Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

pechlinka
22. zář 2012

@elebe Dakujem..velmi pekne..🙂

lagunasa
22. zář 2012

@bordulka ved hej, ja nestresujem, len tak komentujem. este je skoro na zavery. pojdem si ja tento cyklus pomalicky hore a bude mi dobre 🙂 😀

bordulka
22. zář 2012

@moni1007 tak ten sen bol asi mysleny tak, ze uz ste prestahovany do noveho a uz len to babo chyba 🙂 joj, riadne mm vystavis, ale tak treba 🙂 nech su nam na nieco uzitocny,nie? 🙂 som zvedava na zajtrajsiu teplotu 🙂 ja si dam asi pauzu od merania, chcem to vyskusat... resp. uvidim, ci mi daju tabletky hned, alebo neskor, aby som vedela, ako moje telo na ne reaguje.. moja, ja uz som 2dc a len sem tam ide zo mna kusok... inak je to iba jasnocervena krv 😒 a to som nikdy takto nemala .... asi som sa minuly cyklus vycistila mesiac dopredu :D mojko, musim ist do obchodu a po zakusky... potom sa este ozvem,ok? myslim na teba 🙂

moni1007
22. zář 2012

@lagunasa moja, drzim palce, aby to bol ten pravy 😉 😉

willy_wonka
22. zář 2012

@pechlinka kiezby si mala pravdu,ale bojim , bojim....
no verim, ze ty sa hore udrzis😉

willy_wonka
22. zář 2012

@lagunasa drzim ti palce,
vlastne ja nam tu vsetkym velmi, velmi drzim palce.... 🙂

moni1007
22. zář 2012

@bordulka no moja, ja som tiez vzdy mala taku mrchu, ze kopec zrazenin a pod a posledne cykly tiez len krvacam presne ako pisem jasne cervenu krv 😝 jasne, skoc a posli mi nejaky ten zakusocek 😀 😀 no ja asi zmeriam len kym nevystupim a mozno este zo dva dni potom,aby som mala vyznacenu ovu 🙂 dufam,ze to uz dlho trvat nebude 🙂 mam pocit, ze mm to teraz nejak nevadi, ze ho takto vystavujem 😀 😀 😀

anait
22. zář 2012

@willy_wonka sak sa neboj, lebo si babatko odplasis...kto by chcel mamu strachoprdku? 😀

pechlinka
22. zář 2012

@willy_wonka Ja verim..ze aj ty sa udrzis..🙂

bordulka
22. zář 2012

@moni1007 ja som si uz myslela, ze som nejaka vadna :D a co keby si prisla ku mne a ja ti ten zakusok dala? 🙂 moja,ze by sme spolu nemerali? :D ale ja budem velmi zvedava na tvoj vitazny grafik 🙂 inak este aj ff mi gratuluje, to je take pekne... nad grafom mam baloniky a Happy Brithdays :D

willy_wonka
22. zář 2012

@anait to si pekne napisala 🙂 ale bohuzial som strachoprdko, asi zbehnem do kostola, pre trosku pokoja. Kiezby som sa dokazala odosobnit od toho a brala to s nadhladom.....ale nieee, ja som trtko a len nariekam:D

kikaneu
22. zář 2012

@elebe už mali byť vo štvrtok a neboli.....tak ja neviem čo tam toľko robia, už vyše mesiaca čakám.....to hej, len som zase kdesi čítala, že aj napriek liečbe došlo k potratu a nejak mi to stále behá hlavou

kikaneu
22. zář 2012

@lagunasa to som rada 😉 no až podozrivo vysoko....minulý mesiac som riešila nízke teploty, teraz vysoké....to moje telo si robí čo chce 😀

willy_wonka
22. zář 2012

@pechlinka ked by som sa udrzala, tak zorganizujem MK stretko na nejaky vikend na pocest snazilkovskej oslavy, cize non alkohol party!!!! , len same vitaminove bomby:D

elebe
22. zář 2012

@kikaneu a volala si dokimu že prečo ešte nemajú výsledky? nesmieš na to myslieť,viem že sa to hovorí ťažko,ale musíš myslieť pozitívne.....bratrancova manželka prešla týmto: dva krát kyretáž raz v 10TT a druhý krát v 12TT pri tom kyrete skoro vykrvácala a robili jej to zaživa,vyšetrenia že prečo,zistili jej zlú zrážanlivosť v krvi a nasadili liečbu,ďalšie tehu,musela si pichať injekcie počas celého tehu,v tomto tehu mala dva krát ladvinový záchvat,cikala krv,v piatom mesiaci sa začala otvárať urobili jej serkláž a musela kežať až do ôsmeho mesiaca a napriek všetkému majú prekrásnu a zdravú dcérku 🙂 🙂 týmto ťa nechcem strašiť,chcem len povedať že pozitívne myslenie robí zázraky 🙂 a možno to vôbec nie také zlé ako si to predstavuješ a nakoniec otehotnieš že šup šup a bude všetko tak ako má byť....veľmi ti držím palce 🙂

moni1007
22. zář 2012

@bordulka dobre, nebudeme spolu merat 😀 😀 inak, rozmyslam, ze zacnem strikovat, ked som bola mala ma to bavilo,ale vtedy som len saly strikovala. teraz by som si mohla vybavu pre babatko, teda nieco z vybavy 😀 😀 musim ist k mame po ihlice, aspon budem myslienkami inde a mozno sa to do vianoc naucim a ustrikujem detom nejake darceky 😀 😀 jej, aky je ten ff pozorny 😀

kikaneu
22. zář 2012

@elebe nevolala, mama tam vo štvrtok bola na kontrole a výsledky ešte z labáku neprišli.....takže tak
ja viem, hej, aj sama poznám ženy čo si prešli kadečím a majú dieťa alebo aj viac.....no dnes je taký nejaký blbý deň, že mám čierne myšlienky.....ono to zas prejde 😉 a ďakujem

anait
22. zář 2012

@elebe no boze, ta si teda zazila...pocitam, ze do druheho tehu sa nehrnie...

elebe
22. zář 2012

@kikaneu jasné že to prejde,každá z nás máva čierne dni 😉 ale aspoň vieš že sa už niečo rieši a je to na dobrej ceste 😉 vidíš my sme boli teraz na SPG a nedopadol bohvieako ☹ takže ešte v pondelok kultivácia a o týždeň uvidíme keď budú výsledky 😒 dúfam že to bude riešiteľné a nebudeme musieť do centra 😔

anait
22. zář 2012

Ja som strasne zvedava, ktora z nas bude mat junovciatko 🙂 to je take vzrusujuce ;)

elebe
22. zář 2012

@anait no chúďa....a viem to tak dobre preto,lebo sama som ju nie raz brala k lekárovi keď bratranec nemohol,vieš koľko sa naplakali spolu....a ešte keď sa malinká narodila mala slabo vyvinuté ľavé plúcko,tak hneď inkubátok a maminka ju videla len 10minút a museli ju preniesť do TT......takže maminka v GA a malinká v TT a bratranec denne lietal k žene odsať mliečko a potom za malou zobrať jej papať a potom ku nám chodil plakať.....ale teraz je všetko v poriadku je z nej teda riadna slečna a ver tomu či nie ešte jedno by ajtak chceli 🙂 🙂

lagunasa
22. zář 2012

@moni1007 dakujem. zatial je najdivnejsi aky som mala tak hadam bude ten pravy.
@kikaneu no to aby si sa nenudila 😉 aj ked viem ze je to neprijemne.

anait
22. zář 2012

@bordulka ty mas narodky?! tak vsetko najlepsie zelam, do tohto roku, samozrejme nech sa ti splni, co chces najviac a to vsetci tusime, co to je ;)

lagunasa
22. zář 2012

@willy_wonka dakujem. dufam ze to volno co musime mat z prace zaberie 🙂

kikaneu
22. zář 2012

@elebe držím prsty, aby to dopadlo dobre 😉
@lagunasa žeby? 🙂 vidíš, to mi nenapadlo 😀

elebe
22. zář 2012

@kikaneu ďakujem pekne,ja dúfam že nám pomôžu nejaké ATB,ako nebolo to strašne zlé ale bol tam znížený počet spermií a zlá pohyblivosť 😖 tak som strašne zvedavá ako dopadne kultivácia 🙄

kikaneu
22. zář 2012

@elebe to ma mrzí.....a fakt silno držím prsty, aby to bolo čo najlepšie

elebe
22. zář 2012

@kikaneu ďakujem pekne....ja som si furt myslela že problém je naozaj vo mne,ale keďže moje vyšetrenia dopadli na výbornú a aj cyklus mám celkom pravidelný,dokonca som boa u obvodného na kompletné vyšetrenie krvi všetko OK,tak sme sa dali na SPG no a takto to dopadlo ☹ ale odkedy vieme tieto výsledky,drahý je ku mne pozornejší,každý večer ma hladká a povie mi ako ma lúbi,aj sa ku mne pritúli....je proste taký milší a pozornejší.....a ja dúfam že mu to aj ostane 😀 a pevne verím že sa dopracujeme k nášmu vytúženému drobčekovi 😅

riana12
22. zář 2012

@elebe ahoj, uz opat merias a chodis na MK? 😵

elebe
22. zář 2012

@riana12 ahoj mojka ano meriam,lebo máme slabý SPG tak sa snažím napasovať naše milovanie čo najbližšie k ovu....a ty ako?