• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@anait a kôli čomu ideš na akupunktúru,kôli tej alergii?? vidíš ani pre mňa nie su ľahké :frowning2:
25. zář 2012 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ja viem...mozno by ukazalo...len nechcem...byt zase sklamana..po tolkych testoch co som robila..:( mam za sebou 3x neuspesne IUI-cko.... :(
25. zář 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ved uvidis do piatku:slight_smile: stale si hore, malicky pokles mas, bolesti mozu a nemusia byt znamkom prichadzajucej ms.:slight_smile: no drzim palce!
@anait - este nie :slight_smile: ms podla mojich doterajsich cyklov mala prist dnes, ff hlasi 28:slight_smile: ak mi predpoveda krasnu 14 dnovu lf, budis, nedbam:slight_smile:
@elebe - ale hadam nie, dnes si 21 DC, tak snad do tych 2 dni pojdes hore a udrzis sa :slight_smile:
25. zář 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka @anait a ty s tym testovanim ako? vcera si zazrela ducha, mari sa mi, alebo si hovorila, ze budes testovat aj dnes?:slight_smile:
tak já dnes taky pokles ,ikdyž nemám žádné příznaky přicházející MS mívám dva dny předem boelsti v kříži :unamused: tak je to nějaké zvláštní http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenas27/grafy?c=-8588552428854775808
@pechlinka ale takto sa budeš trápiť ešte viac :sweat_smile: och až tri? a koľko sa snažíte o mimi :fearful:
25. zář 2012 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco by som sa nedavala do kopie pri adresovani sprav:slight_smile:
25. zář 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no dúfam....lebo už ma porazí....drahý je spomalený a ja opozdená....sme mi to ale párik :angry: :angry:
25. zář 2012 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slabachvila nemáš za čo....skús test o pár dní :wink: ale to že máš veľa bieleho hlienu môže značíť aj tehu :wink: držím palček :wink:
25. zář 2012 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja viem...ale takto mam kazde rano..nadej...ked je vyssia teplota...ze tam mimi..je..:slight_smile: snazime sa nieco okolo dvoch rokov.. :(
25. zář 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kto mi poslal srdiečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kujééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2012 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleba jaaj bodaj by si mala pravdu. dík ešte raz :wink:
25. zář 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka nádej....mne to raz vysvetlovala jedna baba tu....že potom keď príjde mrcha budeš ešte viac smutnejšia....takto keď spravíš test budeš vedieť na čom si :wink: :wink:
25. zář 2012 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe no...uvidim...mozno si to este rozmyslim..a testnem skorej.. :slight_smile:
25. zář 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe verim, ze to bude dobre:slight_smile: ovu budes mat trocha neskor, brala si aj nejake lieky, ci nie?
25. zář 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka my sa snažíme rok a pol a teraz vyšlo najavo že drahý má zlý SPG :pensive: :pensive: tak teraz čakáme čo povedia výsledky z kultivácie a či sa dá nasadiť vhodná liečba :confounded: :confounded: veľmi dúfam že ano :rolling_eyes:
25. zář 2012 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím vás když jsem včera špinila jen tedy trošku krve v hlenu na papíře a dnes pokles ale ještě jsem neklesla pod teplotu před Ovu myslíte že naděje je?nebo to je stracené jsem se začala nějak těšit
25. zář 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka jasné že testni...si najlepší adept na test....tak šup šup :grinning: :grinning:
@willy_wonka no ja som po vysadení HAK neovulovala tak som nejakú dobu brala clostil,ovulka nabehla a keď som znova nebrala clostil tak sa mi predlžil cyklus,ovu som mávala neskôr,potom sa to nejako upravilo a teraz zase to bude raplovať a budem čakať sto rokov na ovulu....sa na to vyprdnem :angry: :angry: :angry:
25. zář 2012 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss no ťažko povedať....neklesla si až tak strašne....uvidíš či sa ti špinenie rozbehne a ak zajtra ešte klesneš tak je to jasné :rolling_eyes:
25. zář 2012 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahojky, som ta tu zahliadla a teda ze napisem ze co nove, vidim ze pises ze mate zly spg? a ako zly ho mate co presnejsie vam povedali?
25. zář 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka Mne tiez pomaha ked testnem pred mrchou,som tak kludnejsia a privitam mrchu bez placu :wink: Hlavne ked viem na com som...to cakanie je otrasne,ale velmi drziiim palce!!!
25. zář 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe tak to odsleduj, este tie dva dni,a potom by teplota nevystupila a nedrzala sa, by si mohla zbehnut k lekarovi, aj ked... toto by bol po dlhsej dobe anovulak? myslim, ze jeden by neindikoval nic strasne...
25. zář 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jéééj ahoj mojka....no máme diagnozu ologoastenozoospermia....to znamená že máme menej a pomalšie spermie :frowning2: :frowning2: v pondelok som brala ešte vzorky na kultiváciu či to nemáme z nejakého zápalu alebo infekcie a výsledky mali byť o týždeň,lenže pán doktor má ešte aj dovču,takže až o dva táždne :frowning2: :angry: už som kúpila drahému tabletky selezin ACE....čo si o tom myslíš?
25. zář 2012 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no ja som mávala ovu aj na 25DC ale sa to potom trošku upravilo na 18-20DC a teraz zase budem mať tak neskoro :angry: :angry: :angry: ma už porazí :frowning2:
25. zář 2012 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no my sme mali este horsie my sme tam mali este aj terato, cize cele zle, ale najlepsie je nasadit liecbu vitaminovu a niekomu to pomoze a niekomu nie, tazko povedat, nam sa zlepsili vtedy vysledky len o trolilinku, papali sme este aj samostatne vitamin e, ten som si davala aj ja, a koenzym Q10, a este som kupila drahemu aj fertilman to je obdoba profertilu, my sme tam mali este aj zapal pri prvom odbere leukocyty vyskocili tak sme este liecili aj urologickym cajikom a brusnicami ale to potom pri druhom odbere uz nebolo, tiez si mysleli ze to mohlo byt z toho zapalu tie prve zle vysledky, ale kedze sa nam vysledky potom znovu aj potvrdili tak uz nebolo o com, este bol manzel aj u urologa nech ho pozrie, hlavne nech vyluci ci to nemoze byt aj z niecoho ineho ale po tejto stranke bolo vsetko OK, tak sme to riesili uz vies ako dalej a aj vysledok uz vies
netreba vesat hlavu, skusit takuto liecbu a o 3 mesiace uvidie ci sa to zlepsi
25. zář 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe este je aj dolezite kolko je tych pomalsich, lebo my napr sme nemali vobec ziadne co sa hybali dooredu, teda tie a-ckove :confounded:
25. zář 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ja tam veru nic nevidim. a aku mas teplotku dnes? daj prosim graf.
25. zář 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a ty co poskakujes? sa nevies rozhodnut ci ovu alebo neovu?
25. zář 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aha a to mám ako vedieť že koľko je tých pomalších...to sa dá vyčítať z SPG? :confused:
25. zář 2012 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej oni to tam na percenta rozdeluju vacsinou ze kolko je ktorych, a kde ste boli na spg?
25. zář 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no nevyzera to dobre....... :frowning2:
25. zář 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek