• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@anait ale prd...krčok sa má kontrolovať niekoľko krát denne,pretože v priebehu dňa sa to mení a okrem toho tebe sa tesne pred mrchou môže krčok uzavrieť a stvrdnúť a nepustí ti nič von....takže kým je pekná teplota a mrcha nikde veget :sunglasses:
22. zář 2012 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko presne som to išla písať, že sa idem venovať... majte sa pekne devy :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait to nie ty si mala vcera palenie zahy a este dalsie... :slight_smile:
@piefunko poznat ta skor, dam ti aj moju svadbu na starosti :slight_smile:
ach jaj, to je take narocne, ta neistota, uz aby bol utorok, nech sa uvidi......
22. zář 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak treba snazilkovat:slight_smile:
nachvilku som odbehla odviezt kamaratku, stale sa tu rozobera krcok?:D
22. zář 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait moja, u nas sa vacsinou kupuje sladke a slane... sladke pre mna, slane pre mm... ja ani obed nemusim mat, staci mi sladke :slight_smile: proste mam na to kazdy den chut... a jogurty, to je moje.... :slight_smile: a mm mi este povie, ze mam malo vapnika :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no peknu profesiu mate :slight_smile: mm sa tomu tiez venoval, ale presedlal na nieco ine, aj ked verim, ze s pc by ho to stale bavilo... puncaky su uz zjedene? :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj mojko, si tu? pozerala som foto maleho... by som ho tak pohladkala, ten jeho pohlad... na spapanie :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj moja. kludne si pon pridi a nechaj si ho aj par dni. aspon si od neho oddychnem.. foto som dala kvoli tebe :wink:
22. zář 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, daj mu gps, hadam ku mne trafi aj sam :slight_smile: inak ma divne picha v podbrusku, resp. pravy vajecnik.. hadam to nemoze byt ovu,ze? este ta boli hlavicka? svokrovci sa dlho nezdrzali,ako som si aj myslela... mm je uz zase pri peci.. a dakujem, ze si na mna myslela :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ved praveze som ti chcela napisat ci nemoze byt ovu cez mrchu, ked mas nepravidelny cyklus. dnes mi uz je lepsie. mozno to bolo fakt ovulkou,ale ani v podbrusku ma uz nepicha nic. tak zeby bola vcera,ale teplota nezareagovala? uz aj mm bude cochvila doma :slight_smile: inak, som sa pustila do robenia tych papierovych kosikov, zatial si robim len tie rulicky, som zvedava ako mi to pojde. :slight_smile: no moji svokrovci vacsinou ani nechodia :unamused: aj ked musim povedat, ze poslednu dobu castejsie. predtym u nas neboli dva roky a tento rok chodia :grinning:
22. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka vitaj:slight_smile:
no je to celkom fajn odvetvie, az na to, ze mi oci odchadzaju:slight_smile: slepa ako patrona som....mozno sa casom vrati k pc, ked ho omrzi terajsia praca:slight_smile:
ano, uz je po puncakoch, to bolo takych 8 kuskov, bieda.....
a ty ako? :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no asi by som mala merat cez mrchu :slight_smile: ale nie... lebo keby som mavala ovu cez mrchu, tak by som mala aj teplotu vysoku po mrche,nie? a ak zajtra stupnes, tak to bola urcite ovu, som rada, ze je uz lepsie... a ako to robis??? ja som to vzdy obdivovala... a tie rulicky z coho robis? z novinoveho papiera? potom mi mozes urobit nejaky stromcek, alebo nieco podobne :slight_smile: moja, aby si to nezakrikla :slight_smile: budu chodit kazdy den :grinning:
22. zář 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no sice ho tato robota nebavi, je celkom fajn platena a na IT by musel mat vysku (tu ktoru nedokoncil) tak sa aspon doma vyhra :slight_smile: ja som si isla dat puncak a som zistila, ze sa mi rozpadnu v ruke :unamused: ale chutovo su dobre :slight_smile: ostalo ich asi este 6 :slight_smile: asi pojdes na med, nie? :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka urcite nebudu.... hej z novinoveho. moja, budem rada, ked sa to naucim a budem ti moct nieco poslat... robim to podla videjka, ale moc som nepostupila :grinning: :grinning: :grinning: no ved to. uvidim aka bude zajtra teplota :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka med niee:slight_smile: zapijam chut ananasovym dzusom, taky fajn sladky a uz som v pyzame, tak nebudem vymyslat, len sa o tom nebavme:D
to babka ked pecie, tak sa tiez rozpadaju, ale to su puncaky s velkym p, uplne take mnam,vies take babkovske:wink:
no v dnesnej dobe je zazrak, robit nieco s radostou a aj s platom byt spokojny, vacsinou to je bud alebo :slight_smile: aj ked, v dnesnej dobe je umenie si aspon ako taku pracu najst:slight_smile:
22. zář 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ukaz kolko mas :slight_smile: nech sa inspirujem... co budes dnes kukat? farmar hlada zenu? :D a co zajtra varis?
22. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka jasne, som ticho :zipper_mouth: a co planujes na vecer... ci uz ides do postele? a veru, tie babkovske kolace su naj :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka hej, farmar hlada zenu... no to ti skor napisem, mam 12 ruliciek :grinning: :grinning: :grinning: a co zajtra? neviem :sweat_smile: :sweat_smile: asi nieco ku ryzi. neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty?
22. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ani neukazes? ty si ina sukromnicka :grinning: :grinning: :grinning: ja este neviem co zajtra :unamused: mm bude spat do obeda, tak mu dam chleba :grinning: my nie sme nároční :wink: a mm uz ma lepsiu naladu?
22. zář 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka neviem, este som s nim riadne nebola, siel rovno do sprchy... inak, som si zabudla ulozit ten recept, co si mi minule posielala n tie prsicka co co to bolo. posles este raz? :sweat_smile: :sweat_smile: dakujem :sweat_smile: ukazem, ked budem mat aspon kusocek :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vraj máš dnes narodeniny :slight_smile: tak všetko najlepšie prajem a do roka bábo v náručí :wink:
22. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu moja, dakujem :slight_smile: a snad sa to prianie splni :slight_smile:
22. zář 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka v to dúfam, že hej :wink:
22. zář 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 a ty si este neni pri nom? :slight_smile: myslis ten, s tymi olivami, paradajkami a tatarskou? http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49032 moja, ale ja chcem vidiet, ako si to urobila, aspon jednu rulicku :slight_smile: inak vies co som ti spominala toho znalca, ze bol u nas... tak sme zbytocne vysolili 200€... to je tak, ked moj si neda povedat a je prilis rychly.. :(
22. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a nevravela si aj nieco o tatarke? :confused: moja a preco ze zbytocne? inak, prave som sa dozvedela, ze mm ked bol maly tak vysivala strikoval :confused: :confused: :grinning: :grinning:
22. zář 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka moja, tak len a len pre teba :grinning:
22. zář 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby meriate si teplotu v ústach alebo pošve? Ja som si merala v ústach, ale stále mi to ukazuje inú teplotu, tak som si zmerala v pošve a tam mi vybehla až o 2 stupne vyššia teplota, tak čomu mám teraz veriť?
22. zář 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niikoletka v posve je vzdy teplota vyssia o cca 0,1 az 0,2 :slight_smile: a v posve je to aj spolahlivejsie :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 0,1 alebo 0,2 ale mne vyšla až o 2,0 :grinning: v pošve mi nameralo teplotu 37,3 a v ústach 35,6
22. zář 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niikoletka ahoj moni mala asi na mysli teplotu, ktoru merias rano hned po prebudeni... teraz by si taky rozdiel aj mohla mat..
22. zář 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek