• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@piacere joj, to čakanie je vzdy na nervy :slight_smile: kedy by ti nemala prist? :slight_smile: ja by som tomu vcerajsiemu testiku verila :slight_smile: aj grafu... a ovu testy nemas? :wink:
12. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tiez myslim, ze 15DC bola ovu, dakujem za kuk :wink:
12. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia ahoj...ja mám tiež dnes na 15DC ovu...určite, lebo ma hrozne bolí na ľavej strane...ráno ma trochu na pravej a potom začala riadne ľavá...minulý mesiac to bolo tiež tak...no ale u nás tento mesiac viacmenej zbytočný, nič si nesľubujeme...
12. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ahoj..no aj ja dufam..ze pojde len..hore...ovulka urcite bola v pondelok-utorok...mala som folik v pondelok rano..20 mm... :slight_smile: a v pondelok vecer dost velke bolesti a silny hlien... :slight_smile: Myslis..to 37,1 :slight_smile: v sobotu rano?...Bola som vonku trosku sme pili...:slight_smile: prisla som domov o 2hej...a teplotu som merala o pol 7mej...tak to asi preto taka vysoka...este tam posobil alkohol. :slight_smile:
12. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jeeeeeeeeemine, ty ani nevieš ako si ma potešila!! môj sa tiež tak moce...spomalený film,presne...až na to teda,že mm keď vstáva o 6, tak budík má o 5 ... potom sa z posledných síl presunie na gauč...ešteže ráno nie som na neho v ničom viazaná...ale to on stále takto, na všetko je čas, čas, čas a potom nestihne nič... :angry:
12. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko ja mam presne takeho isteho muza, on je v kupelni 45 min, ja 15 min a som hotova s malou a na neho cakame..
Tebe to tento mesiac musi vyjst.. 4-5x denne to nemoze mat kvalitne spermose, to musi byt len ejakulat bez spermosiek hihi
12. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky čo meriate BT alebo aj ostatne ak viete poraďte mi prosím. BT ostáva zvysena pocas celého tehotenstva alebo len na začiatku? Ďakujem za odpovede
12. zář 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mne pichli pregnyl v pondelok o 16:30, ale teda ovu do 36 hodín isto nebola,lebo teplota ráno ešte nič...zato teraz ma riadne bolí podbruško, tak počítam, že zajtra to pôjde hore...
@bordulka ty mas dnes volno? A nevies co ma nove Moni ci mrcha dosla? A ty mas co nove, s mm ste ok? Pekny dnik
@piefunko moja, pozeravas Kosti??? ja uz cakam kedy sa bude dat stiahnut 8. seria :slight_smile: milujem Bootha :slight_smile:
12. zář 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj kati, nie som doma, idem teraz na poobednu, len cakam kym sa mm vyšmochce :slight_smile: a zatial sme ok... klop,klop, aby som to nezahovorila :slight_smile: den sa este neskoncil... o moni neviem, nepisala som jej, je u maminy, tak ju nechcem vyrusovat, ale mozno dnes pride :slight_smile:
12. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jasneeeee ze pozeram, kto by ho nemiloval, s tym by som si veru nestazovala na taky maraton :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko vsak by som sa mohla pridat? :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
12. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait @katka116 presne, budik mi vyzvana od 6:10 koli nemu a on si 6:50 zmysli ze ok vsatnem a presunie sa na gauc do obyvky, a potom ked kricim tak hadze psie ocu ze som na neho zlaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach ti chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait preco si tento mesiac odpisala, mozno to vyjde a laparka nebude :wink:
12. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak urciteeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ak by sme kexikovali kedy chceme tak by to bolo tak raz za tyzden a zaručene by sme sa do ovulky netrafili. tak držím palce.
@mattuliatko30 no uvidíš podla dlzky lf kedy bola.
12. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 juj, to mi je luto. no uvidíš či to bude stačit.
12. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no ale zalezi presne kedy praskne.. teploty moze vynimocne zareagovat o par hodin neskor a kedze meriame len raz za 24 hodin, mozes to zachytit az na druhy den, :sweat_smile:
12. zář 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no v sobotu alebo ak bola ovu na 13dc, tak až v pondelok. Testy do ma nemám žiadne, ovu som nikdy neskúšala :sweat_smile: a tehu kupujem len v prípade potreby, takže žiadne zásoby doma a už ani nechcem míňať momentálne tak potrebné evríky... Veď ak by aj, tak mi nič neutečie a na bud. týždeň v utorok testnem zas, ak bude čo :grinning:
12. zář 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj moja, no ako ty? zatial hore co? :wink: pocuj myslis ze existuje nieco na urychlenie prasknutia foliku? akoze nieco ako prirodny pregnyl? :confused: :sweat_smile:
12. zář 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ach, to ja si nemôžem dovoliť kričať, to by bola hááádka....lebo on sa už v živote nanaháňal dosť vraj :grinning:
12. zář 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a keď ma to bolí jak hovado, to znamená, že prasklo alebo sa ešte len chystá alebo čo? :confused:
12. zář 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia nooo, lebo sa aj doktor tak nejak vyjadril, že keď je všetko ok a neostala som tehotná, tak sa šanca znižuje...tak nejako som to pochopila...ale šakneodpísala úplne, len akože nie som z toho taká hotová ako minulý cyklus :wink:
12. zář 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait tak ja nekricim, ja len poviem ze ok, ak si chce platit hypoteku a zivit mna s buducim babom sam, kedze mna vyhodia za neskore prichody tak sklopi uzi a smotka sa dalej :grinning: :grinning: dufam ze nevyhodia :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to fakt ešte nevystúpila? hnusoba jedna teplotná......ja už konečne výstup: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu takže bolo už aj AM, ale bez snaženia :sweat_smile:
12. zář 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu no ja verim ze zajtra ta budem nasledovat :dizzy_face:
12. zář 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no ja nijak, testik negativny na 10 dpo, klasika. :unamused: hmmm.. o takom som este nepocula, ale pokial mas v poriadku hormony, urychlovat nepotrebujes.
prave LH hormon prinuti folikul praaknut. takze ak mas spravny pomer FSH a LH. tak nie je o com . :wink:
12. zář 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no co mam odsledovane, mna to boli PRED. :wink:
12. zář 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka

@piefunko
ach Bootha by som si dala aj ja a mozno by som sa dala nahovorit aj na nove polohy a praktiky :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek