Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
14. zář 2012

@bordulka hej, tie len este musim svagrine zavolat ci nema sako poziciat nejake k tomu,alebo pojdem zajtra nieco pozriet 🙂 ale moc sa mi nechce 🙂 a foto? zajtra idem na spoved, tak sa upravim trocha a poslem, ok? no tak super ze mas dovcu, aspon si oddychnes trochu 😉

bordulka
14. zář 2012

@moni1007 zase mam cakat do zajtra? ☹ a u vas je to tiez tak, ne nesmies mat hole ramena a suknu nad kolena, ked ides do kostola? 🙂 a dovca ako dovca... ked budem chodit po doktoroch... 😒 si neoodychnem... budes pozerat X faktor? a neodpovedala si mi, ci si zacala uz aj s tou sojou

moni1007
14. zář 2012

@bordulka hej, dnes som si uz dala 😉 😉 dufam,ze bude mm doma v tom case. este rozmyslam ci merat alebo nie, bola som rozhodnuta, ze nebudem,ale zas ma zaujima ako to bude s teplotou kvoli tej soji 🙂 no tak ja ked idem do kostola neriesim vystrihy a podobne veci 😕 😕 a podla toho ako chodia ini, tak to asi nik neriesi 🙂

bordulka
14. zář 2012

@moni1007 to som rada a budem sa tesit, ak budes merat 🙂 ja uz som si sice povedala, ze nebudem merat, ale tiez ma to laka, ze co ak 🙂 a u nas to veru farar riesi... 😀 inak ty si este s tou spoluziackou v kontakte? aj si videla moj grafik?

moni1007
14. zář 2012

@bordulka hej? a ako to riesi? 😕 😕 u nas v pohode, vsak som sa divila, ze preco sa ti zda, ze nasi farari su na fb 😀 😀 😀 videla som, videla, este som dufala, ci to nemoze byt IP, kedze ti aj ovu oznacilo na neskor, ale uz mas ovu opat zrusenu ☹ ani, nie, uz davno som si s nou nepisala 😒

bordulka
14. zář 2012

@moni1007 no on to riesi v kazni... dobre ze na teba prstom neukaze :D myslis, ze by to bol IP? som si akurat ratala, kedy mi pride mrcha a vysla mi priamo na moje narodky 😀 😀 ze uzasny darcek 🙂 ak pojdem teplotou hore, tak mi ovu vyznaci na 23dc, ale netusim ci vobec ovu bola, lebo sa mi strieda egg hlien s cramy 😒 aj ma lakalo kupit si testik, ale vydrzala som 🙂 a vy ste uz mali zo strednej aj stretavku,ci este nie? 🙂

moni1007
14. zář 2012

@bordulka hej mala byt,ale nakoniec nebola 😝 teda bola,ale boli len dve baby 😝 no a preco by to nemohopl byt IP? no tak verim,ze na tie narodky si najdes dve ciarocky, to by bol uzasny darcek 😉 😉 a velmi ti ho prajem 😉 😉

bordulka
14. zář 2012

@moni1007 no tak to bolo stretavka storocia,co? 🙂 aj u nas take su... akurat som rozmyslala, ci sa vobec vsetci stretneme po 10 rokoch 🙂 a moja, ak by to mal byt IP to by som musela mat asi aj vyssiu teplotu pri ovu, nie? aj ked mas pravdu, veru by to bol krasny darcek, aj ked by to bolo tazke, lebo pri mojej stitke hrozi potrat 😒 preto som si povedala, ze sa snazit nebudeme, resp. budeme "snazilkovat" ale nebudem riesit ovu... budeme sa milovat, ked budeme mat chut 🙂 a potom naskocime na to,ked uz bude vsetko pod palcom 🙂 moja, vies o tom,ze ja dufam,ze ta soja u teba zaberie a najdes si aj ty // 🙂 a budeme v tom spolu 🙂

moni1007
14. zář 2012

@bordulka no to som sa aj bala, ze keby som otehu, ci hned aj nepotratim, som rada, ze uz mam tie vysledky v poriadku, teda aspon dufam, ze v poriadku pre tehulkovanmie a nielen akoze v poriadku 😒 a verim, ze coskoro budes aj ty ok 🙂 najlepsie tak urobis, ked sa momentalne nebudes sustredit na snazilkovanie a bude to co ma byt 😉 😉 a mozno prave preto to vyjde... a dakujem. aj ja dufam,ze mi ta soja zaberie. len aby bol aj sexik v tom case. joj ten moj blazon tu lieta hore dole a tak si tresol hlavu 😝 ale neprestal sa blaznit. ak existuju hyperaktivne psi, tak on je z nich 😀 raz ho musim nahrat, teraz si dal pauzicku 😀 😀 😀

bordulka
14. zář 2012

@moni1007 inak ta dr mi povedala, ze tie tbl. co mi odporucili uzivat v Lubochni, tak to bola dost vysoka davka, tak si neviem predstavit, aku mi daju teraz 😒 pytala som sa jej aj na to moje spinenie pocas cyklu, povedala, ze je to tym, ze mam stimulovanu sliznicu (ci maternicu) a praskaju tam cievky... ze je to ok, aspon to ma upokojila... joj, dufam,ze ten sexik vam vyjde 🙂 ja by som ti aj charlieho postrazila, len ho budes musiet trosku skrotit 😀 😀 😀 😀 alebo mu staci dat kolacik? 😉

moni1007
14. zář 2012

@bordulka no tak to som aj ja zvedava, joj, nech uz mas po vsetkych vysetreniach a nech uz sa liecis 😉 no charlie je mensia prekazka, len aby bol mm doma, to je najdolezitejsie 😒 no chcela som ho natocit,ale ked videl ze ho pozorujem prestal ☹ 😀 sme sa spolu hrali a ma kusol, tak som ho capla po papulke a sa urazil, tak, ze je nakoze na odchode odo mna a svina krpata, ma zacal kusat po chrbte, strasne nenapadna pomsta 😀 😀

bordulka
14. zář 2012

@moni1007 joj, tak toto by som chcela vidiet 🙂 by sme to poslali do Smiechot 😀 😀 😀 je to riadny sinter, ale hlupucky nie je 🙂 aj rastie,ci uz zostane taky ako je? o kolkej idete zajtra k svokre? aj si jej nieco kupila? ci to rozbite vinko? 🙂

moni1007
14. zář 2012

@bordulka no to rozbite vino plus nerozbite 😀 😀 😀 no veru je to sinter riadny, sa ideme niekedy popucat od smiechu 😀 😀 😀 este trochu by mal narast ale uz nie vela. a hlupy? no tak to urcite neni, ale zatial sa prejavuje iba v tom,co je prenho vyhodne a zaujimave 😀 😀

bordulka
14. zář 2012

@moni1007 moni, idem koncit, ide sem ta kamoska, potom sa ozvem, ak tu este budes 🙂 zatial pekny vecer moja a riadne oslav s mm,ok? 😉

moni1007
14. zář 2012

@bordulka dakujem moja, aj tebe pekny vecer. pa 🙂

lagunasa
14. zář 2012

@mata_ba @katka116 @piefunko @mattuliatko30 @moni1007 @bordulka
no veru neviem ci budem mat klud ked budem teraz doma. nasi sa rozvadzaju a tatino mi dnes vyplakaval do telefonu..... toto je este vacsi stres ako chodit do prace .... 😒 ☹ ☹ ☹

mata_ba
14. zář 2012

@lagunasa to ma velmi mrzi ☹

moni1007
14. zář 2012

@lagunasa moja, tak to mi je velmi luto 😔 😔 😔

juranka
14. zář 2012

ahojte, chcem sa spytat ako casto je dobre pocas ovulacneho obdobia kexikovat aby sa nam to podarilo (s mm nemame moznost kazdy den) 😉

lagunasa
14. zář 2012

@mata_ba @moni1007 no to ze sa rozvadzaju mi luto neni. mne je luto toho ze si tatino stale neuvedomil co spravil zle a teraz bude kadekomu vyvolavat aby maminu presvedcil aby to vzala spat.

mata_ba
14. zář 2012

@lagunasa asi mu to treba polopate vysvetlit,nie?

katka116
14. zář 2012

@lagunasa ach moja to ti nezavidim ☹ asi budes prostrednik a budes to musiet ustat. Zelam vela zdaru

bordulka
14. zář 2012

@moni1007 haaaaloooo... seš tady? 😉

bordulka
14. zář 2012

@lagunasa moja, to mi je luto ☹ ☹ ☹ hlavne bud silna, drzim palce a hlavne pevne nervy...

mattuliatko30
15. zář 2012

Babulky moje zlate,hlasim 1dc..ako som predpovedala,večer mrch.bolesti,tepl.36.8 a mrcha.ale cyklus 26dni,tak sa tesim..ibaže umieram od bolesti..este že je víkend...

mattuliatko30
15. zář 2012

@lagunasa moja,aj naši sa rozvadzaju.. ☹ mama už poslala papiere..po 22rokoch,ale myslim ze to tak bude lepšie..(pre mamu..)drž sa..

6lenka64
15. zář 2012

@mattuliatko30 Dobre ranko. No aj dobra aj zla sprava, v kutiku duse som myslela, ze mozno budes tehulka, no zas na druhej strane viem, ze sa tesis na krasny cyklus 🙂

katka116
15. zář 2012

Hlasim 2 dni do testovania
@mattuliatko30 moja aspon vies na com si a 26 dni je super. Nech ta to co najskor neboli - ja si davam teple obklady, to zabera
Pekny vikend baby

6lenka64
15. zář 2012

@katka116 Ahoj Katka , ja som dnes 11 po ovulke a nist na teste :( takze cakam mrsku, snad buduci cyklus vide 🙂))) drzim palce o dva dni nech ukaze pekne dve caaaarocky 🙂

katka116
15. zář 2012

@6lenka64 ach moja, nabuduce nam to vyjde. Nie je iste, ze u mna budu 2 carocky..