• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@piefunko no super, to su dobre spravy, nie?:slight_smile:ovu si si do grafu zaznacila?:slight_smile: a kedy to teda cakas ms?:slight_smile: Inak, ja tomu grafu nechapem, on si robi co chce :slight_smile: vcera som si ho vyklikala, ovu mi ukazal (mimo toho datumu kedy bola) a dnes ked som dopisala BT tak mi vyhodilo "error" ze sa mi zmenil ovu den, a vyznacilo mi to 16.9 ako ovu den:D
19. zář 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros tak na to som ja už krátka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros lebo tie probiotics si si tam pridala sama a ato i ukaze len ak mas VIP :wink:
19. zář 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait alebo tehotnááááá :grinning: :grinning: jasnacka tak oddychuj aj za mna prosiiiim lebo mi uz klipkaju ocicka :sweat_smile:
19. zář 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no ukaz to sem ten tvoj graf... ono to preto lebo sa mu tam nieco nezda, ukaz mi ho :wink:
ja mam v grafe vyznacenu ovu ale neviem ci vcera ci predtyzdnom.. podla grafu zatial minuly tyzden, ale ratam s tym ze aj vcera mohla byt cize NEcakam mrchu o 14dni (pre istotu ) :sweat_smile: a dufam ze ani nedojde uz najblizsich 9mesiacov a ja mozem ist v klude o tie 2 tyzdne na kupeny wellness aspon oddychovat.. saunu necham mm :grinning:
19. zář 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko :slight_smile: aka si stastna :slight_smile:
no tu je ten graf
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Ovu som si tam vyznacila sama, nepytaj sa ma ako, ja uz neviem:D vychadzala som z toho co lekar povedal :slight_smile: ale defaultne to graf vyznacil najskor na 13.9 a potom na 16.9....
19. zář 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no mici zle si to dala takze ukazuje mi to moj graf, ciiize: napravo hore klikni na sharing / potom na set up / a potom tam hore je hned link ktory je tvoj, pod nim je ze change url, ked si na to kliknes, a vpises tam svoj nick tak potom ti to vypise tvoju adresu grafu ktory bude takto nejako http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko (ale miesto piefunko tam budes mat napr. willy_wonka :wink: no sup sup cakaaam :grinning:
19. zář 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko odkiaľ vieš? :slight_smile:
@milagros ahoj, ešte nie :slight_smile: zajtra by som mala mať komplet výsledky....tak potom sa rozhodnem.....ale vidím to na jeden cyklus očistný a potom :slight_smile:
19. zář 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak ozdaj nebudes mat taku kratku lutealku... ta to uz de by sme boli :grinning: :grinning: :wink:
19. zář 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no už som raz mala 9 dní....takže u mňa je asi fakt možné všetko :grinning:
19. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaa @anit @piefunko tak ja som dnes 5DPO testujeme spolu,či? Ja dnes takto mi to ráno zmenilo ovu s 12dc na 13 DC neviem prečo www.fertilityfriend.com/home/3dc178
19. zář 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 tiez si myslim ze bola na 13dc :wink: myslis ze bola na 12dc ale teplota sa opozdila? aj to je mozne a sk jeden den hore dole :wink:
19. zář 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jejda vazne? no sice ja som mala 10dni v januari.. no to je jedno, eraz bude dlhsia a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby viete tu niektoré niečo o MOJŽIŠOVEJ METÓDE? Alebo máte s tým skúsenosť??
19. zář 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ok 13 ty ved je to ozaj jedno aj tak neviem či sú tie teploty relevantne bo od toho 13dc som ochorela chripka hnacka a zvracanie dodnes mi to riadne nepreslo ale keď som si merala normalne teplotu nemala som horucku. Ostáva len čakať a o 10 dni ak nepríde mrcha testujem 29.9. A na meniny chcem len jeden darcek :wink:
19. zář 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko dobre, beriem ťa za slovo, ak nebude, tak sa budem sťažovať :grinning: a vieš, že aj moja krátka luteálka bola v januári? až som sa mrkla na graf, lebo som si nebola istá :grinning:
19. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko a keď ti klipkajú oči, nie si náhodou tehotná? :grinning:
19. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka jej, to je rozkošný graf :slight_smile:
19. zář 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka veď to je cudograf :slight_smile:
19. zář 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 pochopitelne, ved je moj:D
19. zář 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait rozkosny?:D
19. zář 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka nemas sa za co ospravedlnovat no idem kuk ten tvoj grafik rozkosny :slight_smile:

@anait no mozno ano :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros hej my sa uz snazime od septembra... stacila nam mesacna pauza... ale zjavne bude dlhsia
19. zář 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka nooo moja, a co takto nahodit do grafu prvy den mrsky? lebo takto je to nafigu, vyzera to ako keby si mala na 6dc ovulku :slight_smile: co nieje nemozne samoska ale nemas tam tu mrsku, je to cudesne :grinning:
19. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba nevzdavaj to Matka.. ja viem, ze si to len povies na 2-3 dni a potom sa vratis do snazilkovskej nalady. Ked budes mat babo v naruci, povies si ze ti to stalo za to.
Urcite budes mat vola sa najviac posnazit ked bude ovu - neverim, ze na to nebudes mysliet. Neboj za 2-3 dni sa budes na to inak pozerat
19. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu fakt? sranda, zacarovany januar :grinning:
19. zář 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 moja zlata my sme na tom lepsie ako niektore babulky - ja mam aspon jedno a ty 2 deticky. Hned sa inak zije, ked sa vies na decka pozriet a pohladiet si svoje pokladiky.
Niektore babulky nevedia otehotniet ani 8 rokov a nemaju ani jedno - velmi im to prajem nech im tato tuzba vyjde
19. zář 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko jaj, no tak poviem hned:D idem spravit korekturu:slight_smile:
19. zář 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ahoj, moja kamoska fyzioterapeutka to napriklad cvicieva s babami a ma super vysledky, ona je z BA, ak by si chcela kontakt, napisem ti.
19. zář 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek