• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
heh to by sa dalo-keby moj M bol doma - ale pride neskor :grinning:
12. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka bola som dnes prvý deň v robote po týždňovej PN, takže cez deň nebol čas :sweat_smile:
12. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: uha, a ako sa citis? stresy?
12. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki ;)

flami testik nadherny, uz silnejsi asi ani nebude :grinning: vravela som ti- 16 dpo ;) takze prestat uz merat aj testovat a zacni si uzivat tehu :wink:
12. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri budem sa snažiť :grinning:
12. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
flaaaaaaaam ahoj som myslela dnes na teba kraaaaaaaaaaaaaaaaaasny test no som rada ze je to tak tak uz sa tesis na stredu co? :wink:
12. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá..flam..srdečná gratulácia..krásne diaľnice.. :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonsai ďakujem :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, prosím vás poraďte mi, aký teplomer si mám kúpiť na beranie BT - viem že lepší je digitálny, ale máte s jedným desatinným miestom, alebo dostať aj teplomery s dvomi desatinnými miestami?
12. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
neďakuj..len si to krásne užívaj..teším sa z každej novej tehuľky..aj keď prispievam menej - čítam si vás.. a v kútiku duše dúfam, že aj pri mojom nicku raz...
12. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubka dajú sa kúpiť aj také, ktoré merajú na dve desatinné miesta, sú to originál teplomery na BT... myslím, že lauritka má taký :slight_smile:

bonsai držím palce, aby si čoskoro mala pri svojom nicku tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga ďakujem, budem taký zháňať. Dnes som bola v 4-roch lekárňach, ale taký nemali. Nevieš, dá sa objednať aj cez internet?
12. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Ako sa tu máte.No ja kedže nemeriam,tak ani nemám čo dať sem.Ale v stredu idem k lekárovi a uvidím,čo sa začne riešiť.
12. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubka dá, ale netuším kde, ale baby, ktoré ho majú ti isto poradia, len tu teraz nie sú :grinning:
12. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubka- počula som, že najpresnejšie sú klasické ortuťové, no tie už v lekárni nezoženieš... :cry:
12. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubka ja som si ho objednala odtialto, (zaregistrujes sa ako navstevnik,objednas-oni ti ho poslu-a ty im cenu a postovnne zaplatis kvazi ako prispevok pre nich)

http://www.lpp.sk//index.php?cPath=1&products_id=2&option=com_joscommerce&osMod=product_info&Itemid=123&osCsid=aa909fa1858c33f01ad5b7b07f244d1
12. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny vecer prajem
lekar ma pochvalil aj drobceka.. krasne sme ho videli na sone.aky je velky a ten pohlad na jeho busenie srdiecka bol neopisatelny,az som sa slzam nuebranila..neopakovatelny pocit to je ked vidite toho maleho drobceka a vdaka srdiecku takmer polovica podskakuje .vsetko je v poriadku a sam lekar povedal ze mu je u mna velmi dobre ked tak rychlo rastie
o 2 tyzdne idme na prve odbery.vsetky co sa robia v tehotenstve na zaciatku a ked budu OK dostanem uz aj tehotensku knizku
vedela som ze ma ten drobcek nesklame ved je silny bojovnik po mne :dizzy_face: :dizzy_face:
fotecku mi lekar nedal pretoze som tak onemela s toho pohladu ze som si ju zabudla vypytata ale slubil ze nabuduce ked bude vecsie tak mi presne vsetko povie,asi aj termin porodu a da aj fotecku.
tera pomalicky idem zase pod perinku.som dnes velmi utahana a boli ma hlava preto az teraz neskoro pisem :wink: dobru nocku
12. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evina- super , tešinkame sa spolu stebou :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,sem tam som vam pisala,no a teraz zas pisem,moj graf vyzera dost cudne

http://www.fertilityfriend.com/home/groka a to som merala o hodinu skor ako zvycajne,nemam ani teplotu,nic,babule ako to vidite vy?lebo toto som si priala,pokles pred mrchou a potom vystup,ale ja mam pocit ze som si tu teplotu normalne privolala,kozy ma bolia priserne,co moze byt mrcha za dverami,brucho na mrchu,sem tam ma tam pichne co ma akurat v iny mesiac nepicha nic,testovat ani nejdem,lekaren mame daleko,vonku vetrisko a mne sa tam nechce,inak klesam uz na 12 DPO a na 14 mi pride mrcha niekedy aj na 13 cyklus mavam aj 30dnovy,aj 31 aj 32 :fearful:
13. říj 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2009 v 06:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrééé ránko všetkým budúcim maminám :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
13. říj 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka- a netestovala si ešte? Ináč ten IP pkles býva 1- dňový- ale možno práve vtedy keď si nemerela bol vzostup...uvidíš, ako sa teplotka bude správať zajtra :dizzy_face:
13. říj 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska nie netestovala som,lebo som vzdy testovala skoro a vzdy som bola sklamana tak az ked budu meskat,co je dnes zajtra,ja som aj spinila 2 dni,tusim to bolo na 11 a 10 dpo,neviem presne
13. říj 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko .....tak ja dnes asi takto
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
13. říj 2009 v 07:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka krasne
13. říj 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dufam....je to moj prvygrafik tak dufam ze aj posledny ja sa v tom absolutne nevyznam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 07:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka--no vyzerá to úžasne::slight_smile:))
13. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vazne ...jeeeeeeeej dakujem.....ja len pozeram a pozeram tie vsetky grafy ale poviem pravdu len pozeram :confounded:
sice uz som sa to tu pytala...ale aj tak mam pocit, ze ovu som mala 2.10..preto este radsej netestujem....
13. říj 2009 v 07:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/29818c ja som mala v noci taku strasnu bolest v podbreusku trvalo to asi hodinu akoby ma niekto z vnutra rezal nozom nekrvaca,a ale bala som sa riadne az mi islo do placu to som este nezazila :unamused:
13. říj 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sofi ........... :slight_smile:
nebojkaj bude to dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....este 3 dni
13. říj 2009 v 07:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek