• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@zuzka_rastik my sme si teraz dávali pozor.....s obnovením snaženia sme chceli začať v novembri alebo decembri, lebo takto nám to vyhovovalo....a ja vlastne ani neviem či už som pripravená na to
24. zář 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko pfu, ani nehovor, je to hnus.... no nechcem aby si vyhodila pc von oknom, tak zmenme temu :slight_smile: ako je v praci ?:slight_smile:
@zuzka_rastik tyzden by sme kaslali na hygienu a by sme nachytali vsetku pliagu sveta, kdezto oni su aj voci tomu imunne:D
24. zář 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dúfam aj ja, že tá alergo niečo porieši, lebo alergia je asi môj dosť úhlavný nepriateľ, zatiaľ som zvolila taktiku ignorácie, ale nejako to nefunguje, tak budem musieť s ňou začať fakt bojovať, lebo ma zničí sviňa jedna...
24. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ano tarhonu a stavicku, to milujem :grinning:
pocuj a nepoistis etse vecer s drahym?
24. zář 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no to neradno ignorovat :( radsej nech ta da do poriadku lebo to tiez moze branit ved vies.. dneska kadejaka prkotina a mas problem :confounded:
24. zář 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dnes nie,lebo už som ho ráno vygňávila a večer by mal len vzduch :grinning: :grinning: keďže máme menší počet a slabšiu pohyblivosť,nechám nech tam niečo dozreje a zajtra na neho skočím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2012 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no veď hej, o týždeň som objednaná, tak budem ju poslúchať...ej keby mám len jeden problém, to by mi bolo :wink:
24. zář 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aha jasneeeee oki tak zajtra hned rano skac ako koza :grinning:
24. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait joooj mojko ved ja viem ty moje zlaticko, dobre bude neboj :wink: maly sa uz nesmeje na tebe? :D
24. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ráno :fearful: no ten môj je ráno taký lenivec že nehrozí...u nás skôr večer :wink:
24. zář 2012 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka aale mozno tu zakotvim do vecer adneska :angry:
24. zář 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe alebo mu tu tarhonku odnec v tych hadich cizmickach :grinning: :grinning:
24. zář 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko flakas sa na MK, a potom pracu nestihas?:slight_smile:
24. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Poznam ten pocit velmi dobre, ono sa to zlepsi po ovulke, ked je clovek zas v nadejaaach :slight_smile:
24. zář 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko :grinning: :grinning: koza :grinning: :grinning: a možno skúsim,ale až zajtra :grinning:
24. zář 2012 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka aaale houby v stredu mame podpisy zmluv a zajtra doobeda to musi odist, ale nevedia este nejake detaily, tie budu vediet samozrejme az vecer o piatej ked bude treba ist domov :angry: :angry:
24. zář 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe sak zajtra to som zabudla napisat :wink:
24. zář 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko akurát sa tu smejem jak krepa a spomínam na ráno....zazvonil budík,som odmerala teplotu a dovliekla sa do kúpelne pre dettol a drahý ešte ochrápaný a už som mu piglovala pipíka.....hahaha....keby si počula to hundranie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2012 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
je toto možné :angry: :angry: dnes som fakt jak koza....drahý mi teraz volal že mám ísť previezť jeho robotníkov na stavbu,lebo on si chce dať pivo :angry: :angry: mumák jeden.....takže idem :angry: :angry: majte sa krásne kočky,zajtra sa stretneme :wink: :wink:
24. zář 2012 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja mizim o 16tej a do 17tej si potiahnem homeoffice,nastastie nemusim byt fyzicky pritomna:slight_smile:
@elebe ty si ma neskutocne pobavila!:D
24. zář 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale veď je v škôôôlke...chvíľu tu máme ticho :wink:
24. zář 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no zatial je to fajn. hej beriem aj duphaston.
@milagros no tak to si este daj pauzu. radsej. ale jasne že každá žena je ina.
@kikaneu no uvidíš zajtra...
24. zář 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe viem si prestavit :grinning: :grinning:
zienky moje idem tlacit tie zmluvy majte sa krasne vecer som tu spat :dizzy_face: cmuk vam vsetkym :wink:
@anait @willy_wonka @melisaaa
24. zář 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa myslím, že teplota klesne a červená dorazí, nevydržala som to a bola kúpiť test....a je biely, takže len mi mrcha plní želanie na normálnu dĺžku lueteálky :grinning:
24. zář 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe Ahoj, to ste boli na spermiograme v NR na Klokocine? Som tak vycitala, ze ma doki dovcu a tak, lebo mm tam dnes volal, ci to nie je ten isty :slight_smile:))
24. zář 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba neboj budes v poho ja ked som teraz prisla k prvej ms tak ma prepadol smutok jak slak asi hormony alebo co
24. zář 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak zaciatok je dobry ...dlha LF....a o chvilu by mohli teda prist //...a vysledky furt nist?
24. zář 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @elebe tusim sa to tu nejak zvrhava :slight_smile:)))) ale aspon sa konecne aj baviim........
pief. inak ja som bola v juny u vestici to som bola uz tehu len som o tom nevedela este a povedala mi ze vidi babo tak sept. az december a ze robotu tak v auguste a teraz ta "sranda" tehu som vtedy uz bola cize jun-jul a v auguste robota zase 0 bodov ...a o zlych veciach ani slovko....co z toho vyplyva? uz nikdy vestice
24. zář 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros to hej, veľmi som si želala dlhšiu LF a ono sa mi to splnilo :slight_smile: to ma teší :slight_smile: ale aj tak si idem urobiť októbrový cyklus ako štartovací, budem piť alchemilku, jesť vitamíny B :slight_smile: asi Bkomplex a dám si aj femi kvapky :slight_smile: nech sa to tam prebudí a v novembri urobím drahému prekvapenie, že už môže :wink:
výsledky neriešim...mamča tam chodí na pravidelné kontroly, takže pri najbližšej sa opýta :slight_smile: a ked budú, tak sa mám zastaviť za primárkou......takže sa ulejem z roboty :grinning:
24. zář 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek