• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@piefunko jasneeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
19. zář 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia to mínus sa mi nepáči :angry:
19. zář 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait hlienik je výtok? to tam nedávam, lebo nemviem ako :confounded:
19. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata dobre ranko...nervozity sa mozte zbavit..je po nadeji.. www.fertilityfriend.com/home/mata_ba :frowning2:
19. zář 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no co ti poviem, uz to je na gulku :pensive: , vsetko co robim pre tie dve // , mi pride zbytocne......
@piefunko mici ale ja meriam v ústach, tak to je inô :slight_smile:
@activia kašli na test, si len 10dpo, počkaj či mršina príde...možno bol test závadný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@slabachvila musis ho znacit v "zalozke" cervical fluid -a to takto: sticky - lepkavy, suchy, creamy - husty biely kremovy, watery - vodovy riedky, egg - ako bielok vajickovy, takavy a priesvitny by mal byt alebo aj mierne zakaleny :wink: ten je najplodnejsi tam najdlhsie spermosky vydrzia :dizzy_face:
19. zář 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba nieeeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
19. zář 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slabachvila zlatko pokukaj si niečo o cervikálnom hliene, to je hlien z krčka maternice, veľa o tom nájdeš a keď si ho sleduješ, tak veľa zistíš...
19. zář 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia bohuzial ten stav poznam :frowning2: ale si len 10dpo a teoreticky ip mohol byt len 3dni dozadu cize nemusi byt este vysoke hcg :wink:
19. zář 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa asi ziadnej z nas, ale ani som neocakavala +, uz tomu vobec neverim, neviem si ani predstavit, ze by to mohlo niekedy vyjst
@piefunko ináč ja mám odvčera hustý krémový hlien a riadny...pch...
@mata_ba ajejééé :angry:
19. zář 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slabachvila tu je to krasne popisane vsetko aj hlien, aj teplota aj krcok, mrk na to http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/symptotermalna-metoda/
19. zář 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@activia no ale to čo je toto za reči, ha? ešte si chorá, doma?
19. zář 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait husty kremovy hlien + prechladnutie=... @melisaaa moja ty tiez poznas odpoved na tuto rovnicu, ze?? :dizzy_face:
19. zář 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @anait ani mi nehovorte..neviem,ci som skor smutna alebo nastvana...
19. zář 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait @piefunko no dievcata, IP som mala na 8 DPO, test je najlepsi na trhu mamatest, takze ja sice verim v zazraky ale odtal potal........uz ma boli podbrusko dost :unamused:
19. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ano som este doma ale uz sa citim celkom fajn, zajtra uz idem do prace
19. zář 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba heej ty si mala byt tento mesiac istotka, co to :angry:
@activia @mata_ba dorici...je mi to ľúto...
Minulý mesiac sa mi zdalo, že ma to deprimuje vidieť tu pozitívne testy a tento mesiac úplne inak to mám...zaujímavé....
19. zář 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko aká rovnica prosím ťa...normálne som chorá, šak aj ovuláciu som si vynútila, ešte furt je na 50%anovulák :grinning: ja tento mesiac nič nečakám, drahúšik...a rozhodla som sa, že ďalší skúsim bez všetkého, aj ked mi napísal ďalši clostil, ale nedám si ho a uvidíme, čo sa stane...
19. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait @piefunko dakujem za link. idem čítať.. ja to až tak nesledujem, že aký je.. iba viem, že zhruba tri dni pred ovu mám výtok :slight_smile: idem študovať teda
19. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba kurnik, kurnik, kurnik :rolling_eyes: , este ze je tu dalsi mesiac. tak rychlo nech mrska pride a odide a sups na to.
19. zář 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia hm..vidis :frowning2:
@anait co uz..pride ta svina mrcha a kaslem na vsetko...
19. zář 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka vies co..vsetci mi hovoria,ze po potrate som tehu raz-dva..toto je stvrty mesiac..a prd z toho..kaslem na to..
19. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj moja... a ty co este spis, no neviem, ci to je z tej soje, uz to trva dost dlho, aj momentalne ma boli hlava a tiez mi je blbe....... :unamused: to bude skor niecim inym :unamused: dnes rano som zmerala teplotku. si rada? mm vstaval do roboty, tak som bola nhore, tak si vravim,ze zmeriam :wink: a ty ako? som videla ten pokles. takze mrcha sa blizi, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba :( mrzi ma to....ale...
aj to ze "kasles na vsetko" je cesta k uspechu, vo velkom % pripadov sa prave v takom stadiu podarilo zenam uspesne otehotniet:wink:
ja by som chcela tiez byt v tom stadiu a neupinat sa stale na myslienku ako velmi by som chcela babo
19. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @anait = tehuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
19. zář 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek