• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elebe u nas je problem hlavne velky pocet deformovanych spermii.. ma ist aj na vyter na pohlavne choroby, cie nema nieco v tele, alebo nejaky zapal , co to sposobuje.. kedysi mal normospermiu.. a teraz taketo zle.

my mame mnozstvo super, pohyblivost tak na hranici . ale morfologia je otrasna a vyslo aj zle dna.. :unamused:
23. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha...no ja som myslela že keď má muž horšie SPG tak aj jemu v centre na to niečo dajú,poprípade robia ešte nejaké iné vyšetrenia :fearful: :fearful: nám to doki vysvetlil takto.....máme menší počet spermií a horšiu pohyblivosť a že to môže byť aj z nejakého zápalu,alebo infekcie ktorá mohla zhoršiť spermie,tak preto kultivácia aby sa to zistilo a podala sa patričná liečba....ešte riana mi poradila vitamíny selezin ACE tak to mu idem dnes kúpiť :slight_smile:
23. zář 2012 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no tak sa ti to potvrdilo. tak dufam ze prides az zajtra
@pechlinka no pekne hore si!!! drzim palce!!!!
@willy_wonka no klesla si ale zatial nie velmi takze moznost stale je. ake dlhe mas lutealky?

ja som dnes zase troska stupla, ale merala som o 40 minut neskor lebo som si trosku prispala. http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa zajtra by sa mi pacilo take IP nech mam aspon nejaku nadej :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
23. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka aha no tak to bude asi to isté vyšetrenie :confused: my máme horšiu pohyblivosť,ževraj do strán...ale povedali že tam má aj zdravé spermie :confused: a tá morfológia to sa ako číta z SPG,lebo ja tu také že morfologia nemám :confused: :confused:
23. zář 2012 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moze byt ovu az dnes. ale niekedy zvykne po ovu vyskoku este klesnut a potom zase stupat. to sa mne dialo skoro stale. takze je to take vseliake....
@kukku no grafik mas taky vseliaky ..... moze to byt aj IP aj nemusi. ale ak je to IP tak aj ja chcem take zajtra.
23. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no uvidím aká bude zajtrajšia teplota :slight_smile: však včera sme tulkali a keby aj dnes nie tak zajtra ešte :slight_smile:
23. zář 2012 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak pohoda. mas to poistene tak uvidis.
23. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no poistené,ale ajtak neverím že niečo z toho bude,lebo sme mali slabý SPG....ale doki povedal že mám skúšať :rolling_eyes: tak skúšame :rolling_eyes:
23. zář 2012 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa pekneee :slight_smile: pekne, len tak dalej:slight_smile:
inak, ja som si dnes skusala dva krat merat, tak ako obvykle, a potom po pol hodine ked som sa zas zobudla a to som uz mala 37,2,:D tak som sa aspon nachvilku potesila:slight_smile:
23. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale kdeee. tam sa ide na tvrdo na vec :grinning:

no drzim palce, aj my na to musime ist.. bolo by dobre keby nieco zistili a vyriesilo by sa to nejakymi ATB. :unamused:
23. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ty nasa vedma , ked si? co si testovala a doteraz predychavas?:slight_smile:
23. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe patologia spermii ?? nemas udane v precentach ???
23. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to fakt :astonished: :astonished: a to akože ťa chcú oplodniť čapatými spermiami :confused: :confused: ďakujem pekne,aj ja silno držím palce tebe...ja tiež dúfam že máme niečo prechodené a že nám dajú ATB....ale teraz tak rozmýšlam priateľ mal problémy s ladvinami,nemohlo by to byť z toho :confused: :confused:
23. zář 2012 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha? mám tam napísané že pod 30% normálnych spermií :confused: :confused:
23. zář 2012 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ešte naša diagnóza je oligoastenozoospermia
23. zář 2012 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jasne ze traba skusat!!!!! staci ze je jedna dobra spermijka a vsetko sa zadari!
@willy_wonka mne moc rozdiel teplot nerobi ten casovy posun
23. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no však toto nám povedal aj lekár :rolling_eyes: no uvidíme čo povie ďašie vyšetrenie :rolling_eyes:
23. zář 2012 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj moja. ako? mne sa to vcera nevydarilo, spravila som dve chyby hned na zaciatku a potom sa to vlieklo, vyhodila som to a idem odznova :grinning: snad to dnes bude lepsie :slight_smile: idem sa pustit do varenia. spravim niec o na sposob toho co si mi poslala, plus pridam dalsie suroviony a musim to spravit, tak aby to islo k ryzi :grinning: a ty co to ides varit? a inak, grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 vyzera to, ze ovu este nebola :unamused: ale tak nevadi, snazilkujeme dalej, vcera nam sexik moc nevysiel :pensive: ani sa necudujem, ked bol mm taky uinaveny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a inak, ked idem zajtra k zenskemu, nevadi,ked budem mat dnes sexik? :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no nie, ale je metoda na to, ze si vyberu len tie najlepsie.. tak nikdy nie je 100% zlych. :wink:
23. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to mate super. 30% je norma.
23. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ano to znamena mensi pocet a znizeny pohyblivost.
my mame asthenoterato spermia.. znizeny pohyblivost a zvysena deformacia spermii
23. zář 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka @anait @elebe @melisaaa no kocky taaaakze ff mi znova oznacil ovu a kedze sa mi snivalo ze sme sli na den vdakyvzdania a ja som si skusala nove saty mala som uuulne zilkave prsia, take bujne, take proste tehu tak som si rano cikla, sak coby nie :sweat_smile: a ano willy predychavam doteraz .. tu belobu :grinning: :grinning: ale tak z toho grafu som to cakala cize som v pohode, len ma mrzi ze sme tolko keksovali a bolo to naprd :unamused: no nic, uvidime co s nami porobia "hore na piatom" :wink: :dizzy_face: a vy ako zienky moje? predpokladam ze som cikala dnes sama, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ahoj, minulý cyklus jsem měla dlouhý 50 dní, doufám, že by tento mohl být kratší. 16 DC jsem měla bílkový hlen, tak jsem dnes očekávala, že teplota bude vyšší a že ovulace mohla být včera. Jenže teplota byla dnes stejná :frowning2: Tak nevím - myslíte, že se může stát, že budu mít cyklus opět tak dlouhý, i když se mi objevil hlen i čípek je změněný? Myslela jsem, že po bílkovém hlenu následuje za pár dní ovulace. Čípek a hlen zkouším zkoumat teprve krátce, takže moje poznamenané údaje nemusí být přesné (posledních pár dní pozoruji, že je čípek je zkrácený a měkčí, ale jestli je střední nebo měkký netuším, ani s jeho otevřeností si nejsem jistá).
Tady je můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3efc6c
@piefunko cikala si skoro :D ale poriadne ma natiahlo ked som to citala, som cakala, ze povies, a je tam duch!!"!!:D.. ale ved si dnes isla hore,tak nevymyslaj, uvidime v utorok.. no ja som isla dole:
http://www.fertilityfriend.com/home/willy_wonka
tak uz neviem,neviem.... asi ani cikat nebudem a ani opichat sa nenecham..grrrr :angry:
23. zář 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, takze musis znova rulickovat? :slight_smile: ja nejdem nic varit, mame este salat a ocino doniesol vcera klobasky pre mm... grafik som kukala, vyzera to tak, ze ovu bude dnes :slight_smile: myslim, ze ked bude dnes sexik, tak to doktorovi vadit nebude a ak nieco zbada, moze iba zavidiet :wink: a tak unavene sexiky poznam :( ale mate to podchytene, takze ten jeden den vobec nevadi :slight_smile: ja som dnes rano merala v ustach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedalo mi to... ale nezaznacila som to do ff... co mate dnes v plane?
23. zář 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36
@willy_wonka Ahojte..baby...no..snad mate obe pravdu..budem tomu verit..:slight_smile:
23. zář 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aha...takže morfológiu máme dobrú? a tvojmu drahému nerobili žiadne ďalšie vyšetrenia že prečo to má také?? :confused: :confused:
23. zář 2012 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj mojka....a kde máš graf :confused: :confused: možno si testovala skoro :slight_smile: ja som dnes zase klesla kukni :angry: :angry: asi teda ovu dnes :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
23. zář 2012 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka vyzera to velmi nadejne:slight_smile: drzim ti moc moc palce:slight_smile: kedy budes testovat?
23. zář 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka hehehe ano chcela som vas natiahnut, ja som vedela ze to bude naprd sak ten graf je toho jasnym dokazom, a hento je hore??? no tak to kde si potom ty? :wink: sak si len kusok klesla, nemozes ist do aleluja hore co chces skoncit na 40tke? :grinning:
23. zář 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek