• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@activia ja som si vzala dovolenku do konca tyzdna, nevladzem proste...mam zavalene dutiny, boli ma hlava, v kuse soplim, uz sa pridava aj drazdivy kasel...aj hrdlo bolo otras, ale to sa zlepsuje...snad len viroza...graf mas pekny, kedy by nemala prist mrcha?
18. zář 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babenky surnee potrebujem poradit lebo ma uz z toho picne ked som dnes v grafe oznacila menses nejak tomu zahrabalo a z predchadzajuceho grafu mi vymazalo 27.7. a urobilo mi z toho novy graf od 27.7.-31.7 a hoci ho dam delete zakazdym to urobi znovu a zrusilo mi to aj nadpis a uz som zabudla ako sa pise ....aha http://www.fertilityfriend.com/home/356c33 a to mi tento graf zacinal 27.7. menses L.....akonahle by som zas klikla na toho 31.7. a dam sipku aby som dopisala predchadzajuci den tak mi toho 31.7. zas vymaze a spravi znovu novy graf od 27.7. do 31.7 ide ma uz z toho picnut
18. zář 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika dakujem kika
18. zář 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka a nevadi mu tam ta z 5 dc? Ta je aj tak na nic..skus :slight_smile:
18. zář 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait aha tak sa liec,pi vela caju s medom a citronom,ja som ho uz vypila litre+dala som si paralen. Dnes vecer uzijem posledny dufik a do dvoch troch dni by (ne)mala prist ms.akurat ma zacalo boliet podbrusko a krize :unamused: ,zeby PMS ]- ( .
Vobec sa ale tehu necitim,myslim ze majovciatko mat nebudeme :pensive:
18. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 na svadbe??? zeby sa nieco zmenilo? :slight_smile:
18. zář 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros moja aka mrcha??? ved si bola tehu :pensive: :pensive: :pensive: to ma strasne mrzi :pensive: :pensive:
skus kliknut len na ten den ktory chces dopisat a uloz ho, nepohybus sa sipkami... niekedy tomu hrabe
18. zář 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aaaaaaaaaale tak gratulkaaaaaaaa a kedyze kedy? predbehnete nas? :grinning:
18. zář 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viviem no zajtra by si mohla testnut. :wink:
18. zář 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia joooj aj ja som chcela majove, ako maminka :grinning: ale asi nebude, no jun tiez nie je zlyyy, hm? ideme do toho? lepsie ako cakat na dalsi maj, co ty na to? :grinning: a mozno sa vam zadarilo, ja sa plazim dole, ty si nadejnejsia :wink:
@piefunko dakujem :slight_smile: no chceli by sme buduci september a niekedy medzitym by sme radi aj do vlastneho bytu...
@riana12 jeeej no to je krasna sprava, tak drzim palce a na "svadbe" sa dufam stretneme, my planujeme jun, jul :wink: tak ze si prinesiete aj nejake to prekvapenicko do bytiku vlastneho :wink:
18. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no najprv byt, potom svadba a potom bude babo na plane (ale kedy, to je otazne :zipper_mouth:)
18. zář 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jasne ideme dalsie kolo a potom dalsie a dalsie az pokial nenajdeme // na teste :wink:
18. zář 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia alebo pokial nam z toho vsetkym necvakne :D
18. zář 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dakujem, som zvedava ci tam nieco bude, ci dojde ms alebo ja dojdem ku gyn...zdas sa mi taka scitana v takychto veciach tak ak mozem ?....niektore zeny si robia tehu testy s citlivostou 10 podla instrukcii a stale im vychadza neg, idu ku lekarovi a su 5, 6, 7tt....nechapem ako je mozne, ze im ukaze neg a su tehotne....kamoska, mala silnu ms a dlho, normalne odpadavala, ked jej skoncili zacala vracat aj zo vzduchu, urobila si niekolko testov a boli neg....zase dostala silnu ms, vracala, isla ku gyn a bola v 7tt....vcera mal jej syncek 2 roky....takze verit sa uz asi neda nicomu
18. zář 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jo jo plany plany, tak super, nech vam to vyjde, drzim moc palceky... len s babom moc necakajte, lebo ono jak naschavla podla planu potom na just nejde... ale sak to asi vies :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia @anait no alebo tak :grinning:
18. zář 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ja to viem, ale musime to brat postupne - financie... uz len zaobstaranie bytu bude perne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viviem no neviem, od roku 2007 som sa tu s tym nestretla.. tiez nechapem ako je to mozne, ale pre mna je skor dokaz graf BT a fotka testu :wink: .. mozno su nejake vynimky, ktorym sa hcg do moci nevylucuje.. ale to je strane ojedinele. fakt som to tu este nevidela, aby niekomu nevysiel tehu test a bol tehu. teda za predpokladu, ze vieme kedy bola ovulacia...

ine je ked niekto nemeria a posunie sa cyklus, robi testy a su negativne a potom je zrazu pozitivny, cize sa ovulka posunula.. a otehotnela neskor.
18. zář 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viviem k tym testom, oni su na moc, a zachytavaju hcg ktore sa vylucuje v moci... niekedy je vsak v moci taka slaba koncentracia ze prose ako keby sa nevylucoval.. cize v krvi by bolo hcg ale v moci "nie" resp. minimalne mnozstvo. taktiez niekomu rastie hcg pomaly a existuje kopa vynimiek :sweat_smile: moja sesterka mala dokonca 2 mrchy kym zistila ze je tehu... a to uz bola pomaly v 3tom mesiaci tym padom...
18. zář 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait Ahoj..no..dala som to prec..a nic...:( nevadi...necham si tam tu moju ovulku..na 14DC.. :slight_smile:
18. zář 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka je to pako :slight_smile:
18. zář 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vsak jasne, ja som len spomenula mono percento vynimiek....v 7tt si robila testy a nic...ja nechcem byt za kazdu cenu tehotna, ze sa chytam kazdej slamky, praveze mne by viac vyhovovalo, aby som nebola tehotna, uz jedno je na mna dost a dalsie mame na plane o niekolko rokov :slight_smile:
18. zář 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ano tehu som bola ale bohuzial :frowning2: ....aaa uz som na to prisla ...ked som bola tehu posledny zapis bol 17.7. a potom som mala graf az od 27.7 a ako som teraz zadala novy cyklus a dalo mi to novy graf tak to zblblo tak som do toho grafu este pokracovala po 17.7.dopisala som tam tak akoze 26.7. a ked som potom dala toho 27.7, tak mi to opravilo no konecne...
ale este stale som neprisla ako tam dam nadpis a este neviem doplnit tie riadky dole BD,OPK Meds....ako ?
18. zář 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no to hej, tym sme si uz presli, teraz sme cosi nasetrili, na nejaku tu matersku ale nejako k nam neprichadza, tak musime vystat šóru :grinning:
@piefunko presne takto som si to myslela....vzdy sa najdu vynimky,....ista je len smrt :grinning:
@piefunko vsak uvidime... teraz som veeelmo nervna, napnuta jak guma na trenkoch, ci sa nam udari byt :zipper_mouth:
18. zář 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros ach moja, to ma ozaj mrzi, to nie je fer :pensive: mozem sa spytat co sa stalo? ak sa to vobec vie?
BD - keksik, OPK - ovu testy tusim, meds - ak si brala nejake veci ako dufik, pregnyl, clostil, soja atd... cervix checking je sledovanie krcku a cervical fluid je hlienik :wink:
nadpis myslis v linku? to musis ist sharing / set up / hned prve change url a tam vpises svoj nick
ak myslis nadpis grafu ako takeho tak to je: cycle list a potom pod jedlotlivymi grafikmi je ze add chart label a tam klikni a vpis nazov grafu
18. zář 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek