• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@piefunko makaj,makaj..tiez makam :slight_smile: ale nie ze ti praskne mechur... :slight_smile:

@katka116 inak my sme rovnako..tiez som dnes 7 dpo :wink:
14. zář 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba uff...2 kúsky pizze vo mne....viac nevládzem :grinning:
idem čosi makať robiť...veď sa mi od rána sa mi nič nechce..poobede letím s malou na vystúpenie...
14. zář 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja som mala vyvar a tesila som sa na tortellini so syrovou omackou a katastrofa..coto som zjedla..ale napina ma kvalitne z toho :frowning2: bleee
14. zář 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba no už nech sme doma....ešte tak hodinku a čosi ...a prchám...veď je piatok...tak zajtra daj ráno ešte teplotku..som zvedavá...ja tu už asi nebudem...ideme k našim..tak možno len odpíšem cez mobil...ale graf sa mi nebude dať pridať....asi ale ani nebude aký..isto mrcha príde..cítim už vaječníky
14. zář 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ty si veštkyňa? :slight_smile:
@6lenka64 nie, nie, ja si značím všetky sexíky zo zvyku, aj tie nesnaživé :wink:
14. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko že konečne :slight_smile: no nie? :slight_smile:
14. zář 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :( ja som dnes testla, nevydrzala som, no biely ako stena :((((( som tiez 10DPO moj graf www.fertilityfriend.com/home/3e782f mam este aku taku malinku nadej?
14. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak nam aspon oznamis,ci dosla alebo nie a aka je teplotka :slight_smile: a uz sa neviem dockat rana :grinning: no a u nas praveze je piatok,tak nepredpokladam,ze pojdeme domov skor ako o 8 :frowning2:
14. zář 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 moja máš nádej...veď málokomu ukáže ten 10dpo,,,,,a ak si mala uhnizdenie neskôr..tak ešte to nezachytilo...skús o dva dni...
14. zář 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 vidis nevydrzala som, a testla, beloba sama....ja viem zalezi od uhniezdenia, ale teplota neukazala uhniezdenie, ale citala som ze nie vzdy musi byt pokles teploty pri uhniezdeni, ci ano?
14. zář 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 do 12 dpo este mas. :wink:
14. zář 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj moja, tak to som rada tvojim spravickam :slight_smile: uz si zacala aj s tou sojou? :wink: u mna to take ruzove nie je... vsetky vysledky mam zle... ale aspon sa s tym ide nieco robit... musim ist na diabetologicke aj na endo... presne co mi hovoril dr. hudec. a budem musiet ist este aj na prefuky... chcela som si nieco obehat uz dnes, ale niekto uz nebol v ordinacii, a niekde mali skolenia... tak az buduci tyzden :( @galaxy
14. zář 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, tak to ma mrzi, ze mas zle vysledky, ale veru hlavne a pozitivne je, ze uz sa das do poriadku a budes tehu... :slight_smile: :slight_smile: :wink: no skoda, ze si nic nevybavila,ale tak ked uz si tolko cakala pockas este do dalsieho tyzdna... a aj ti dala nejake lieky?
14. zář 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ved prave ze nedala, to mi musi dat ta diabetologicka a endokrinologicka :slight_smile: a to este neviem na kedy ma objednaju... a dnes idete s mm oslavovat? a vyplata bola?
14. zář 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no na oslavy chut veru neni, ale kupili sme si sampanske, vyplata bola ale aka, namiesto 1200 uz v cistom, poslali 500 v hrubom, co si musi este ubytovnu zaplatit, benzin a pod :angry: :angry: :angry: dnes mam uz riadne nervy, to uz mam pocit, ze to bola konecna mzda :angry: :angry:
14. zář 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no tak pri takomto pristupe by som veru ani ja nemala chut oslavovat :( tak to je pekne zgrlostvo... a co mate dnes v plane? uz si nachystana na zajtra? o kolkej to mas?
14. zář 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mame to v nedelu. momentalne som sama, chlapi sa naserkali a uz tam nepojdu robit, tak si sli po nradie co si tam este nechali, este tam maju nejake oblecko a pod... no a odrazu vyplatia ubytovnu :unamused:
14. zář 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 preco som si myslela ze v sobotu? :slight_smile: no ved to by aj mna naserkalo, keby robim zadarmo... aspon bude mat tvoj mm na teba viac casu a na fusky :slight_smile: moja, idem este urobit jeden krem na tortu, do pol hodky som tu,ok? :slight_smile:
14. zář 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ok.. robievas torty? ja som tiez nad tym rozmyslala, ze by som si mohla takto privyrobit, po nejakej dobe a skusobnych tortach :grinning:
14. zář 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja nerobievam, lebo to neviem :/ resp. sa mi nikdy nepodaria, ja radsej take tie polotovary :grinning: chceme ist zajtra svokre gratulovat, tak som dnes kupila Parizsku tortu, ale krem ma chladnut cez noc :slight_smile: a zajtra dokoncim... nechcela som to robit vecer, lebo sa ohlasila kamoska na navstevu... este jej musim darcek nachystat, mala meniny... a veru, ty by si si mohla takto privyrobit :slight_smile: ja by som si hned kupila :slight_smile:
14. zář 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no zatial som robila len jednu taku klasicku, ale zdobenie a vyzor mi moc nejde, ale chutovo bola skvela. segra vyucena cukrarka mi vravi stale, ze lepsiu nejedla a aj svokra ju vychvalila a aj moja mama, co torty nejedava, ale ktovie ci je to objektivny nazor. chcela som aj mm urobit na vyrocie, ale kedze nebola vyplata, tak som nerobila :unamused: a co ma svokra? my sme cheli ist dnes k mojej svokre ale ma poobednu, tak to nechame na zajtra :slight_smile:
14. zář 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, ked ti ju uz svokra pochvalila, tak nie je o com :grinning: ja byt tebou, idem do toho... skus zatial len tak po dedine na "objednavku" a ked sa uchytis, otvor si cukraren :slight_smile: urcite si sikovna, este teraz sa mi zbiehaju slinky :slight_smile: svokra mala meniny - Mária :slight_smile: na toto meno som minula majland... aj ta kamoska je maria, este aj mm sesternica, s ktorou si chodime gratulovat :unamused: a babka mala v pondelok narodky... u nas je velmi plodny september :grinning:
14. zář 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no aj moja svokra je maria :grinning: :grinning: :grinning: no ja rada pekavam a chcela som ist za cukrarku :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.otehotnenie.sk/post/ako-ziskat-kvalitnejsie-spermie-nefajcite-a-milujte-sa-denne-38/ v jednom clanku pisu ze spermie su kvalitne, ak sa sexikuje kazdy den, inde kazdy druhy az treti... ach jaj :unamused: potom podla coho sa ma clovek riadit :unamused:
14. zář 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ved si aj isla za cukrarku,nie? :slight_smile: ci som zase nieco poplietla? :frowning2: a co sa tyka spermosiek, zlata stredna cesta... kazdy druhy den :slight_smile: by bolo asi naj...
14. zář 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie, nie som cukrarka vyucena, sestra je... mas to fakt vsetko popletene :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 veru a aj sa za to hanbim :( ale odpustis mi to nie? :slight_smile: tak ale ked ti to pecenie ide a bavi ta to, ja by som nad tym nerozmyslala :wink:
14. zář 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vies? pouvazujem :grinning: :grinning: :grinning: no mas odpustene.. a co mas nove, nic? a mm ako? poslucha? co ti povedal mm na vysledky?
14. zář 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 mam volno :grinning: :grinning: :grinning: ale v nedelu idem do prace :( mm poslucha... sam od seba mi umyva riad, minule aj urobil rybaciu pomazanku :slight_smile: na vysledky nepovedal nic, ved co mal,ze? :slight_smile: len som si ho zajednala ked pojdem na endo, lebo je to daleko od PD.. a ty si obliekas tie cerveno cierne saty? a ozaj ta foto s ofinkoU? :wink:
14. zář 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek