• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
vydrzi vydrzi, musí :sweat_smile:
14. říj 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti velmi dakujem - cakaju ma 2 najtazsie dni - dni pred mrchou - pride? nepride? och... uz chcem aby bolo rano nech zistim ci BT klesa alebo stupa a pripadne nech testnem. som uplne zblbnuta a este aj to pocasie ma nici :confounded: :grinning: do prdele... :grinning:

consti neboj zbehnite k dokymu a on vam povie co treba dalej. ale snad nas tu neopustas nedobro,hm? :fearful:
14. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tunis pekny tienik, gratulalog, takze si 10 DPO?
14. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka- áno, 10 DPO...včera som si robila test naobed- a bol tam tiež, no len duch::slight_smile:)
14. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej tun gratulujem!!! :wink:
14. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tunis tak super, tfuj tfuj tfuj, nech secko dopadne na vybornu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
..zaujímavá je tá hadica, podobná ako flamenga mala:::slight_smile:)) no moja bez choroby.. :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
14. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni tak aj ty ? NO gratulujem...ja chcem takyyyy. Zitra jen 8DPO to je na zblazneniii
14. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish, vavi-ďakujem..a všetkým posielam :dizzy_face: / / / / / // / / // // / / // / // / // / // /
14. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicollka- tie posledné dni sú na nervy.....ja tiež ešte nemám vyhrané... :unamused:
14. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tun, no teda, to je prijemne prekvapko :dizzy_face: Tiez sa pridavam a vlemi silno drzim palceky, aj na nohach :wink: kolko ste sa to snazili?
14. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicol vies co je na zblaznenie 12DPO a ciarka nikde iba slaby duch :grinning: :grinning: :grinning: sa idem zblaznit... :grinning:

tun tak tak poposielaj nam sem nejaky tehu virus :wink:
aj my dekujemeeee

tuniska moc moc držím palce aby se to dál vyvíjelo krásně štastně ;)
vavi tento mesiac uplne normalne , ani prsia ma nebolia, vobec nic :slight_smile:

tunisss :dizzy_face: :dizzy_face: na 10 dpo krasna ciarka. skoda ze to nemas ostrejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish - ja tiež len tienik, no je tam::slight_smile:) predtým nebol.... chytaaaaj :::slight_smile:)
bibi- :dizzy_face: - asi 2 roky, no intenzívne 4 mesiace- bez liekov a vyšetrení....
14. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri- fotila som to len z fónu, som technický antitalent takže netuším ako sa to dáva do počítača z foťáka a 1/2-ka je na služobke::slight_smile:))
14. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni aha :slight_smile: no ved, ked sa mm vrati, uz odfotis krasne dialnice :wink:
14. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis :dizzy_face: :dizzy_face: tak uz len nech silnie :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, čo to tu čítam? Tuniska je tehu? Gratulujem a držím palčeky. Ja som sa včera rozhodla, že už nebudem sústavne chodiť ku gynekológovi a aj tak sa z miesta nikam nepohnem. Ideme priamo do CAR, nech sa deje čo sa má.
14. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuni, fuuha 2 roky, dost teda....a kde ste mali problem? Prepac, ak si to sem uz pisala, ale nejak si napamatam :confounded: A nech len ciarocka silnie :dizzy_face: :wink:

Andzi a kam do car idete? Tiez sa uz dlho snazite? Inak som ti odpisala do temy "neplodnost muza" ohladom toho spermio, neviem ci si si nasla...
14. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jééééééé další těhulinka paráda tak ještě ta třetí bude!!!Tuni potichoučku gratuluji je to krása :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi- neviem, nikdy sme to neriešili, asi len psychika..a pred 3 rokmi som mala 2 potraty tak odvtedy to nechávam iba na prírodu...4 mesiace som intenzívne sledovala a merala BT..možno sme sa vtedy len netrafili do ovuly::slight_smile:)
14. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, katka ďakujem....
salute a vlastne ty si na vine, pretože si mi minule s prstienkom vyveštila, že otehotniem skoro, ešte tenot rok::slight_smile:) nechceš si založiť živnossť? :dizzy_face:
14. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni nenenene nechci ale očekávám tady ted ještě jednu těhulinku a bude tady!!!Ty a manža jste si sami udělali miminko a povedlo se vám to jste šikulky!!!Nebojte se holky povede se vám to všem!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeeej? salute aj mne vyvesti, aj ja chcem do konca roka otehulkovat :wink:
14. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish neboj se neboj....věřte ,že budete maminou a budete!!!
14. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak babulky ake je to krasne kazdu chvilku nova tehulka.
14. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak máme flamengu?? :unamused:
14. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga mala ist dnes k dokymu myslim tak asi sa este nevratila.
14. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/1e6d76 ten hleník mě překvapil dneska ráno...neměřím začnu až tak za týden kvůli ovulce :confused:
14. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek