Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

milagros
19. zář 2012

@katka116 jaaj neboj sa nie si jedina co nema velmi aktivneho muza tomu mojmu stacilo aj raz za tri mesiace ale zahada je ze ked som mu povedala ze ideme robit deticky tak hned bol aktivny ...ale teraz mame zas hluche obdobie

lenasss
19. zář 2012

@anait že by? jen mi to nějak nejde protože si myslím že ovulka byla den před tím než manžel přijel a to by byla dost velká náhoda ale ty teploty vysoko jsou divné dnes jsem byla s malým u doktora a udělalo se mi zle ale to by bylo dost brzo jestli to spíš není nějaká vyroza

pechlinka
19. zář 2012

@mattuliatko30 Ahoj..no..ja neviem...🙂 dufam...ze to moze byt uhniezdenie...len som nic necitila...:( vela bab tu pise...ze mali male spinenie...a ja nic...citim sa uplne normalne...:( uz len cakam kedy zacnu predmenstruacne..bolesti... :(

bordulka
19. zář 2012

@anait myslim,ze kazdy chlap je vynimka, ja napr. mojmu nehovorim,ze je ovulka, lebo ani neviem ci vobec je, alebo nie, snazim sa byt silna a optimisticka, keby mal mat stresy este aj zo mna,tak by z toho sexiku uz vobec nic nebolo 🙂 uvidim,mozno zmenim nazor, ked zacnem ovulkovat a bude ma "tlacit cas" 🙂 ale dnes mi povedal,ze uz je asi pripraveny na to babo, ze uz asi dospel, tak snad uz pojde vsetko k lepsiemu a bude to tak brat ako tvoj mm 🙂 inak je zlaty a verim, ze toto snazilkovanie bude u vas uspesne 😉

mattuliatko30
19. zář 2012

@pechlinka uvidíš moja...ale môže to byť..a nemusíš mať ani bolesti.ani špiniť..proste len IP..a zajtra budeš hore..tak uvidíš zajtra 🙂

moni1007
19. zář 2012

@bordulka moja. moj neni doma, tak sa nemozem nanho vrhnut, az vecer ked pride 😀 esteze ste vyuzili a stihli vyuzit samotu a oslavit vyrocie 🙂 aj si muzikovi nieco kupila alebo muzik tebe? 🙂 no vidis, ved aj tvoj muzik kolo teba skace 😉

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 co je na fuske? a co mas dnes v plane robit? a nekupili sme si nic 😒 teraz mame dost velke vydavky, tak sme aspon radi, ze mame sami seba 🙂 a veru skace, ale bolo by dobre keby skakal tak ako ja piskam 😀 😀 😀 😀 aspon niekedy by sa mi to hodilo... ked sme lezali vedla seba, tak som sa ho opytala,ci si mysli, ze ked budeme oslavovat 4. vyrocie ci uz budeme cakat babo a on ze veri,ze ano, ze uz by aj chcel, ze uz asi dospel 🙂 tak to bol asi moj darcek k vyrociu 🙂

mata_ba
19. zář 2012

@piacere hm..co uz...

@mattuliatko30 mati..sama vies,ze to nie je len tak..

anait
19. zář 2012

@lenasss no to asi nie...deň pred ovuláciou sex úplne stačí...koľký si DC? ak máš test, tak šup 🙂

anait
19. zář 2012

@bordulka jasné, každý je iný...s mojim bývalým by som teda určite otehotnela iba zázrakom, to bolo desné v tomto smere... 😎

katka116
19. zář 2012

@anait ahoj, no u vas je to asi ine - to je len chvalihodne. Zial ja mam ineho chlapa a viem, ze nam to raz vyjde aj s tymto jeho pristupom 😢 drzim vam palce

anait
19. zář 2012

@milagros joj lebo nemáš VIP, aj mne to ukazovalo a teraz už nie a to preto, že nie sme VIP a nemáme to zaplatené 😉

moni1007
19. zář 2012

@bordulka hej na fuske, no bola som pozbierat pradlo co som vcera poprala, poskladla som to, periem este ... som si aj tie veci v rukach preprala a nic take nemam v plane, akurat som sa pustila do prezerania inzeratov 😝 no ved jasne, teraz je asi vela ludi, co su v podobnych financnych situaciach ako my, vy. no ja som mojmu tiez nic nekupila ale on mi doniesol kvet v kvetinaci... hodi sa mi do obyvacky 😀 no vidis, uz mas doma vyzreteho muza, ja este nie 😀 😀 moj je este niekedy ako chlapcek,ale tak aj ja som niekedy detinska 😝 😝

anait
19. zář 2012

@katka116 ďakujem...akože ako to tu čítam, tak som mu vďačná za ten prístup...a pritom všade sa hovorí, že chlapi furt len o sexe snívajú a aha ich ... 😀
@milagros ježiši a že ten môj bývalý bol jediný na svete v tomto...mne to prišlo strašne nenormálne...

mata_ba
19. zář 2012

@6lenka64 mne chyba velmi prevelmi...nemala som sancu ani pocut plac..doknca ani len srdiecko som nevidela 😢 tak velmi tuzim opat po zaplnenom brusku..

lenasss
19. zář 2012

@anait právě sex byl den po ovulaci tedy aspoň myslím 😅 jinak jsem teprve 5 dní po sexu.Dneska je mi celý den divně asi počasí u nás od rána prší a je zima

anait
19. zář 2012

@lenasss noooo, 12 hodín vajíčko putuje a určite sú aj výnimky, kedy mu to trvá dlhšie...uvidíš, asi ten čakať...

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 no tak si aktivna hned od rana 🙂 mne vzdy dlho trva kym sa rozhybem 🙂 aj si nasla nejaky schopny inzerat? mne moj doniesol vcera navstevu a vecer sa ma pyta, ze ci som stastna, nechcela som ho zase zdrbkat, tak som povedala, ze ano 😒 a aky to bol kvietok? moja, to ze povedal,ze dospel, este neznamena, ze sa tak stalo :D a je pekne, ked sa citime ako deti, aspon nie sme zatrpknute stareny :D

katka116
19. zář 2012

@milagros moja my sme v tom boli rovnako - pamatam si ked si ty pisala, ze babenko nerastie a ja som vtedy bola v 6tt a grilovali sme a strasne som ta lutovala moja a za 3 tyzdne som mala ja to iste.
Hadam nam to vyjde spolocne

moni1007
19. zář 2012

@bordulka mam ho na MS odfoteny 🙂 no vidis, moj sa ma to uz dlho neopytal, ved aj tvoj je pozorny, len si to musis vsimat 😉 😉 😉 no ze ja som aktivna, vsak ty si rano tiez pisala ze uz si poprala, tak co aj ty si sikulka 🙂 presla som len profesiu, nic extra. radsej som zacala pozerat nejake sutaze 😀 😀

mattuliatko30
19. zář 2012

@mata_ba moja netráp sa...raz to isto vyjde......treba dúfať a veriť...a ešte mrcha neni..tak ešte stále dúfaj.....

mattuliatko30
19. zář 2012

@katka116
@milagros
babulky..raz to isto vyjde...moc moc držím palčeky...
@mata_ba
@bordulka
@moni1007

katka116
19. zář 2012

@mata_ba Matka a mozem sa spytat ci uz dietatko mas alebo 1 dieta co mas v pase myslis anjelika? Nechcem sa ta dotknut, len ma to zaujima. vdaka

katka116
19. zář 2012

@mattuliatko30 si zlata moja, len dufam, ze si tu nebudeme vypisovat dalsi rok a ze dovtedy budeme vsetky tehu a potom uz v inej teme

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 akurat som kukla, fialove sa mi pacia 🙂 ja som kupila svokre takyto ale cerveny... a je pozorny, len niekedy mam tych negativnych pocitov viac a prerusuju tie kladne :D moja, ved si minule vyhrala loto, co sa ti mali? 🙂 ale aj ja to rada pozeram, zapajam sa, ale take stastie ako moja babka nemam 🙂 ta kam sa prihlasi, tak nieco vyhra 😒

mata_ba
19. zář 2012

@mattuliatko30 urcite sa najneskor zajtra spusti..teplota je jasna..

bordulka
19. zář 2012

@mattuliatko30 verim, ze mas pravdu 😉 moja, a ty uz merias? ci ta este trapi mrcha?

mata_ba
19. zář 2012

@katka116 v pohode..je to moj anjelik v nebicku...

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no to aj moja svokra ma take stastie. no jasne mali, ja som taky hrabos, vsetko by som zhrabala 😀 😀 😀 no ved to mam aj ja pocit, ze niekedy je toho zleho viac.... no my sme ho tiez svokre kupili, cerveny 😀 😀

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 dufam, ze aj na nas sa raz to stastie usmeje 🙂 moja, budem pomaly koncit, potom vecer sa este ozvem,ok?