• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@katka116 ahojky moja ako? uz lepsie?
21. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka ahoj no sice je teplota pekna ale mrcha sa blizi... zapisala som si teplotku do ff tak ako mi vcera matuliatko kazalo :slight_smile: ale zatial je to jedna teplotka - moja premiera. Cez vikend som mimo pocitaca, mam len mobil s internetom, tak to potom v nedelu dopisem.
Ked mi tam blika nedela, ze by mala byt ms - ako si vyznacim kedy realne bola ms? a potom mi automaticky zacne novy graf?
diky a pekny den
21. zář 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacenamar ja tiez pijem alchemilku,grep. dzus a jem kys. listovu... plus aj ine vitaminy a este mi to nepomohlo :frowning2:
21. zář 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka116 to je jedno kedy ti bliká....ja keď prešvihnem...tak sa to zmaže...a zaznačí sa až keď to tam ty zadáš :slight_smile:
21. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ahoooj, no mam teraz take stresy u klienta ze sa nezastavim a som na pocitaci len cez prestavku co je teraz 30min inak mam stretnutia. Takto nabite to budem mat do konca novembra, potom planujem viac vypnut a pred vianocami nebrat vela klientov...
No lepsie? Pobolieva ma brucho... uz cakam na tu mrchu skaredu. Uz som ani vlozky nemala nakupene, ved som bola tehu a ze potrebujem len intimky... no jasne vcera som nakupila zasobu na vikend ked sa to strhne :angry: :angry: :angry:
A ty co? preco neveris, ze ti to vyslo? tak cakame na tu nedelu - velmi ti to prajem
21. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzka_rastik krásny grafík.t.y si neskúšala už testíK???vyzerá to nádejne..hm?
21. zář 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 ok diky moja, ved ja s tym len zacinam a budem potrebovat rady - resp. dufam, ze zase pol roka si nebudem musiet znacit lebo ma od smutku porazi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
inak co je divne, ze vcera som totalne citila mrchu a dnes rano a teraz sa to opat ukludnilo a ako keby som bola v strede cyklu... ale stale mam pocit, ze to zajtra pride naplno.
Ako sa mas ty dnes?
21. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@anait krásny grafík .....dúfam,že včera to bol IP....držím moooc palčeky :slight_smile:
21. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 grepovy dzus je dobry na otehotnenie? ja skusam tiez a toto som nepocula :slight_smile: vyskusala by som
21. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka116 no ja som od rána behala ......s malou som bola u zubárky..trhali jej stoličku...chúďa skoro tam odpadla :frowning2: :frowning2: tak som ju tam kriesila...a so staršou som bola u dr....tá je celá nachladnutá...tak zostala doma.....dnes je u nás jarmok..asi zbehnem..na chvíľku tam pozrieť....a nič také ..budem upratovať...zajtra variť...a klasika....a ty?
http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
ja len dúfam,že nepôjdem už hore..a fakt včera neboli ovu bolesti :angry: :angry:
21. zář 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@juranka vraj je dobry na plodny hlienik a po ovulke je dobry pre uhniezdenie stred ananasu :wink:
21. zář 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 tak si pred ovu??..pekné bodečky máš...ja dúfam,že ešte nie som.. :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
to by bolo strašne skoro....vrrrrr....uvidíme..ako po víkende...dnes som mala behačky..malá zubár,..trhali zub..chúďa..a so staršou u dr...tá je nachladnutá riadne..tak sedíme doma
21. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 no veru pred ovu, ak uz dnes nebola, mala som ostre pichanie v podbrusku :confused: no moja, dufam,ze este potiahnes. to uz by si mala aky kratky cyklus... no tak si mala perny den. prajem skore uzdravenie :slight_smile:
21. zář 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 ďakujem....konečne aspoň to slniečko vyšlo..veď ráno bola iná kosa..som myslela,že umrznem... :wink:
21. zář 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 cauko, neskusala som testovat , nemam doma testy :grinning: v pondelok ma termin mrcha pockam kym mi nebude meskat a uvidim aj podla teploty, nerobim si ziadne nadeje a ani neviem kedy bola ovu sme boli na svadbe akurat vtedy okolo nej :grinning: a ty citam, ze budes mat skoro ovu? :angry:
21. zář 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzka_rastik neviem moja...ja som mávala strašne krátke cykly stále..tak okolo 21DC..takže ovu aj na 7-9DC...uvidí....minulý..som dokázala potiahnuť až na 25DC...tak som strašne rada....tak uvidím čo tento....tak dúfam,že ti mrcha nepríde..a stáel budeš hore....a nájdeš krásne // :slight_smile:
21. zář 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 dakujem :wink: ja si to ani neviem predstavit ze by som nasla // , pre mna je tehotenstvo ako sci-fi uplne neuveritelne :grinning: .. snazime sa skoro rok a // som este nevidela (iba na ovu teste :grinning: ) tak uz by sa patrilo :slight_smile:
tebe drzim palce nech potiahnes nielen na 25 DC ale rovno na 9 mesiacov :dizzy_face:
21. zář 2012 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@anait Tak to je super...:slight_smile: ja sa budem este tak tyzden sledovat...a potom dorazi mrcha...:(
21. zář 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
21. zář 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 no to veru bola riadne kosa, som sa citila ako ked uz je sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj u nas uz slniecko vyslo, tak je tak prijemne :slight_smile:
21. zář 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, trocha pozdravujem, graf ani nedam, sak by mi hanba bola s "prazdnou" dojst :sweat_smile:
21. zář 2012 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka116 dakujem krasne katik, no a) necitim sa ale voooobec tehu b) mam otrasny graf a nizke teploty c) asi sa bojim si to co i len pripustit ze by sa mohlo podarit :sweat_smile:
ty si daj trosku volna aaspon cez vikend :wink:
21. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@activia ale neeeeee :frowning2: :frowning2:
21. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ako sa máš moja :wink: manžel začal užívať? Boli ste aj na spg?
21. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka ahoj zlatik :wink: no nie nezacal zatial, ale ak by bol zly spmg tak urcite mu to naordinujem, zatial si ficime len na Ecku :wink: este sme ani neboli, asi do konca roka pojdeme, uvidime ako dopadneme tento mesiac, ale zatial niec moc aha http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
a vy ako? krasne brusko uz mas :wink: mm uz poslucha? :wink:
21. zář 2012 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@activia no škoda :pensive: je mi to ľúto ...pozerám, že ja mám to akože IP presne ako ty, tak zajtra už asi pôjdem dole a budem ťa nasledovať :wink:
21. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ahoj, v tvojom grafe na FF co znamena ten riadok CP? vsimla som si to aj na inych grafoch na FF a netusim o co ide.. diik :wink:
21. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko jujha, myslíš, že to bola ovu? Tak ale aj také grafy som videla, že teplota sa držala nizko a bolo z toho tehu :dizzy_face:

my tak po starom, momentalne maľujeme, prerábame izby, zariadujeme a tak :slight_smile: zahniezďujem už :grinning:
21. zář 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzka_rastik CP je krcok. ked zadavas udaje ako hlien a teplota tak pod "secondary signs" je "cervix" a ten sa deli na Position (hore stredne nizko) texture (povrch - makky, stredny, pevny) a opening (otvorenie - otvoreny, stredny a zavrety) a podla toho ti to tam hadze tie skratky do grafu :wink:
21. zář 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Inak čo sa týka toho ospevovaného grepového džúsu, tak ja ho už teda piť nebudem...neviem, či to je ním alebo alchemilkou - oboje som poctivo pila - ale hlien som mala horší ako po iné cykly, hlavne teda egg som mala určite menej ako zvyčajne...
21. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ahaaa diky moc :wink:
21. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek