• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
utrpenie cislo dva: joj-ka najlepsie torty, wau, co tam ta zena dokazuje.... och,mnam:slight_smile:
22. zář 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ja to tiež milujem pozerať....umelci :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2012 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no utekaj :grinning:
@katka116 taký býva po skončení ms do ovulácie a od skončenia ovulácie do ms ... pár dní pred ms a pred ovuláciou začne mäknúť a po ich skončení sa zväčšuje a zatvára
22. zář 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ja mám teraz krásny mäkký a otvorený....dúfam že ovu teda :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe to mas ako s tym jedlom, zacne sa tu rozoberat jedlo a uz si ides nieco zobnut:D
no ale je tvrdy:D ale po kontrole, troska zabolel, chudacik :fearful:
22. zář 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ze ma to neprekvapuje:D asi si sme vo viacerych veciach podobne:D
22. zář 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka zabolel? a čo si si tam dala varechu :grinning: :grinning: :grinning: a aký máš hlien
22. zář 2012 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait uz:D este je tvrdy,klesne teplota aj on zmakne:D
22. zář 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dakujem pockam....
22. zář 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka alebo neklesne a bude tvrdý ešte 9mesiacov :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mam dlhsie nechty mozno to bude tym, ale isla som nan ho jemne:D:D:D
hlien? to je velka neznama, ja sa posledne dni citim ako cez ovu, nemam tahavy hlien ale akosi mam take pocity.. hmm, mokra??:D
22. zář 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kiezby ..... ale nemyslim si. Necitim sa tehotno:D
22. zář 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka hm...no uvidíme....som zvedavá ako dopadneš....kedy by si mala mať mrchatú?
22. zář 2012 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no do temy hlien sa uz nepustam lebo vy tu hadzete take pojmy ze sticky, vodnaty, egg a kadeco a ja to neviem rozoznavat :frowning2: a ostatne baby sa budu smiat..
22. zář 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no a? a čo si myslíš že hneď budeš mať všetky príznaky sveta :grinning: :grinning: sestra zistila že je tehu už keď bola v 8tt a iba preto lebo jej meškala mrcha inak nič :slight_smile:
22. zář 2012 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@willy_wonka ale tie ceny... 2tis dolarov za jednu tortu svadobnu... sak tolko ja mam na celu svadbu :sweat_smile: :sweat_smile:
22. zář 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 prečo by sa ti smiali,čo si....aj my sme sa to učili....skús si hodiť do googlu niečo také že hlien v čase ovulácie,ja som to už pozerala na jednej stranke,ale neviem ako sa volá a tak boli pekne aj obrázky znázornené že čo je aký hlien :slight_smile:
22. zář 2012 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko však šibnutí američania :grinning:
22. zář 2012 v 18:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait kolecko robim ked je dole a tvrdy, ked je hore, je kratky, neda sa mi spravit kolecko. teda zober si dva ukazovakya jednym urob kolecko okolo druheho ale len tym prvym dielokom prsta kde je nechet... chapes? :sweat_smile: hovorim jak deges :grinning:
22. zář 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe mrchu by som mala dostat 25,podla mojich vypoctov,ale ff hovori ze 28. :slight_smile:
ale vsade od bab citas, ze na zaciatku tehu, odpadavali z kazdej vone, pachu, nechut, neskutocna unava, prsia ich boleli, mna bolia tak, no bolia:slight_smile: jedine co je ine, je zvysena TT:D ale to mozem viest uz tyzden tichu vojnu s nejakym virusom a zjavne vyhravam:slight_smile:
22. zář 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 kati toto si pozri, pise sa tam o vsetkom, o teplote, hliene aj krcku, su tam super obrazky, ja som vela veciam porozumela odtialto :wink:
http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/symptotermalna-metoda/
22. zář 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale za ake torty, nasa svadobna bola poooodstatne mensia, mensia, fakt mensia, jednoduchsia a dali sme za nu necelych 450, mala tusim 11kg:D
22. zář 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ale prd....každá je iná a mnohé baby ani nepostrehnú že sú tehu :slight_smile: a okrem toho príznaky prichádzajú väčšinou až keď mešká mrcha :slight_smile:
22. zář 2012 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ja viem ze si to myslela dobre, len som si predstavila vedmu a jedina co mi napadla bola ta stara babka z Matrixu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko alebo nejaká vráskavá zmachlená veštica s cindrlatami na hlave :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 18:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka preboha 450 eur za tortu??? to upeciem babovku :grinning: inak strasne si pytaju za vsetko co sa tyka svadby... je to ako carovne slovicko pre 300% zvysenie ceny... za vsetko, vlasy, make up, saty, kvety, vsetko ak spomenies niekde svadbu, stoji to 3x tolko co normalne
22. zář 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no alebo.. jezis prave ide jedna zmachlena s cindrlatkami na markize aaaaa vrazdila by som :grinning:
22. zář 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skúsila som to...a malý že maminka, čo sa smeješ? :grinning:
22. zář 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahahahahahahaha tak teraz sa tu rehnim jak kon ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek