• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe postrehla som na predoslych prispevkoch, ze SPG bolo poslabsie... ale vzdy je sanca, ze sa moze zlepsit :slight_smile:
a ja nic, tento cyklus nemeriam... len trochu znacim hlien... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
viacmenej uz posobim na svadbe a streche, od konika si davam vacsie pauzicky, len trochu vzdy nakuknem, nech nie som uplne mimo... :sweat_smile:
22. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to malo zmysel a ešte keď sa aj manžel zmenil k lepšiemu :slight_smile: tak to je super, len nech mu to vydrží.....a ak sa už vie, kde je chyba, tak vám určite doktori pomôžu a drobček bude s vami :wink:
22. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a kedy máte svadbu :confused: ja som tak tiež bola cez leto,že pokoj o konika a ani som nemerala vôbec nič,úplne som vypla a teraz mám problém sa zaradiť zase do merania a sledovania :grinning: no uvidíme čo ešte kultivácia a pevne dúfam že nám nejaké ATB pomôžu,kúpim ešte drahému nejaké vitamíniky a na konci roka ešte asi dáme spraviť znova SPG a uvidíme
22. zář 2012 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jasné že to malo zmysel,konečne vieme kde je problém a verím že sa to aj vyrieši :sweat_smile: no drahý vie ako veľmi túžim po dieťatku a tak sa mi teraz snaží vynahrádzať to zvýšenou pozornosťou :grinning:
22. zář 2012 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ja som svojmu dnes ukázala graf a vravím mu, že nejak podozrivo vysoko teploty......a on, že kúpme test......môj chlap je šiši..... :grinning:
22. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe to treba zvyk, zase nabehnut na rezim... a vitaminky mu kup co najskor :wink:
chceli by sme buduci rok v septembri... a medzitym este byt kupit...
22. zář 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu mňa keď hocičo a hocikde pichne tak hneď si tehotná :grinning: bláznivý :grinning:
22. zář 2012 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no urolog na doporučil Profertil,ale po konzoltácií s mojím dokim sme to nekúpili a ten mi odporučil antioxidanty,hlavne kde je E,C a selén a uvidíme ešte aké ATB nám bude treba
22. zář 2012 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no staci ACE a rozne ine volnopredajne z lekarne... usetris kopu peniazkov a mas ucinok ten isty...
22. zář 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no však preto som odmietla kúpiť Profertil,kúra na 3mesiace,čo je min.dĺžka užívania, stojí 120€ a recenzie na to boli že nijaké....a tak som sa s tým obrátila na môjho gynoša a on mi odporučil tie antioxidanty...a to čo je ACE :confused:
22. zář 2012 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe @riana12 ahojte. vsetky vhodne vitaminy pre muzov obsahuje Selezin ACE...... :slight_smile:
22. zář 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aha a aj ste ich používali? a koľko stoja?
22. zář 2012 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ono to ACE su vlastne vsetko vitaminy - A, C a E http://www.mojalekaren.sk/walmark-selezin-ace-30tbl/
22. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe hej uzivali. no teraz si nespominam kolko stali,ale mari sa mi ze okolo 5 eur :slight_smile: teraz ich vsak lekarni nemali tak sme kupili slezin* zinok a samostatne Ecko...ale ten selezin obsahuje aj A, C :slight_smile:
22. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no už som si to vygooglila,ďakujem :slight_smile:
22. zář 2012 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no už som to našla na nete....a koľko ste ho užívali? a pomohol vám?
22. zář 2012 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no moj nebol este na spg. takze on to len tak preventivne uziva, ani nie uplne preventivne, ale uz berie 3mesiac :slight_smile:
22. zář 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe chlapi :grinning:
22. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ďakujem pekne za typ....som ich kukala na nete a pozdáva sa mi to,takže ich odbehnem kúpiť....ďakujem,dúfam že nám aspoň trošičku pomôžu :sweat_smile:
22. zář 2012 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 joj moja, nauc sa to a potom mi mozes nieco ustrikovat :slight_smile: mna to babka ucila niekolkokrat ale nikdy som to nemala take uhladne ako ona :slight_smile: radsej som sa dala na vysivanie :slight_smile: takze nemeriame? dufam,ze ma nezbijes, ak nahodou zmeriam :slight_smile: akurat tu bol ocino, namontoval mi garnizu do spalne, uplne to tam zutulnilo a to som tomu neverila :slight_smile:
22. zář 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait dakujem moja :slight_smile: ja dufam,ze to zelanie sa splni nam vsetkym a to coskoro :slight_smile:
22. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe drzim palce, aby pomohli :wink:
22. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ja som vedela, ale ako vravim len saly. som strikovala :slight_smile: no a potom si vymenime, ty mne nieco vysijes a ja ti nieco ustrikujem :grinning: no ja este zmeriam kym teplota nevystupi a kym mi neoznaci ovu a potom uz nebudem meriet, ok? no jasne, ze zaclona zutulni. ja si ani neviem predstavit byvat bez zaclon :grinning: :grinning: a svokra kedy pride? :slight_smile:
22. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja som tiez saly strikovala, ale boli take vselijake :D a uz sa tesim, kedy vymenime :slight_smile: inak ocino ide v pondelok do ZA, to mam dovolenku, len keby som nemusela ist k tej dr, tak som rozmyslala, ze by som dosla za tebou :slight_smile: ale on tam musi byt uz o pol deviatej... ja si chcem dat postupne zaclony, este mi chyba v obyvacke, ale zatial som nenasla taku co by ma "oslovila" :slight_smile: a svokrusa neviem kedy pride, lebo svokor je v robote a musi sa prisposobit jemu :slight_smile: ale myslim,ze pridu okolo stvrtej.
22. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, no ja idem tiez v pondelok k tomu zenskemu a ak budem stihat aj k zubarovi. mm sa uz dohol, ze ak pojdu v pondelok na fusku, tak pojdu neskor aby som si mohla skocit a vybavit co potrebujem... ale ak by si prisla, tak nepodem. lebo zas nie je tolko moznosti sa s tebou stretnut :grinning: :grinning: :grinning: takze ked sa rozhodnes, tak daj vediet :wink: :wink: :wink: ty ides na tu krv, co? a co ide tvoj oco do ZA? no moja, este sa netes na tie moje vytvory, ktovie co z toho bude :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa :unamused: nevadi mozno je to len ulet, sa zasekla, uvidis zajtra :wink:
22. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, len si povybavuj... lebo ja by som to nestihala :frowning2: ocino tam chodi z roboty, tam maju ustrednu,ci co :slight_smile: dufam,ze potom mi das vediet, co ti dr povedal :slight_smile: a zlaty ten tvoj mm :slight_smile: ale verim tomu,ze min. raz sa nam podari stretnut :slight_smile:
22. zář 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 @bordulka @lagunasa @mattuliatko30
caute babule, ako sa mate? ja hlasim dnes 1DC .. vcera vecer som zacala spinit, dnes som klesla na^36,57 a ms sa spustila v plnej parade.. :rolling_eyes: :angry: uz mam v sebe brufeny :confused:
22. zář 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu cauko, no podla teplot to na mrchu moc nevyzera :wink:
22. zář 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka_rastik ono príde rapídny pokles a s ním aj mrchatá :grinning:
22. zář 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek