• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kemonka jeeeej no parada ty zahniezdujes, ja by som chcela uhniezdit :grinning: :grinning: no sak aj ja som videla vselibarsjake grafy ale co ja viem, uz som taka skepticka pomaly, prestavam to nejak riesit typu ooo boze zase nic :fearful: :sweat_smile: ale sak aj to pride pockaj ked budem 1dc :grinning: sak uvidiiiime...
21. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait nepapala si aj daco sojove okolo ovu alebo tak? soja ako taka vysusuje co sa tyka hlienu.. ale mozno to na teba posobi inak, vsetko je mozne...
21. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka_rastik ja som tu soju kupila normalne v lekarni, stala skoro tak isto ako na nete, o tej chlorele som nieco zapocula, ale neskusala som to... a mas pravdu, ked je telo zdrave, tak sa nam to podari rychlo :slight_smile: a na PCO mi prisli laparoskopiou..
21. zář 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ahoj, ja osobne moc neverim alchemilke.. zda sa mi ze ked som ju pila, ma rozhadzala.. tak som ju prestala pit. ja namiesto grepoveho dzusu jem bud cerstve ruzove grepy alebo si zvyknem kupit 100% grepovu stavu - vyraba to Rio, je drahsia ako klasicke dzusy ale aspon si myslim, ze je zdravsia ako tie umeliny co davaju do dzusov :rolling_eyes: mam pocit, ze toto mi pomohlo na hlien, ja som ho mala velmi malo.. ani teraz ho nemam vela, ale je to lepsie. ale kazda sme ina a asi kazdej prospieva nieco ine :wink:
21. zář 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko okolo akej ovu? :grinning: nie, určite nie, ja sóju nemám vôbec rada...

@zuzka_rastik ja som pila relax 100%tný, tak neviem...
21. zář 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby úplne od veci, ale pálenie záhy je čo? lebo ma páli hrudník od rána, taký divný pocit a neviem ako to mám identifikovať, nikdy som to ešte nemala.. :confounded: ...a je mi na tyčku... :fearful:
21. zář 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no okolo mojej :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait no to tehotne mavaju moja :grinning: :wink: :wink:
21. zář 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ty ma neštvi, ja chcem vedieť, prečo ma ten hrudník páli došlaka... je to nepríjemné...
21. zář 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no alebo si pojedla daco co ti to podrazdilo alebo v nedelu uvidis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. zář 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko dieťa moje drahé, nedáš s tou nedeľou pokoj....idem ja do škôlky ...
21. zář 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait utekaj. no neviem, asi si nieco zjedla ci ti podrazdilo zahu... neviem ti poradit moja, s tymto som sa este nestretla :frowning2:
21. zář 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait niekedy pomoze mlieko, malo by neutralizovat kyselinu. mne zaberaju nanuky. ale napr cista voda z vodovodu mi tiez robi zle,ked mam palenie zahy.
21. zář 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
POPCORN na palenie zahy :wink:
21. zář 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ejha, ty si ako vysoko :slight_smile:
21. zář 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tiež sa čudujem.....ako si na tom ty?
21. zář 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait presne tak ako vravi @piefunko, to tehotne mavajú a je to ked mas vela kyseliny v žaludku a ta sa ti dráždi pažerak a to potom pali, tak nejako to je
21. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait daj si suchar, alebo stare pečivo, ej to bude tehu jak vyšité :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no ja ako vždy, super graf, ktorý skončí mrchou, čiže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, ako sa mas, mrchuješ, či si už po
21. zář 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. zář 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no, pekný pekný....bodaj by ti tentoraz už zozelenel
21. zář 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu och, kiežby to tak bolo a tvoj neskončí nahodou na zeleno, vyzera tak tehotne :grinning:
21. zář 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ďakujem za vysvetlenie ... len potom nechápem, prečo to mám ja :sunglasses: :wink:
@lauritka odpaadávam, že popcorn :grinning: žiadny nemáme, ale už je to lepšie trochu...
21. zář 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tiež som mala už viacero, ktoré vyzerali tehotne a neboli.....a ten čo bol tak nevyzeral :grinning: pochybujem, ešte sme si dávali pozor :wink:
21. zář 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait lebo tehule mavaju divne pocity, preto moja :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu viem, ale nikdy nevieš, a preto ja čakam na čudo graf, lebo moje krásne grafy zelene nebudu asi nikdy
21. zář 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ahojki.. uz len dozvuky.. :slight_smile:
21. zář 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait jasne, to mam vyskusane ;) popcorn ako spongia nasaje kyseliny.. skus niekedy. ja mam rada ten co buchnes do mikry. :sweat_smile:
21. zář 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek