• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@mata_ba a tebe ma kedy zacat meskat ms?:slight_smile:
18. zář 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka noo ja som si tiez myslela ze to dame na prvy sup ako aj kamosi z okolia, ale hold nie :unamused: snazime sa od januara a mala som aj anovulaky.. teraz cakam, som 5dpo ale teplota nejak neposlucha a plazi sa pri zemi, tiez sa bojim ci nahodou nie cysta, uvidime ci a ked vyskoci :sweat_smile: ty si sla naspat hore pekne, skoda ze nemas graf
18. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no neviem..furt mam taky pocit,ze nic..aj ked som dnes rano povedala brusku,lebo ma od vecera dost boli,ze ak sa drobcek zahniezduje,tak kludne moze aj boliet to brucho :slight_smile: ale tak zostala som dnes v posteli...taka som nijaka..
18. zář 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 joj mati neviem neviem, ci cysta, ci nebola ovu, ci len teplota strajkuje, vobec netusim, je mi z toho na nic :pensive:
18. zář 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 katuskaaaa no ako dneska dufam ze ti je uz lepsie, dnes dosla depka ku mne ... :grinning: :sweat_smile:
18. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no to prave neviem..po potrate sa mi skratila lutealka..tak beriem teraz b6 na upravu...takze teoreticky by som mala dostat zajtra az do soboty..
18. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba dnes nepracuješ???..tak oddychuj...a bábenko nech s apekne zahniezďuje....musí...tak vo štvrtok skús...testnúť...koľko máš ešte testíkov?
@piefunko no vyzerá to nanič..žiaden pekný vzostup....nemyslíš,že sa ovu posunie...ak ešte klesneš?..že by ti ju odznačilo.???uvidíš ďalšie teplotky.....dúfam,že bude ovu už potvrdená...
18. zář 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Matik zajtra budeš koľký DC?....a LF máš teraz akú dnes?
18. zář 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba joj, to mi je luto :( verim, ze to teraz vyslo :wink:
nejake prvotne zmeny pocitujes?
18. zář 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 3 mamatesty a 3 alice :grinning: dnes som 11(mozno 10) dpo..minule som dostala na 12 dc mrchu..tak uvidime..
18. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko to telo si robi co chce...stale sa nad tym pohorsujem, ked sme sa nesnazili som mala ukazkove cykly, akonahle sme sa zacali snazit,cyklus mam spolahlivy ako cinske hodinky:(
ukaz graf, zhodnotim volnym okom:slight_smile:
18. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka dakujem,si mila...a zmeny..tazko povedat,lebo mne byva hned po ovu zle...ale tento cyklus som mala na 7dpo silne mrchovske bolesti,tore mam opat od vcera vecera..sem-tam zacitim tlak v prsiach...a obcas ma napne..a este ma pobolievaju krize...a citim sa nejaka nachladnuta..tak som v posteli dnes..
18. zář 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby, tak ja pokracujem takto.. :slight_smile:
18. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Babulky chcem sa opytat.dosla mi Maca a mozem ju uzivat spolu s Femibion 800? mate s tym niekto skusenost?Dakujem.
18. zář 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba len to pekne vylez. ja som tiez mala asi 6 dni po ovu take prenikave krce, ale trvali iba par minut, nastastie, lebo som mala pocit, ze odpadnem :slight_smile:
Dufam, ze ta moja zvysena teplota nie je predzvest chripky.
Pevne verim, ze sa nedopujes nejakymi liekmi:wink: aj bylinkove caj zvaz:wink: nie vsetky su vhodne pre tehulky
18. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko šlak aby to trafil! ale ff ti to zatiaľ necháva tak...
ja som ho trochu oblbla, vynechala som tie teploty, čo boli tak nízko a dnes mi stúpla, tak takto http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666
aj keď nepovažujem za moc relevantné, lebo som nachladnutá, ale normálne telesnú teplotu nemám...
@lauritka
18. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka nie..nedala som si nic..len lezim...
18. zář 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Tak to pekne vylez, aj ked tusim tu na fore som zachytila nieco o tom, ze zaciatok tehu sa moze podobat chripke:slight_smile:
18. zář 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no veru, je to nafigu, no nic, snazime sa teda dalej, kebyze ovu bude ako byva normalne na 32dc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait heh ty si aspon stupla, ale ja ani to, no nic, este si pockam, a vcera sme zahajili druhe kolo kebyze ovu pride estelen.. no nic, nebudem sa stresovat ale je to niekedy na maslu :stuck_out_tongue_closed_eyes: si super hore teraz mas krany grafik :dizzy_face:
18. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka joj ani nehovor mne sa kazdy mesiac cosi prihodi, alebo nevyjd ovu a pride uplne inokedy, ked samozrejme nie je keks, alebo cez ovu tazko vybojovanu pregnylom mm ostane chory s horuckami alebo prste nieco... :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko no hodnot :grinning:
18. zář 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka zaujiiimave :wink:
18. zář 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka viem o tom..moze no nemusi :slight_smile: radsej som pri zemi...
18. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hm, tazko povedat ked ako sama hovoris cyklus si tiez u teba robi co chce, kedy cakas mrchu? moze sa to este kadejak pomenit a pojdes hore:slight_smile:

@mata_ba uvidime co ti povie test:slight_smile:
18. zář 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka no normalne mavam ovu okolo 30dc a mrchu po 45dc.. teraz som mala soju a myslel som ze mi posunulo ovu pekne dopredu, ale ako vidim je dost mozne ze nie takze mrchu cakam podla ovu :sweat_smile:
18. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba pekne pekne!!!!! dufam ze to uz nepadne!!!!
@piefunko tebe sa tam dole tusim paci .... :frowning2:
@mattuliatko30 a ty mas kde graf?
18. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko to mas taky dlhy cyklus???? a lekar ti co na to povedal? to sa snad uz vymyka aj z hranice normy, nie? Alchemilku treba pit, nech sa ti cyklus skrati, udajne to na to pomaha:slight_smile:
18. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @mata_ba @mattuliatko30 @bordulka @moni1007 @katka116
tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa mnozstvo hlienu mi uz klesa, tak som zvedava aky bude dnes a kolko ho bude. alchemiku stale popijam ...
18. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka ahoj. mojka. tak ako dnes? prepac, ze som ta vcera odignorovala,ale mala som vypnute zvonenie, bola som u svagriny pozriet synovceka a prisla som neskoro :slight_smile: a ty ako vcera?
18. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ved pijem :grinning: ja som rada ze ovu vobec mam, ja som ju nemavala vobec, mala som zvyseny prolaktin, na to beriem lieky uz od marca a o tyzden idem na kontrolu tak uvidim co dalej a doki? tym ze boli anovulaky som mala uz 2x clostil, ale nepodarilo sa.. tak som skusila "mesiac" bez liekov ale daka ovu na 32dc to bolo skoro cele leto no a teraz ta soja... a zase ako vidim nic.. uvidime co ta endo, podla toho sa zariadim co dalej
18. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek