• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@bordulka dakujem...uvidime este len..

@piacere ajoj..ku dokimu neskocis?
17. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no a dohodnete sa na druhy termin, kde ti potom potvrdi tehu :slight_smile: zachripnuta nie si? :wink: snad sa uz nieco nalepi... :slight_smile: ja by som dnes mala konecne nieco porobit... :unamused: vcera sa mi podarilo take uzasne kuracie masko urobit, este teraz som papala, ze ranajky :grinning: a ozaj tie tvoje kratke vlasy su super :slight_smile: aj ja som mala kedysi take :slight_smile: a pristali ti...
17. zář 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko FSH je hormon, ktora je zodpovedny za rast folikulu.
mam o tom clanok v albume :slight_smile: mozes mat kludne aj hlin ale ovu nemusi prebehnut.. moze byt ale este neskor..
@mata_ba no nedavno si bola tehulka, hoci to skoncilo zle a teraz znova.. niekto neotehotnie ani za dva roky, tym som myslela, ze ste plodni ;) lebo staci len par mesiacov a znova ..
tak drzim palce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka ahaaa...no..len ktovie ci to nebude biochem...uvidi sa..dakujem..a testy su od teba :slight_smile: co na ne vlastne vravis?
17. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no na tej foto som dost neupravena.. ale dakujem. zachripnuta nie som, ale akosi kycham :grinning: :grinning: tak potom das receptik.. inak, aj ja som pozerala tvoju foto testiku. nemoze z toho nieco predsa len byt? :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no vidim tam nieco slabucke, ;)ja ich mavam cisto biele. :wink:
17. zář 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hm..tak uz vyradit biochem :grinning:
17. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ale keby si mi to nepovedala, tak si to ani nevsimnem :slight_smile: dufam,ze si neprechladla... snad to nebude mat negativny vplyv :slight_smile: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49032 robila som tento, ale podla seba :slight_smile: na pekac som si dala osupane a nakrajane na koliecka zemiaky, zaliala smotanou na slahanie, posolila, na to som poukladala stehna a prsia prudko osmazene na masle a oleji, nahadzala som tam olivy a osupane,nakrajane rajciny a nakoniec som to maso potrela tatarskou zmiesanu s koreninami, piekla som to hodinku... ta tatarka da tomu masu taku stavnatost :slight_smile: nie je suche... a moja ten testik bol mokry, nejak tam vyskocila ta ciarka, teraz tam uz nic nie je, kuk...
17. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no tak neviem. dufam ze sa este zdvyhne.
@lauritka no dufajme ze to neni nic zleho. len z toho mi vyplyva ze asi aj poovu teplota bude nizsia.... uvidime...
@mata_ba ja viem ze sa bojis ale strach a stres ti nepomahaju. a ja som asi slepa ale na testoch zatial nic nevidim.
17. zář 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka odla mna tam je nejaky tienik. no keby to tak nieco znamenalo... :wink: :wink: by som bola velmi rada. no to dufam aj ja ze som neprechladla, lebo tam boli aj taki chorlavejsi. joj, ako by som spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to to maso teda niekedy vyskusam :slight_smile:
17. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko juuuha, čo to máš s tým grafom? dúfam, že bude poslúchať a zajtra šup hore...
17. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba moja, straaasne moc ti drzim palce :wink: :wink: :wink: dufam,ze o par dni na mna kychnes, tak ako sme dohodnute :grinning: no teda bola by som rada,keby si kychla uz teraz,ale radsej to nezakriknime. :wink: aj ked urcite uz mas co kychat :wink:
17. zář 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa nestresujem..len uz chcem vediet co a ako :grinning:

@moni1007 moja,ak budu palice ta okycham celu :grinning:
17. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 moja, ja si pockam na teba :slight_smile: ozaj, ani si nemerala? :slight_smile: a co si nepospis? mm isiel do prace? moj isiel este na kontrolu, tak som mu nakazala, nech kupi pizzu :slight_smile: mam taku chut na ňu :slight_smile: preventivne si urob cajik a zababus sa a charlie nech ta obskakuje :slight_smile: ozaj, kde ste ho mali vcera?
17. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka so sebou sme ho mali :grinning: :grinning: mm isiel vybavovat nejaku pracu tento tyzden bude bud doma alebo na fuskach :slight_smile: nie nemerala, a asi zmeriam az tak 12 DC az kym mi nestupi teplota, len kvoli ovulke :slight_smile: ja som neni zvyknuta spavat cez den,keby ze si aj lahnem, tak nezaspim, to sa stane len vynimocne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no inak, ma priserne picha v tom podbrusku... my mame rezne, co nam vcera nabalili, este zemiaky musim k tomu navarit :slight_smile:
17. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ako??????????
17. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no moja, ja cakaaaaaaaaaaaam
17. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no uz som cosi poguglila... no tak neviem, uvidime ako dalej pojdu tie teploty... :unamused:
17. zář 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no tak to si este pockam,co? :slight_smile: ale na dobre veci sa oplati pockat :slight_smile: moja, oddychni si, ja musim ist rychlo trochu poupratovat, zase ma prist ten kamos s tym svojim sefom, ze okolo obeda :angry: :angry: :angry: clovek si uz ani dovolenku neuzije :D
@manamani1 ahoj, no takze sarapatu robi stika a inzulin, teraz si musim obehat este doktorov, ale tak snad do roka sa zadari :slight_smile:
17. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka moja a dokedy mas dovolenku? a co zas chce ten chlapik? :confused: ci len na kamaratsku navstevu ide? :slight_smile:
17. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ani mi nehovor... som si rano hned na teba spomenula :sweat_smile:
17. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Jeeeej tak vam to vyslo, teda pisala si ze mikro ciarka a na dvoch testoch, tak super, tesim sa s vami, no mne dnes teplotka klesla, cakam mrsku :( musime zamakat dalsi mesiac :slight_smile:))))
17. zář 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky moje na mna ide taka depka.. Ach jaj
@mata_ba velmi ti to prajem moja
17. zář 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no to je aké milé od teba...hneď mám lepší deň, keď na mńa od rána niekto myslí :wink: :dizzy_face:
17. zář 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait :wink: kedy ides k tomu dokimu?
17. zář 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait @piefunko ahojte baby moje, ja som doma pod dekou, mam nadchu, nos mam uz zosuchany :unamused: co tolko fukam.
piefunecko dobre si pozrela tu teplotu rano? :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto je trosicky iny smer do certa ale tak hadam zajtra poletis hore :wink:
anait aj si merala este dnes? ci kasles na to, dnes na teba myslim ako to vysvetli dr., ze co sa to u teba udialo :fearful:
moj graf je tu: http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781
17. zář 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 kuk stranu spat..

@6lenka64 zatial este neviem ci vyslo..prilis slaba ciarka..uvidime..

@katka116 dakujem..podobne
17. zář 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia joj zlatik pre istotu aj o par minut neskor, aj som sa poprehadzovala v posteli aby som ju zvysila a nic :angry: :grinning: nevadi, pockame co zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: kam si to mila pani rozmysli :grinning:
17. zář 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba Ale je tam ciarka, len tak z nicoho nic by sa tam neobjavila a hend na dvoch testoch :slight_smile:)))si na 99% tehulka :D
17. zář 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, dovolenku mam tento tyzden :slight_smile: a mm chce preniest hypo. uver do inej banky, tak to akoze vybavuju,ze cim skor, ale lezie mi to na nervy :angry: mna osobne to otravuje a ked chcem,aby konecne isli prec, tak mm zacne davat tie svoje mudre otazky... tak som teraz tak narychlo upratala a mm mi hovori, ze bud pridu okolo jednej, alebo okolo siestej-siedmej... tak mam zase cely den zabity... zase sa mi tlak dviha :(
17. zář 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek