• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@niikoletka cooooooo? zle som precitala, resp. ma to ani nenapadlo :grinning: :grinning: tak v tomto ti neviem poradit. a kolky si den cyklu?
22. zář 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 joj moja, ten kolacik vyzera fakt ako z cukrarne :slight_smile: a ta zelatinka ti dobre stuhla a tak si sa bala :slight_smile: a ako lepis tie rulicky? a ako pozeram uz mas viac ako 12 :slight_smile: a ja ze preco neodpisujes :zipper_mouth:
22. zář 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka práveže to som si merala ráno hneď ako som otvorila oči a zdalo sa mi čudné, že mi v ústach nameralo tak málo tak som skúsila aj v pošve a keď mi vyskočilo také rozdielne číslo neviem čo si o tom myslieť :confounded:
22. zář 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka_rastik jasne. zajtra sa uvidi.
22. zář 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vsak praveze ja cakam kedy odpises. ved si ma odignorovala, kuk lepsie :grinning: :grinning: :grinning: hej, stuhla pekne, som rada... no uz mam 25. uz idem zacat pliest :grinning:
22. zář 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@niikoletka to vazne? tak s tymto som sa nestretla.... asi je najlepsie merat iba na jednom mieste, aspon nas to nebude stresovat :slight_smile: a ako dlho merias?
22. zář 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 jasne, ten recept co som ti poslala, ja som z neho robila iba tie rajciny, olivy a cibulu :slight_smile: ja som si dala na plech zemiaky na koliecka a zaliala to slahackovou smotanou, posolila som ich a dala na ne korenie na pečené zemiaky... na to som polozila stehna a kur. prsia, kt. som prudko oprazila na masle a troske oleja a potrela som ich tatarkou, do kt. som dala vselijake koreniny, potom som tam dala tie rajciny, olivy a cibulku... dala zapiect na hodinku :slight_smile: a ospravedlnujem sa, ze som prehliadla... ked si neodpisovala, tak som sla do sprchy a teraz som si to dohladala :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 akurát som 7 DC. Ale toto je prvý cyklus po vysadení ATK, tak je možné že aj to niečo ovplyvňuje..

@bordulka no je to zvláštne, dosť ma taký veľký rozdiel prekvapil, lebo teraz neviem či náhodou nemám ovulku a práve to bolo mojim cieľom zistiť - či mi po vysadení ATK nabehne v poriadku. Meriam 10 deň (som nováčik :slight_smile:)
22. zář 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a to ze moj mm kedysi vysivala strikoval ta neprekvapilo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo mna hej... a dakujem za recept. mozno skusim aj ked som chcela nieco k ryzi :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 wau... a co ides pliest? kosik, alebo nieco ine? a moja my sme si chceli dat prefinancovat uver, tak moj rychlo vybavil toho znalca, lebo na to je potrebne mat znalecky posudok cerstvy - do troch mesiacov... za to uz zaplatil a dnes sme sa dozvedeli, ze by sme vela preplatili, tak z toho pada...
22. zář 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, ani ma to neprekvapilo, lebo poznam chlapov, ktory vysivaju :slight_smile: aj mm vysival, ked bol maly :slight_smile: ja som ucila aj mojho mladsieho brata :slight_smile: vidis, mozes s muzikom po veceroch strikovat :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niikoletka a bol to vyrazny vystup oproti predoslym teplotam? a mas aj graf, ci nie? :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka och, tak to ma mrzi a terz ked clovek potrebuje kazdu korunku :frowning2: no zatial nieco mensie, nieco ako kvetinac :slight_smile: no moj nechce mi pomahat, aj teraz som mu vravela, nech mi dorobi rulicky a ja uz idem na pletenie a povedal, ze sa mu nechce :grinning:
22. zář 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 skus mu navrhnut nejaku odmenu? :wink: mozno ti ten kvetinac aj spletie :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no doteraz som si merala teplotu len v ústach a tam to nebol výrazný výstup, ale ja tým ústam akosi neverím :rolling_eyes: keď som si merávala teplotu ešte pred braním ATK mávala som tak 36,6 v pošve, takže 37,3 je výstup. Aj výtok mám silnejší tak preto si myslím, že by to mohla byť ovu len teraz to asi nezistím už keď to meranie je také zvláštne. A graf mám na ferilityfriend pár dní :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niikoletka moja, uvidis zajtra. skus merat iba v posve, je to presnejsie... a o kolkej meriavas? a krcok si nesledujes?
22. zář 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no budem už asi len tam. Mi prišli pohodlnejšie ústa, ale tam tie teploty skáču ako chcú :angry: meriavam 6:30 každé ránko a čo sa týka krčku, tak nemám o ňom moc naštudované
22. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka neviem ci pomoze :grinning:
22. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@niikoletka tak to mozes este zmenit a merat uz len v posve :wink:
22. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 preco myslis? :slight_smile: nechce ani snazilkovat? :slight_smile: tak nech ta aspon podporuje :slight_smile: ja som bola kuknut, ci nie je ovu :slight_smile: ale asi nie... mikroskop sa tvaril vselijako :D
22. zář 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka jaj, ty mas teraz taku pomocku :grinning: som aj zabudla :grinning: ale hej, asi budeme vecer snazilkovat, teraz sa mu nechce :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@niikoletka je to pohodlnejsie, ale dole je to presnejsie :slight_smile: niekedy sa nam moze stat, ze pri tom zaspime :D ale nerisknes to? :D ja som o tom krcku nikdy nic nevedela.. tuto som si to vsetko nasla http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/symptotermalna-metoda/symptotermalna-metoda-i--zivotodarny-hlien.html
22. zář 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no mam, ale keby som vedela, ako sa to ma tvarit, ked je ovu, minule som ho stihla uz aj rozobrat :grinning: :grinning: :grinning: uz mas kvetinac hotovy? :slight_smile: inak co hovoris na tu opitu zensku vo farmarovi? :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ano ano zmením, už sa budem riadiť len tým :slight_smile:

@bordulka ja mám taký piskľavý teplomer, že by ma rýchlo vytrhol zo spánku :grinning: ja som o ňom čítala na fórach a čo žena to iný názor, tak ďakujem za stránku to je dúfam najdôveryhodnejšie :grinning:
22. zář 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@niikoletka tieto digitalne su asi vsetky pisklave :slight_smile: ja sa vzdy bojim,ze zobudim mm, ale toho by asi ani tank nezobudil... ale aj tak sa mi parkrat stalo ze som na chvilu zadriemala a ani ten zvuk ma nezobudil :slight_smile:
22. zář 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
@moni1007

Baby ja som v takom napati.. Viem ze asi mrcha zajtra pride, ale krcok si dociahnem a je tvrdy tak mi zblkla nadej, ze by som mohla byt aj tehu. Dnes sa len pozorujem ako sprosta, ale vy ma budete chapat. Predvcerom som mala teplotu 36,93 a dnes 36,8 ked zajtra klesnem tak budem cakat mrchu. Keby som stupla je este nadej?
22. zář 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka nedivam sa na to. mm tu na nieco pustene... ale kde, to vyzera, ze to bude nepodarok :grinning: :grinning:
22. zář 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka No ja bohužiaľ ešte ako školou povinná musím vstať či chcem alebo nie :grinning:
22. zář 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ahoj kati, keby si stupla, urcite nadej je :slight_smile: ja som mala den pred mrchou takyto krcok :unamused: ale ak sa na mrchu necitis, mozno ta prekvapi a nepride :slight_smile: nejdes ani testovat?
22. zář 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niikoletka jaj, ja som si az teraz vsimla, kolko mas rokov :slight_smile: a ty sa snazis o babo? alebo len chces vediet ako ti funguje telo?
22. zář 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek