanho kontakt a popytaj sa..
11. zář 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 cau Eli! no ako si sa aklimatizovala? my sme si to predlzili nakoniec o tie tri mesiace v Seattle, buduci pondelok uz ale letim zase domov.. co mas nove, mojko?
11. zář 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy ahoj moja, dakujem ti, pockam co povie Eli a este ma mozno prekvapia aj moje vysledky :slight_smile: som ti dnes chcela aj napisat, ze ako rychlo to leti, ved len prednedavnom sme tu riesili testikovanie a ty si uz pomaly v tretom mesiaci :slight_smile: joj, drzste sa babulky :slight_smile:
11. zář 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka noo, zajtra uz zacinam dvanasty tyzden :slight_smile: dufam, ze ked buduci tyzden pojdem k doktorke, vsetko bude ok a budeme sa moct rodinke priznat :slight_smile: pocuj, mojko, a na tej endokrinologii si uz bola? tam povies, ze sa ti nedari otehu, ja som doktorke hovorila aj o merani bazalky a tesila sa aspon, ze ma viac info, lebo z toho tiez vela vidiet.. a aj ked som nemala z krvi ziadny nalez, dala mi malu davku liekov, ze aj tak je otehotnenie a tehotenstvo narocne na hormony, ze to mi neublizi.. tak sa popytaj aj ty.. tfuj tfuj tfuj!
11. zář 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy Ahoj mami :slight_smile: akurat sa chystam haju :wink: No tazko som si zvykala po roku mi vsetko bolo take divne :unamused: Nemeriam lebo sluzievam na smeny tak to sa neda a nechcela som sa sledovat uz tolko.Ale aj tak to robim :slight_smile: som hrozna ale to sa neda.Ovulka ma velmi boli takze viem kedy bola.Dnes som 9DPO vcera trochu hnede spinenie vidis zase si namyslam :grinning: pred kazdou mrchou mam tehu priznaky :grinning: hadam to raz pride...a ty moja ako???citala som ta ale uz davnejsie,bola si v USA u gyndosa takze nieco malo o Tebe viem. :dizzy_face:
11. zář 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek