Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mattuliatko30
13. zář 2012

@mata_ba micka..tak sú tam dve, ale jedna slabšia 🙂 takže ništ....ale už asi 5dní sú také isté...ale to pred mrchou býva...

6lenka64
13. zář 2012

@mata_ba Len pekne vipi ten jablkovy mok, nech mas koooopec vitaminov pre drobca 🙂))))

mata_ba
13. zář 2012

@mattuliatko30 no,clovek mieni,Pan Boh meni 😉 ale no dobre teda..zmierujem sa s mrchou... 😉

@6lenka64 drobec (mm) si vypije sam,ked sa vrati z nakladky 😀 😉

mattuliatko30
13. zář 2012

@mata_ba ja som s ňou už dááávno zmierená...tak ale nech aspoň tam vidím paličky..keď už na tehu nie 😀
a čo ideš dnes robiť?...u nás stále leje...ja som si sprvila kávu...a idem si asi potom ľahnúť..akosi som ospatá...a bolí ma po tom vytrhnutí zase...uff

katka116
13. zář 2012

@mata_ba

@6lenka64 baby a kedy sa chystate testovat? Aby sme v tom boli spolocne 🙂 ja mam 4 testiky tak zacnem od pondelka, urcite nevydrzim dlhsie, to budem 10 dpo a zistim ci sa nejaka spermoska chytila.. Nech viem kedy vy testujete a drzime si navzajom palce

katka116
13. zář 2012

@mattuliatko30 a decka mas kde? Dovolia ti spinkat? 😉

6lenka64
13. zář 2012

@mattuliatko30 a to ked ocikam ovu test co by malo ukazat ak som tehu?

6lenka64
13. zář 2012

@katka116 Ja som dnes 9DPO, mama doma 2 testy, no neviem ci zajtra nebude este skoro, v pondelok mam dostat ms....uvidim podla zajtrajsej teploty 🙂 graf nemas vsak?

mattuliatko30
13. zář 2012

@katka116 jasne...tie sa hrajú...včera sme sa naučili..tak majú teraz voľno...idem si podriemkať..večer sem možno zbehnem...čauko
@6lenka64 mal by byť pozitívny...väčšinou to tak je..skús ovu testík..hm???

mattuliatko30
13. zář 2012

@katka116 držím palčeky..nech už na prvom bude dúšik 🙂

6lenka64
13. zář 2012

@mattuliatko30 a ved si pisala ze mas dve carky na teste 🙂

6lenka64
13. zář 2012

@mattuliatko30 Aha jedna je slabsia , prepac.

mata_ba
13. zář 2012

@mattuliatko30 milacik,ja som este v praci...takze len sedim na zadku a popijam jablckovu stavu...

@katka116 aj ja az najskor v pondelok...ale chcem vydrzat co najdlhsie..som zvedava,co povie lutealka...

moni1007
13. zář 2012

@bordulka ahoj moja. tak uz som doma. mrvcha prisla uz v utoirok doobeda, takze dnes som 3 DC.. ta soja mi este neprisla, som myslela, ze dnes ju vyberiem a zajtra uz uzijem. bola som dnes na tom melire, mam ofinku, to som uz veru dlho nemala, nezvyk. muzik uzm je tiez doma, peniaze este stale nedostali 😠 😠 ☹ neviem ci sa mam hnevat alebo plakat... a dnes sa nam este v tescu rozsypal kosik, lebo bol zly ten drziak, co sme si nevsimli a rozbila sa nam flasa vina, co sme kupovali svokre na meniny, joj, mam straaasne nervy. ale dostala som od mm kvietok k vyrociu, som myslela, ze dnes posedime pri vecery a sampuse, ale kedze prisiel necakanje, tak asi az zajtra 🙂 a ty ako? bola si sa objednat na tej endo? a co vysledky? nebola si sa o ne opytat?

chmurkaxy
13. zář 2012

@6lenka64 aj mne najskôr ukázali ovu testy... A nebola ani ta druha čiarka úplne rovnako silná.. Ak chceš, kukni album Pomaličky.

kikaneu
13. zář 2012

@mata_ba juj, som zvedavá.....ešteže ten čas tak rýchlo letí 😉

mata_ba
13. zář 2012

@kikaneu zvedava na co??

kikaneu
13. zář 2012

@mata_ba no na čo asi tak? 🙂 či to už bude tentoraz pravda 😉

bordulka
13. zář 2012

@lauritka no neviem, ktory den by bola 🙂 ale mrcha nie je :(

mata_ba
13. zář 2012

@kikaneu jaaaaj moja....nadej je,ale aj zmiesane pocity

kikaneu
13. zář 2012

@mata_ba veď ja viem.....nádej je vždy

katka116
13. zář 2012

@moni1007 ahoj Moni, si mi chybala. Fakt prisla mrcha? A kedy pojdes k dr? To s tymi peniazkami pre mm to ma velmi mrzi, urcite je to tazke ☹ zelam nech uz to co najskor vyplatia. A tu flasu v tescu ste asi museli zaplatit vsak? No kym si tu nebola som sa stazovala, lebo posledny keksik bol den pred ovu a neviem ci to stacilo..

bordulka
13. zář 2012

@moni1007 ahoj moja, myslela som na teba, uz som sa štelovala, ze ti napisem sms 🙂 chcem vidiet tvoje nove ja 🙂 tie peniaze ma mrzia... su to spiny, ze takto klamu a zdieraju ludi 😠 dufam,ze mrcha pomaly ustupuje, aby ste mohli zajtra s mm riadne oslavit 🙂 ta soja este neprisla???? este aj prvou triedou som to posielala.. vrrr 😠 to vino v tescu ste museli aj zaplatit?? na tej endo bol nakoniec ocino a zistil, ze tam sa neobjednava, to musim rano prist a rychlo si uchmatnut cislo 😒 takze buduci tyzden cez dovolenku tam skocim a pre vysledky si idem zajtra, uz teraz mam zaludok ako na vode 🙂 ani neviem preco.. inak teraz som sa zobudila, o stvrtej som si isla lahnut 🙂 rano sa mi tak super spalo, len som musela vstavat do prace, tak som si to vynahradila 🙂 milujem toto počasie 🙂

bordulka
13. zář 2012

@katka116 ahoj kati, teraz by mal byt u teba asi cas "uhniezdenia", nepocitujes nic? 🙂

moni1007
13. zář 2012

@katka116 ahoj moja, dakujem, neboj urcite stacilo, ved den pred ovu je podla mna to naj, aspon si spermosky mozu v klude pockat na vajko 😉 😉 😉 takze podla mna super 😉 veru prisla, ta hnusoba 😠

katka116
13. zář 2012

@kikaneu ahoj minule som ti pisala ze kedy si prisla o babatko dufam ze som ta neurazila. Uz sa snazite o babatko?

bordulka
13. zář 2012

@piefunko joj, teraz sa mi snivalo s Boothom 😀 😀 😀 ja som bola v koži Kostičky a tehotna... a on ma zachranoval z horiaceho vytahu 🙂 chvilu mal obleceny ten svoj oblek ale potom nasadil hasicsky oblek 🙂

moni1007
13. zář 2012

@bordulka no aj ja som ti chcela pisat sms,ale kedze som nebola doma a nevedela, ze ci prisla ta soja, tak som nepisala. dnes som letela do schranky a tam nic, teda nic od teba ☹ ☹ no museli sme to vino zaplatit 😔 mrcha ustupuje, mozno sa neovladneme a uz dnes oslavime 😀 bez romantickej vecere a sampusu 😀
no tak to mate dobre na tej endo, aj ked si treba privstat 😝 a ked ty rada spinkas 😀 no moj si tiez zvyka na novy vyzor 😀

kikaneu
13. zář 2012

@katka116 nie, nie, neurazila.....len som asi zabudla odpísať....alebo mi neodoslalo spávu.....v 12tt a bolo to 20. mája, keď sme sa to dozvedeli, len bäbo sa prestalo o čosi skôr vyvíjať

bordulka
13. zář 2012

@moni1007 no ale s.re ma ta posta... uz max. vcera si to tam mala mať... ja sprosta som to ale neposlala doporučene :( iba 1.triedou... a bolo to vino drahe? uz vidim, ze u vas sa bude oslavovat dva dni v kuse 🙂 ked pojdem na tu endo, tak budem vstavat tak ako keby som sla do prace, to hadam zvladnem 🙂 aj ja chcem vidiet tvoj novy vyzor 🙂 predstavujem si to nieco take ako mas foto na MK 🙂