• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@piefunko dakujem prepac vsimla som si ze si tu :slight_smile:
22. zář 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no akurat som sa smiala nad prackou ze som lemrava ale napadlo mi ze som o druhej dala prat :grinning: tak som to musela povesat a som taka hladna ze som aj to maso zacala robit a kedze mam chut na pomazanku vajickovu tak aj vajicka si na nu varim :grinning: :grinning: a stahujem filmy na vecer, nejak som ozila pri vas dievcata :grinning:
22. zář 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 nic nic v pohode, len sa miname navzajom, musela som odbehnut k sporaku :wink: ako som pisala, malo by ti to vychadzat. testovat budes az ked zajtra nepride?
22. zář 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 tak potom mas 27 DC :wink: a s tym krckom neviem,ale uz to mas vysvetlene :wink:
22. zář 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no a ja som stále krepa lenivá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2012 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka este mi ma viacej klesnut? sak to uz budem mrtva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak budeme s dalsim cyklom plus minus rovnako ak teda nebudes tehu :slight_smile:
22. zář 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe nooooo vidis to, moze byt, tusim sa pridam k mm a zacnem praskat tu druhu polku denne :wink: ty moja lemricka
22. zář 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale fakt :confused: :confused: ja ich papám v podstate od začiatku cyklu a cítim obidva vaječníky a dosť a mám hooodne hlienu :confused: :confused: nič iné okrem toho nepapám také zvláštne ani žiadne vitamíny,nič :confused:
22. zář 2012 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no lenze ja mam 14dnovu LF a este tu je moznost ze som mala ovu neskor, teda 25dc cize to uz ta asi nestiham :sweat_smile: ale kazdopadne mozeme testovat spolu, ty tehu a ja ovu :grinning:
22. zář 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe wau, idem do toho :fearful: :dizzy_face:
22. zář 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 4 mesiace....u dr som nebola už dávno.....neviem, čakám na výsledky z hematológie......už vyše mesiaca, neviem čo v tom labáku robia.....každopádne, ešte si dávame pozor
22. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ježiši už to vidím ako od zajtra začnú všetky jesť tekvicové semiačka :grinning: inak ten jox nemali, dotrepal stopangin, že to mu dali... no, čo už ...
22. zář 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko joj to ja tiež takto, že 4 veci naraz, mm ide z toho vždy šlaktrafiť... :grinning:
22. zář 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko off topic: prave som sa nad niecim zamyslala - pozor:slight_smile:
vsetci sa ta tu pytaju ako nejakej vedmy, tak aj ja:slight_smile:
napriklad, ked si klesla s teplotou prvy krat, tak sme ti hovorili ze hniezdis, to bolo tusim 7 DPO, vela krat som sa stretla s tym, ze zena zacala "spinit" v case ked mala dostat ms, odovodnene ako uhniezdovanie....tak teraz som z toho jelen, kedy sa vajko uhniezduje?:slight_smile:
22. zář 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ak do zajtra mrchu nedostanem, testnem vecer totiz sme mimo bytu a este mam posledny test. No ja som si krcok nikdy neobchytavala ale teraz som si ho normalne nahmatala a zda sa mi dost tvrdy aj ked to neviem porovnat co je makky.. Keby bol makky a stiahnuty ani na neho nedociahnem? Ty si v tom asi profik :slight_smile:
22. zář 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko za to nič nedáš a keď to papá aj tvoj drahý tak sa pridaj :slight_smile: neviem teda či to je z toho,ale nič iné zvláštne nepapám :sweat_smile:
@anait hahaha :grinning: :grinning: :grinning: a ja mám ešte k tomu domáce,tu u nás ich robí jeden pán a sú neskutočne dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemali? to je čudné,u nás to majú všade :confused:
22. zář 2012 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 dočiahla by si, aj keď je mäkký, teda ja dočiahnem, ale je to dosť hlboko a je fakt taký mäkký ako ... ako čo ja viem... jáj ako pery píšu... keď je tvrdší, tak je ako nos vraj
22. zář 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak neviem, možno zabudol ako sa to volá, tak pýtal a povedali stopangin ... :grinning:
22. zář 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait čo už,daj si to čo máš....snáď to zaberie :sweat_smile:
22. zář 2012 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ze vedmy, teraz neviem ci sa mam urazit alebo cervenat, tak sa budem cervenat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no uhniezduje sa v podstate pocas LF, ale tak najcastiejsie sa udava 6-10dpo, ale holka tu mala 4dpo IP, niekedy je ovela neskor IP /implantacny pokles-hniezdenie/ napr. aj 12 dpo a taktiez niekedy mohla byt ovu inokedy ako je vyznacena... ale vseobecne plati ako som pisala okolo 6-10 dpo a PO uhniezdeni zacne vytvarat hcg na ktore reaguje testik :wink:
22. zář 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj vedma....vyveštíš mi kedy budem tehu :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 doaciahnes, ale tazko, musela by si tak trosku hlbsie patrat a ao pise anait, je taky makky, ako tie pery, a tvrdy je taky proste pevny, ja dokonca dokazem okolo neho vtedy spravit prstom take kolecko ako keby :sweat_smile:
22. zář 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait rehocem sa ako si mi to pekne napisala pod tymi bodkami som si predstavila kadeco.. No tak tvrdost sa mi zda na nos.. Alebo si to len nahovaram a zajtra bude vsetko inak.. Hlavna vec ze uz 3 dni mam vlozku a tak ma boleli vajecniky ze som mala pocit, ze sa to uz kazdu chvilu spusti..
22. zář 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja stale cakam na tie tvoje ryby z rybnika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hej take kolecko sa podarilo aj mne. A takto tvrdy krcok je len pri tehu alebo aj v inej fazy cyklu?
22. zář 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko och bože odvtedy sa mi toľko snívalo o rybkách,aj že som chytila malé prasiatko na ruky,aj som sa v hovienku vyválala a šťastie nikde :angry: :angry: :rolling_eyes:
22. zář 2012 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tu vedmu som nemyslela zle, boze chran :slight_smile: no dakujem za objasnenie:slight_smile:
to vase rozoberanie krcka ma tu celkom bavi:D idem skontrolovat aj ja teda...:D
22. zář 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@katka116 no musíš si to dlhšie skúmať, aby si si to vedela porovnať...a hlien je tam aký?

@piefunko kedy robíš okolo neho také kolečko? :grinning:
22. zář 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka hahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie si moja sestra?? :grinning: :grinning: ja som tiež bola skontrolovať krčok :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek