Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zuzka_rastik
24. zář 2012

@moni1007 @bordulka caute zeny, ako sa mate dnes, co noveho? ja som vcerajsok prelezala s mrchovskymi bolestami, dnes je to uz lepsie 🙂

elebe
24. zář 2012

@willy_wonka
@piefunko baby ja som tento rok chcela nové auto,aj som si vybrala veľký a bezpečný jeep a drahý ma zrušil že čo ak otehotniem a nebudeme mať peniaze na miminko 😲 😲 skoro som odpadla,veď dieťa nestojí toľko veľa ako auto a on mi povedal že nebude mať dieťa žebráka 😲 😲 niektorí ľudia nemajú na chleba a majú tri deti a môj by dal aj 15000€ a dieťa nikde ☹ ☹

willy_wonka
24. zář 2012

@elebe tak zrus draheho, ze ked bude dieta treba ho prevazat bezpecne co relativne SUV je, my tiez ked bude babvo predavame motorky a kupujeme druhe atuo SUV v ktrom sa budem vozit s mimcom 🙂 chcem Pajero 5 dv.,.mnam,manm🙂a aky jeep si si ty vyhliadla?
temu zvrheme na auta:D

anait
24. zář 2012

@willy_wonka @elebe @melisaaa @piefunko planýýý poplach... na mamateste ničového nič, kurník, zbytočne som ho minula...ale kašlať na to, keď som také kura splašené... zrovna dnes musí byť mm doma, len čo ma nervuje 😀

elebe
24. zář 2012

@willy_wonka my máme teraz vw passat a chcela som si kúpiť hondu crv....kráááásna....umrela som z nej....a drahý že však pasat je dobrý a bojí sa kúpiť nové lebo on nebude mať dieťa žebráka 😠 😠 ja neviem čo chce kúpiť zlatý kočík na diaľkové ovládanie?? alebo čo 😠

piefunko
24. zář 2012

@elebe aj my sme kupili auto teraz kym nie je mimi lebopotom na rychlo by sme museli zhanat a atkto sme si kupili a mame, babo pride, peniaze boli a budu 😉

elebe
24. zář 2012

baby musím odbehnúť drahému zobrať do roboty obed....zachvílu doleziem...pa zatím 😀

willy_wonka
24. zář 2012

@elebe fesna, ale krajsia mi pride nova sportage, ta je tiez dobra a tiez je to trieda mestskeho SUV pre zeny:D.. btw VW su dobre auta,aj sedany🙂 pokial si to nerubes 180km/h do stromu, tak mestske tukance vydrzia stotocne:D

willy_wonka
24. zář 2012

@elebe mohla by si sa aj u mna zastavit s niecim chutnym 🙂

willy_wonka
24. zář 2012

@piefunko len aby aj tie deti boli 😖

willy_wonka
24. zář 2012

@anait mala si pockat na ranny moc🙂

pechlinka
24. zář 2012

@lagunasa Tesit..sa budem...az budu // ciarky... 🙂

mata_ba
24. zář 2012

@mattuliatko30 nemeram,netestujem..proste nic..a rozmyslam,ze dam aj konikovi vacsi pokoj...

6lenka64
24. zář 2012

@mata_ba Uplne ta chapem, ja som mala tiez take chvilky, som tu len zo zvedavosti , ze ktorej sa to podari 🙂)))

bordulka
24. zář 2012

@zuzka_rastik ahoj zuzi, no ja som si myslela, ze mi mrcha konci, ale zase sa mi spustila 😠 dnes mam blby den, vobec sa mi nedari, nic nejde podla planov 🙂

@lauritka ahoj moja, dnes som 4dc, ten clostyl som si nedala, dnes som bola na diabetologii, snazili sa zobrat mi krv, ale bezuspesne, takze musim ist zase o tyzden :( tak to asi tento cyklus necham tak, nechcem,aby to vysledky skreslilo.. ci myslis, ze do buduceho tyzdna by to vyprchalo?

@lagunasa moja, pekne ides hore 🙂 resp. krasne sa drzis 🙂 uz ti ani tak teploty neskacu ako kedysi... sa ti to upravilo,ze? 🙂 beries aj duphaston?

@mattuliatko30 no myslim, ze to je pokles pred ovu 🙂 dufam,ze sa ti to uz posunulo a cyklus sa ti dava do spravnych kolaji 🙂

milagros
24. zář 2012

@lagunasa no cakala a stale cakaam a este budem cakat no 27.7. bol kyret a odvtedy dosla teraz prva mrcha dnes skoncila takze este jednu urcite pockam a aj kvoli tym vysledkom z genetiky a kedy sa da maternica dokopy je asi u kazdej ine.....sak uvidime jak slepy povedal

anait
24. zář 2012

@willy_wonka serkám ja aj na všetky testy...nič nerobím, nič neriešim, idem volať na tú akupunktúru ...

mata_ba
24. zář 2012

@6lenka64 tiez som prisla len na chvilu zabit cas...som nejak mimo..a nerobi mi to tu uz tak dobre..

bordulka
24. zář 2012

@katka116 kati, ta mrcha je riadne nepredvidatelna,co? prec s nou... moja, ja by som aj pri poklese testovala, takze nie si sama 🙂 ale tesim sa, ako budes s nami merat 🙂 a hlavu hore 😉

lauritka
24. zář 2012

@bordulka aha. jasne. tak radsje cyklus pockaj. neviem naozaj , ci by to ovplyvnilo alebo nie. 😒

kikaneu
24. zář 2012

@elebe však asi tak, že uvidím zajtra, mohla som zmerať aj vtedy pred piatou, keď som sa zobudila na cikanie.....no ale čo už....
@willy_wonka ani ja neviem......neskúšala som to....uvidím zajtra

kikaneu
24. zář 2012

@melisaaa no, mám to v pláne.....ak dnes stihnem ešte lekáreň.....každopádne dám vedieť.....necítim sa tak ako keď som bola predtým tehu, ani nemám vlastne žiadne príznaky, vôbec nič....iba ma občas podbruško mrchovsky pobolieva....no ktovie, ale zas ja nemám z čoho byť tehu 😲 😔

kikaneu
24. zář 2012

@lagunasa no uvidím zajtra ráno, že čo to spraví
@milagros

kikaneu
24. zář 2012

@zuzka_rastik no veď práve preto som sa pýtala, či s tým niektorá nemá skúsenosti.....no fakt uvidíme až zajtra......lebo mrchatej niet.....bola som pred chvíľou na WC a bielo

piefunko
24. zář 2012

@willy_wonka prosim ta pozri sa okolo seba ake zeny maju deti, a my aby sme nemali?? pche nehroziii 😉

elebe
24. zář 2012

@willy_wonka ale náš passat je v skvelom stave a je tam veľa miesta aj veľký kufor....ale keď ja chcem tú hondu....jéééžiš...a tú čo som si našla,som chodila okolo nej jak mravec okolo omrvinky 😀 😀

piefunko
24. zář 2012

@anait kokso mozes ty mat uplne hentake priznaky a nebyt tehu?? ja sa zjancim z teba zena ☹ volaj na tu aku, potom daj vediet ako si dopadla... ja mam tiez kontakt na jednu pani co sa zaobera energiami a tak, rozmyslam ze tam skocim, kamoske pomohla spavat a druhe zase otehu tak neviem... nic za to nedam 😅

willy_wonka
24. zář 2012

@piefunko draha, tomu sa hovori zakon schvalnosti, nechcem byt zla, ale ked si zoberies v akych podmienkach ziju nasi" pocerni osadnici" my robime vsetko preto, aby sme boli zdrave, take vitaminy, onake vitmaminy, ci pre nas alebo nase polovicky, behame od lekara k lekarovi a co z toho? hlavy v smutku kazdy nevydareny mesiac. A oni? rodia ako na beziacom pase v podmienkach ako z doby kamennej. Je to nespravodlive a pre mna osobne frustrujuce:/
ale je super, ze sa na to pozeras s takymto nadhladom 🙂 mna to skor rozhorcuje:D

willy_wonka
24. zář 2012

@elebe musis vymysliet vhodne argumenty preco kupit SUV🙂 a obed mam kde?🙂

elebe
24. zář 2012

@willy_wonka argumenty mám ale ešte som nezlomila moju drahú polovičku 😀 😀 aale neva,auto mám,je dobré a keď bude novú tak super a keď nie tak sa nezbláznim 😀 ešte sa varí obed 😀