• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@6lenka64 ahoj nie my sme neboli v Nitre....
24. zář 2012 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @melisaaa ja dnes takto www.fertilityfriend.com/home/3dc178 tiež čakám mrsku v piatok
24. zář 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros noooo ale december este nie je :wink: :wink:
24. zář 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko krepa tu si :grinning: :grinning: :grinning: mne sa nechce upratovať,budem zajtra :grinning:
24. zář 2012 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ze krepa, to co uz ma byt toto??? :grinning: :grinning: hej hej dosla som sem kuk lebo tu vsetci stresuju koli zmluvam :-P ale uz ich mam pekne nachystane, usporiadane a zoradeneeee bozinku ci som ja dobraaa :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 joj ale nemusela by dojst, ze? :sweat_smile:
24. zář 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no totálne dobrá :grinning: :grinning: ja som pôvodne chcela upratovať,ale nejaká som lenivá....celé doobedie som skákala jak koza a teraz sa mi nič nechce...no a čo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2012 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale sak jasneeee, ja sa pochvalim aj sama ked terba :grinning: :grinning: hlavne nech mi je dobre :slight_smile: no som si to zbuchala rychlo nech mozem ist domov... a tiez vylozim nohy a budem oddychovat :wink:
24. zář 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a už si doma? alebo ešte v práci :slight_smile:
24. zář 2012 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to je sice pravda lae august uz bol a robota nikde
24. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros ale veštice nemôžeš brať doslova :slight_smile: možno si naozaj mala nábeh na nejakú robotu,ale tým že si otehu a potom o mimi prišla si cez ten žiaľ nevidela šancu :pensive: a veštica to tam videla :wink: takže veštica ti povie čo to,ale to neznamená že sa to splní do bodky,lebo stačí maličkosť a veci sa zmenia :slight_smile:
24. zář 2012 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak potom naco k nej chodit? nech da mudra aj navod na to, ako dosiahnut, co predpoveda :D

@piefunko chapes tomu, ze okrem nas tu skoro nikto nepracuje? to co je uz toto za demokracia?! som sa asi zle vydala kurniksopa!
24. zář 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ja vešticiam neverím...bola som nie u jednej a vyšlo mi len niečo a tak mi bolo čudné prečšo a potom mi to taká jedna ženička vysvetlila....že ak nastane niečo čo veštica v kartách vidí,tak ty máš stále na výber niekoľko možností a to by musela byť sakra dobrá aby vedela čo spravíš a ako sa zachováš :slight_smile: preto mnohé predpovwede nevychádzajú,alebo len niečo výjde :slight_smile:
24. zář 2012 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe fíha, takže biznis...to môžem aj ja ľuďom hovoriť, že vidím to alebo tamto, ale splní sa to, len keď to alebo tamto... ja som nikdy u žiadnej nebola a ani nejdem, stačí, že idem vyhadzovať prachy za akupunktúru a alergológa mimo mesta :grinning:
24. zář 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky neviete mi poradit..pred 6 dnami som pichala ovitrelle 250..testujem kazdy druhy den by som vedela kedy mi z tela vyprcha ale je to divne vcera co bolo 5 dni po som mala skoro negativny test a dnes je silnejsi ako vcera co je divne :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala som asi viac vajok tak bohvie co z toho bolo..kuk testy horny je zo vcera a dolny dnesny
24. zář 2012 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
neviete co znamena to MON vo FF ? @lauritka
24. zář 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte některá zkušenosti s orgametrilem potřebovala bych se na něco zeptat
24. zář 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aha.....to čo má toto byť? mám vidiny?
24. zář 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jania023 no ja nefim, ale ten druhý je pozitivny :slight_smile: je to krásne vidieť :slight_smile:
24. zář 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu možno na tom treťom je to vidno. :slight_smile: ktorý si dnes DPO alebo DC?
24. zář 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 32DC a 13DPO...test bol 25kový a robený poobede
24. zář 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 len neviem ci to je este ovitrelle ci ako lebo vcera bol skoro negativny a dnes je taky zeby zoslabol a potom zosilnel ci je vadny test..posledny krat som uz na 7den po mala bielo a to bol 10kova test tieto su 20kove a na 5 uz bol skoro negat.tak som vedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2012 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu wow vyzerá to sľubne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím palce
ved uvidíme zajtra :slight_smile:
24. zář 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 fuha, tak to už teraz fakt nefim :frowning2:
24. zář 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 tak veru, uvidíme zajtra
24. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj no na tretom sa mi nieco crta. Tesim sa na ranny mas este testiky? A tesis sa? Pisala si, ze si chcela otehotniet neskor, ale je to krasa a radost. Teraz to uz dobre dopadne
24. zář 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 zaujimaaaaveee.. aj kedy si myslim, ze je este v tele.. ale tak treba testovat dalej..
nebol rozdiel v piti tekutin ?? mne s pregnyl drzal cca 9 dniii
24. zář 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu nieco vidim, ale na 13 dpo nooo... nemas mamatest ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mne naposledy ovitrelle 7dni ale to som testovala 10kovymi testami..co sa tyka tekutin tak bohvie ved testnem aj zajtra a pozajtra chcem sa uistit ze HcG je uz prec z tela..teraz mam alice 20kove tak asi preto su take ale ten vcerajsi bol negativny az do chvile pokial nevyschol a dnesny je celkom pekny..bohvie co tam je
24. zář 2012 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu kikuuuuus ja som ti to vravela :grinning: :grinning: ja tam vidim schopneho ducha :sweat_smile:
24. zář 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ano pozeram ze my jedine tu zarezavame :grinning: :grinning: tusim si to ja s tou svadbou este rozmyslim :grinning: :grinning:
24. zář 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek