• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@activia tak nemozu byt vsetky hrrrr vyskoky... pekne pomalicky dalej zajdes :wink:
14. zář 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 moj moja dakujem, veru teraz uz len dockat.. .este pomeram dva dni ci sa mi drzi hore tplotka a potom nic, potom si budem uzivat 14dni do mrchy a snazit sa zamestnat mysel inym nez porozovanim tehupriznakov :grinning: ale ty by si nas mohla prekvapit a nastartovat tunak septembrovu tehu vlnu, hmmm???
14. zář 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ee, nemala som včera...ak som mala, tak isto v stredu...
14. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no drahá ja teda neodpadávam...z teba sa teším, ale ja si furt myslím, že ovu nebola...
14. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko veru chce to septembrovu tehu vlnu :grinning: , @mattuliatko30 bude si tehu alebo mas nejaky tajny recept ako predlzit cyklus :grinning: :grinning:
14. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Ano v obvyklý čas, ale byla jsem v klidu jen dvě hodiny. Ta vyšší by se mi samozřejmě líbila víc :grinning: Jsem 8DPO.
14. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no jedna tehulka je tu ista, to neexistuje, ze ste to presvihli
14. zář 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ale ides niekam, sak si pekne stupla... o 0,2 ako ja, pockaj aj zajtra pojdes o 0,2 a potom zase a zase a uz tam ostanes :slight_smile:
14. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no urcite @piacere len musi zohnat rovnaky testik :wink:
14. zář 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom no ale to bolo moc skoro a logicky za dve hodky sa to upravilo :wink: hniezdit budes zajtra :wink:
14. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba neboj moja..to sa ti napraví
14. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 krasny grafik, taky iny ako mavas :wink: drzim palce, nech sa tvoja tuzba uz splni :wink: :wink:
14. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko micka....nereáílne...ale tak uvidíme...ale mrcha je už za dverami...u mňa isto :grinning: :grinning: stavím sa..
14. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja..krásny..ale to sa mi iba LF upravuje :slight_smile: nič iné....a ty ako ??čo máš nové?
14. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia tak keby som o takom vedeela...tak si ju predlžujem každý raz :grinning: ale tehu nie som...len si dávam psychicky asi do poriadku cyklus moja..a ty ako?
14. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj. no ved uvidime, snad nas vsetky prijemne prekvapis :wink: no ja nic nove. mrcha mi uz doznieva, tak som rada, ani ma moc nepotrapila. v pondelok rozmyslam,ze pojdem za dr,, pripadne v piatok. uvidim :slight_smile:
14. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ok ak nerealne, tak vies na com sme sa "dohodli" :wink: cakam o mesiac report :grinning:
14. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 v kazdom pripade je to parada, ze sa ti takto natahuje :wink: .......ja takto pomalicky http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781
14. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 raz urcite :grinning:
14. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko neverím, kým neuvidím...
14. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj moja, cakam na spravicky, zabudla som sa ta spytat, kedy tu dojdes :unamused: inak, si predstav, ze v tom tescu sme aj tak nakoniec usetrili,aj ked sme platili flasu vina navyse... vecer ma napadlo, ze sme platili akosi malo na to co sme mali v kosiku a zistila som ze nam nezaratala dve tie velke milka cokolady. som si to dnes na blocku overila :slight_smile: a dalsia spravy, som isla vencit a vysla susedka a dala mi balicek od teba, ze sa tu pod schrankami valal dva dni, tak ho vzala a nechala u seba :slight_smile: tiez ta postartka ho tu len tak necha, ked vidi ze sa do schranky nezmesti :angry: :angry: :angry: takze snad sa dnes dockam aj tretej dobrej spravy od teba a tiez aj to, ze dosla vyplata... :wink:
14. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 a preco netestujes hmm , :wink:
14. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 vsetky baby si myslia, ze to u teba nie je nahoda.. Na druhej strane chapem, ze aj moj mm si len daval pozor a z toho 8 rokov nic..
14. zář 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak baby kolke z vas testuju buduci tyzden? Na koho mame mysliet a kedy? Budeme silno drzat palceky
14. zář 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak to máš super..aj ja chcem slabú mrchu....bojím sa silnej
@piefunko jasne.....na budúci mesiac vyskúšam :grinning: :grinning:
@activia aj ja som rada....dúfam,že tak zostane už nastálo
@lauritka moja skúsila som ovu..a je tam už 5 dní len druhá čiarka..ale nie úplne pozit..takže ako si mi písala..býva to aj pred mrchou..takže netestujem..a umňa to je zložité s mm..takže šanca 1:100
@katka116 ale je to náhoda...keď sa 7 rokov nezadarilo..isto tento mesiac nie...to by môj vedel, či ?? :grinning:

baby zajtra prídem z mrchou..uvidíte...max v nedeľu..a ak nie...sľubujem ,že pondelok testnem :wink:
14. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia ty to berieš tak pomalyšky s tým stúpaním...tak je to dobre...držím palčeky :wink:
14. zář 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ano moja..raz určite....mne je dnes nanič...aj vy máte taký blbý tlak???stále som hladná...a slabá....to som isto z toho debilného zubu...a tej rany :frowning2: bolí to jak šlak....už aby sa to zahojilo...
14. zář 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ja ja jaaaaa dlho som nevidela biely testik :grinning: :grinning: :grinning: takze nedela je moj den :wink: ale buduca az
14. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 tak prvá testuješ ty, nie???v pondelok :wink:
14. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ty testuješ až v nedeľu??? tak to budeš klinec tehu testíkov :grinning: :grinning: dúfam,že len s // čiaročkami
14. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek