• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mata_ba micka..tak sú tam dve, ale jedna slabšia :slight_smile: takže ništ....ale už asi 5dní sú také isté...ale to pred mrchou býva...
13. zář 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Len pekne vipi ten jablkovy mok, nech mas koooopec vitaminov pre drobca :slight_smile:))))
13. zář 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 no,clovek mieni,Pan Boh meni :wink: ale no dobre teda..zmierujem sa s mrchou... :wink:

@6lenka64 drobec (mm) si vypije sam,ked sa vrati z nakladky :grinning: :wink:
13. zář 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ja som s ňou už dááávno zmierená...tak ale nech aspoň tam vidím paličky..keď už na tehu nie :grinning:
a čo ideš dnes robiť?...u nás stále leje...ja som si sprvila kávu...a idem si asi potom ľahnúť..akosi som ospatá...a bolí ma po tom vytrhnutí zase...uff
13. zář 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba

@6lenka64 baby a kedy sa chystate testovat? Aby sme v tom boli spolocne :slight_smile: ja mam 4 testiky tak zacnem od pondelka, urcite nevydrzim dlhsie, to budem 10 dpo a zistim ci sa nejaka spermoska chytila.. Nech viem kedy vy testujete a drzime si navzajom palce
13. zář 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 a decka mas kde? Dovolia ti spinkat? :wink:
13. zář 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 a to ked ocikam ovu test co by malo ukazat ak som tehu?
13. zář 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 Ja som dnes 9DPO, mama doma 2 testy, no neviem ci zajtra nebude este skoro, v pondelok mam dostat ms....uvidim podla zajtrajsej teploty :slight_smile: graf nemas vsak?
13. zář 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 jasne...tie sa hrajú...včera sme sa naučili..tak majú teraz voľno...idem si podriemkať..večer sem možno zbehnem...čauko
@6lenka64 mal by byť pozitívny...väčšinou to tak je..skús ovu testík..hm???
13. zář 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 držím palčeky..nech už na prvom bude dúšik :slight_smile:
13. zář 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 a ved si pisala ze mas dve carky na teste :slight_smile:
13. zář 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Aha jedna je slabsia , prepac.
13. zář 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 milacik,ja som este v praci...takze len sedim na zadku a popijam jablckovu stavu...

@katka116 aj ja az najskor v pondelok...ale chcem vydrzat co najdlhsie..som zvedava,co povie lutealka...
13. zář 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj moja. tak uz som doma. mrvcha prisla uz v utoirok doobeda, takze dnes som 3 DC.. ta soja mi este neprisla, som myslela, ze dnes ju vyberiem a zajtra uz uzijem. bola som dnes na tom melire, mam ofinku, to som uz veru dlho nemala, nezvyk. muzik uzm je tiez doma, peniaze este stale nedostali :angry: :angry: :frowning2: neviem ci sa mam hnevat alebo plakat... a dnes sa nam este v tescu rozsypal kosik, lebo bol zly ten drziak, co sme si nevsimli a rozbila sa nam flasa vina, co sme kupovali svokre na meniny, joj, mam straaasne nervy. ale dostala som od mm kvietok k vyrociu, som myslela, ze dnes posedime pri vecery a sampuse, ale kedze prisiel necakanje, tak asi az zajtra :slight_smile: a ty ako? bola si sa objednat na tej endo? a co vysledky? nebola si sa o ne opytat?
13. zář 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 aj mne najskôr ukázali ovu testy... A nebola ani ta druha čiarka úplne rovnako silná.. Ak chceš, kukni album Pomaličky.
13. zář 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba juj, som zvedavá.....ešteže ten čas tak rýchlo letí :wink:
13. zář 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu zvedava na co??
13. zář 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba no na čo asi tak? :slight_smile: či to už bude tentoraz pravda :wink:
13. zář 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no neviem, ktory den by bola :slight_smile: ale mrcha nie je :(
13. zář 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jaaaaj moja....nadej je,ale aj zmiesane pocity
13. zář 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba veď ja viem.....nádej je vždy
13. zář 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj Moni, si mi chybala. Fakt prisla mrcha? A kedy pojdes k dr? To s tymi peniazkami pre mm to ma velmi mrzi, urcite je to tazke :frowning2: zelam nech uz to co najskor vyplatia. A tu flasu v tescu ste asi museli zaplatit vsak? No kym si tu nebola som sa stazovala, lebo posledny keksik bol den pred ovu a neviem ci to stacilo..
13. zář 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, myslela som na teba, uz som sa štelovala, ze ti napisem sms :slight_smile: chcem vidiet tvoje nove ja :slight_smile: tie peniaze ma mrzia... su to spiny, ze takto klamu a zdieraju ludi :angry: dufam,ze mrcha pomaly ustupuje, aby ste mohli zajtra s mm riadne oslavit :slight_smile: ta soja este neprisla???? este aj prvou triedou som to posielala.. vrrr :angry: to vino v tescu ste museli aj zaplatit?? na tej endo bol nakoniec ocino a zistil, ze tam sa neobjednava, to musim rano prist a rychlo si uchmatnut cislo :unamused: takze buduci tyzden cez dovolenku tam skocim a pre vysledky si idem zajtra, uz teraz mam zaludok ako na vode :slight_smile: ani neviem preco.. inak teraz som sa zobudila, o stvrtej som si isla lahnut :slight_smile: rano sa mi tak super spalo, len som musela vstavat do prace, tak som si to vynahradila :slight_smile: milujem toto počasie :slight_smile:
13. zář 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj kati, teraz by mal byt u teba asi cas "uhniezdenia", nepocitujes nic? :slight_smile:
13. zář 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj moja, dakujem, neboj urcite stacilo, ved den pred ovu je podla mna to naj, aspon si spermosky mozu v klude pockat na vajko :wink: :wink: :wink: takze podla mna super :wink: veru prisla, ta hnusoba :angry:
13. zář 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj minule som ti pisala ze kedy si prisla o babatko dufam ze som ta neurazila. Uz sa snazite o babatko?
13. zář 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko joj, teraz sa mi snivalo s Boothom :grinning: :grinning: :grinning: ja som bola v koži Kostičky a tehotna... a on ma zachranoval z horiaceho vytahu :slight_smile: chvilu mal obleceny ten svoj oblek ale potom nasadil hasicsky oblek :slight_smile:
13. zář 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no aj ja som ti chcela pisat sms,ale kedze som nebola doma a nevedela, ze ci prisla ta soja, tak som nepisala. dnes som letela do schranky a tam nic, teda nic od teba :frowning2: :frowning2: no museli sme to vino zaplatit :pensive: mrcha ustupuje, mozno sa neovladneme a uz dnes oslavime :grinning: bez romantickej vecere a sampusu :grinning:
no tak to mate dobre na tej endo, aj ked si treba privstat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked ty rada spinkas :grinning: no moj si tiez zvyka na novy vyzor :grinning:
13. zář 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 nie, nie, neurazila.....len som asi zabudla odpísať....alebo mi neodoslalo spávu.....v 12tt a bolo to 20. mája, keď sme sa to dozvedeli, len bäbo sa prestalo o čosi skôr vyvíjať
13. zář 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ale s.re ma ta posta... uz max. vcera si to tam mala mať... ja sprosta som to ale neposlala doporučene :( iba 1.triedou... a bolo to vino drahe? uz vidim, ze u vas sa bude oslavovat dva dni v kuse :slight_smile: ked pojdem na tu endo, tak budem vstavat tak ako keby som sla do prace, to hadam zvladnem :slight_smile: aj ja chcem vidiet tvoj novy vyzor :slight_smile: predstavujem si to nieco take ako mas foto na MK :slight_smile:
13. zář 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek