Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

willy_wonka
24. zář 2012

@piefunko ked hovoris o tych energiach, mne raz jedna "bosoracka"tetulda povedala, ze mam okolo seba zlu karmu, ze mi nejaka zena z mojho okolia praje nieco zle, a nemam hovorit o svojich sukromnych zalezitostiach a planoch inym ludom, lebo mi nedopraju:D ....

anait
24. zář 2012

@piefunko doktorka bola strašne milá, že áno robí sa to, ale že aby som nebola smutná, že to nie je stopercentrná záruka... zlatá... som jej povedala, že takú záruku mi nikto nikde nedá .. ale že za pokus to určite stojí, budúci utorok som objednaná, že hodinu si na mńa vyhradila... jedna aku 9eur... ešte je tu jedna, čo to robí, tá je tiež veľmi fajn, ale tá berie za prvé sedenie 50eur a za každú aku 14 ... tak to je trochu extrémne už...

No a potom som volala alergologičke, lebo toto všetko mám vraj na podklade alergie a moja alergologička je na hovno, tak som volala inej, do iného mesta, ktorú som obmäkčila, tak ma vzala a som jej povedala, že sa snažíme o bábo a tá hneď, že nemám brať ten aerius, o ktorom mi doktorka ráno (nie moja, zastupujúca) povedala, že ho môžu aj tehotné (a čítala som si príbalový leták a je tam, že v tehotenstve nie, tak to čo je sakra za doktorku??) no a ešte povedala, že je ľahko možné, že tehotná už som, lebo to aj hormóny vedia takto ohromne rozhádzať...tak ma už domagorila úplne 😀

piefunko
24. zář 2012

@willy_wonka no to si ma mala vidiet ked sme sli z vychodu cez romsku osadu 😀 😀 mm zamykal vsetky dvere nie koli nim ale ze aby som ich nevybehla pobit 😀 to ja som moc na taketo rozcertena a tie tehule pred tescom s ploskackou a cigou v ruke, to sa tak rozculim ze ani nakupovat sa mi nechce... je to rpesne tak ako vravis, oni ani nevedia ako a maju milion deti a v akych podmienkach a my sa tu mozeme rozkrajat a ani prd... ja to radsej nerozoberam, lebo na toto konkretne sa mi neda pozerat z nadhladu, sterilizovala by som ich rad radom nech si hovori kto chce co chce ale to co oni robia svojim detom nie je zivot.. a nehovoriac o tych tyrajucich rodicoch, to sa ani nejdem rozpisovat lebo vyhodim ten pocitac von oknom 😅 😠 😠 😠

willy_wonka
24. zář 2012

@elebe ake bude maso?:D
no sila argumentu je doelzita ak si doposial predkladala argumenty, ktore mas manzelovi a aj tak nepomohli, nie su to hodnotne argumenty:D musis prist na nieco ine, alebo si stanovit priortiy ako mm, aby dietatku nic nechybalo 🙂a malo hoc aj zlaty kocik na ovladanie:D

piefunko
24. zář 2012

@willy_wonka no ja nehovorim tiez, ale vy tu nie ste z okolia a doprajete mi takze to je ine 😵 😵 😀 😀 a ja za to doprajem aj vam... a hento, je to pravda ja tomu verim, su veci medzi nebom a zemou ktore proste su... 😅 🤐

elebe
24. zář 2012

@willy_wonka bude bravčové na šťave na polovnícky spôsob a tarhoňa 😀 😀 ja by som radšej brala ten kočík na ovládanie 😀

piefunko
24. zář 2012

@anait pockaj nakoniec budeme tehotne naozaj vsetky s uplne inymi DPO 😀 😀 tesim sa na tu aku, potom daj vediet co a ako juuuuj 😵 a dufam ze ta nova alergo ta da do kopy trochu 😉

willy_wonka
24. zář 2012

@piefunko kluuud dychaj, nadych vydych 🙂
kazdopadne je to nespravodlive..ale ako si vyssie napisala, preco by sme teda my deti nemali mat🙂 alebo zacneme zitž ako romovia - zaruka 101% reprodukcie!!!!!!!!!!!!!!!!:D

piefunko
24. zář 2012

@elebe ako to je na polovnicky sposob?

piefunko
24. zář 2012

@willy_wonka no v 13tich sice uz neporodim, ale este by som sa mohla prestat umyvat 😀 😀 ale to asi riskovat nebudem 😀

elebe
24. zář 2012

@piefunko čo ja viem,ale voňia to chutne 😀 😀 😀 ale nie,to je mäsko na takej hnedej hustejšej šťave a dala som do toho aj červenú a zelenú papriku a hríbiky 😀

willy_wonka
24. zář 2012

@elebe aha, bravcove... no tak dnes mi nemusis nosit obed🙂
tak to kazda, ja by som sa tiez zriekla kadecoho,len aby som tie male ponozticky, ktore mi dala mamina(boli moje, kedysi) mala komu dat na tu krpatu nozku 🙂

piefunko
24. zář 2012

@elebe ahaaaa no dobre tak willy nelubi masko bravcove, mozes doniest mne 😀

willy_wonka
24. zář 2012

@piefunko aj to je nieco:D hygiena 0bodov, a deti sa pohrnu🙂

elebe
24. zář 2012

@piefunko a prečo ti mám nosiť,však dolez na obed....kým sa dotrepeš,tak bude hotové 😀 😀

piefunko
24. zář 2012

@elebe lebo ja pracujeeeeeem a nemooozem prist 😀

zuzka_rastik
24. zář 2012

@bordulka hm den blbec :( nevadi, uz len pol dna a je po nom. zajtra bude lepsie 😉

piefunko
24. zář 2012

@willy_wonka fuuuuuj sak by som po celom dni ani sexovat nemohla bez sprchy aaaaa ked si predstavim ako oni sa neumyvaju a sexuju tak bleeeee 😅 😅 😅 😀 😀 😝 😝

zuzka_rastik
24. zář 2012

@kikaneu nech ani nepride uz, drzim silno palce 😵

elebe
24. zář 2012

@piefunko a čo nemáš obednú prestávku 😀

zuzka_rastik
24. zář 2012

@willy_wonka 😀 😀 😀 presne otehotneju ani nevedia jak.. ziju zo dna na den, z nicoho si nerobia tazku hlavu 🙄 asi nam chyba ich lahkost 😀 😕

katka116
24. zář 2012

@mata_ba ahoj mati, tak ja som dnes 1dc, bojujeme v dalsom mesiaci - nevzdavaj to. ja si vzdy pomyslim na pribeh lauritky, govindy a evikmi. To su pre mna zeny na ktore sa pozeram s baznou, ako dokazali byt a su trpezlive.
A snazili sa a snazia sa dlhe roky...

neboj dame to aj my a budeme vsetky matkami

katka116
24. zář 2012

@piefunko
@lagunasa
@bordulka baby som tu len na chvilu, chcela som vas pozdravit a podakovat za podporu. Budem tento vikend merat a hadam to vyjde ked sa aj mojemu mm bude chciet. Inak ide na mna nejaka choroba... chripka este toto som ku stastiu potrebovala... najma ked mam tolko prace a teraz neviem klientov odsuvat.
Drzte sa babulky

mata_ba
24. zář 2012

@katka116 mrzi ma to..vzdavam to,ale len na jeden mesiac...potrebujem si oddychnut od vsetkeho..potrebujem byt v pohode...lebo teraz som len uzlik nervov a smutku..potrebujem chvilu nic neriesit..a dufam v november..aj ked,urcite zbytocne...
a mas pravdu..baby su fakt silne..

kikaneu
24. zář 2012

@zuzka_rastik hm, ďakujem.....ale keď ja ani neviem čo by som radšej videla na tom teste 🙂

piefunko
24. zář 2012

@elebe uz som bola na polieve so kolegynkou, idem si dat aj druhe, ale chcela som ochutnat tvoje, moje uz poznam 🙂

zuzka_rastik
24. zář 2012

@katka116 aj ja obdivujem tieto zeny , su pre mna vzorom. kolegyni sa teraz podarilo, bojovali dlho a nakoniec po dlhych rokoch pokusov, vysetreni, nervov, stresov (stale nove a nove komplikacie).. nakoniec zvolili umele oplodnenie a z 5 odobratych vajicok sa podarilo 2 oplodnit, 1 putovalo ku nej do bruska a ujalo sa, ma za sebou 1.trimester 😵 😵 dodava mi to silu...
verim, ze raz sa nam vsetkym podari a uz len s usmevom na tvari budeme spominat na snazilkovske obodobie..

elebe
24. zář 2012

@piefunko akurít som postavila aj tarhoňu 😀 pošlem ti kuriera?? 😀

zuzka_rastik
24. zář 2012

@kikaneu 🙂 ta preco? 😕

zuzka_rastik
24. zář 2012

@mata_ba posielam vela vela sil.. ta pauza ti spravi dobre