• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lagunasa no vidíš ešte aj moje vajká sú krepa :frowning2: :frowning2:
@st2 my sme boli u urologa...ale ja neviem ktorý názov to je,je tam toho toľko veľa popísaného :frowning2:
25. zář 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ty co rozpravas ze klesas? si pekne hore. hento ani pokles neni :zipper_mouth:
25. zář 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@willy_wonka no pekne si hore..... nechces uz skusit testnut?
@pechlinka @elebe @anait @elinka36 @kikaneu
tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
25. zář 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lagunasa fíííha...niekto sa nám tu hniezdi :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe mrzi ma to!!!
25. zář 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ....... :zipper_mouth: :pensive: :confused:
25. zář 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no včera som si kontrolovala krčok a bol strašne hore ledva,ledva som na neho dočiahna a keď sa mi to podarilo tak bol uplne mäkký....tak dúfam že som fakt v čase ovu a stúpnem :sweat_smile:
25. zář 2012 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa Milanik zajtra smer hore!!!Si mi rozumela??? :wink: tesim sa // :wink:
25. zář 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Hlavne aby bola:slight_smile:!
25. zář 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak dufam ze uz naozaj pojdes hore, ale uz poriadne hore!!!!!
25. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Zajtra stupnes howk!!! :wink:
25. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 jasne, mam to v plane!!!!!!!!!
25. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ty hniezdis :slight_smile:
pockam este nejaky cas, v piatok mam podla ff dostat ms, tak uvidime....
25. zář 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka však hej...ale je to strašne zdĺhavé čakať na ovulu sto rokov a potom zase s toho bude len mrcha :pensive: :pensive:
@lagunasa
@elinka36 ja pevne dúfam baby....je mi smutno :pensive:
25. zář 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Velmi ti drziiim palce!!!
25. zář 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nebud smutna :frowning2: bude to dobre, jasne?:slight_smile:
25. zář 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ach jo...niekedy mám pocit že si asi nikdy nenajdem pozitívny testík :frowning2: :frowning2:
25. zář 2012 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Nebud smutna,raz sa to vsetko podari.Drahemu si nasadila dobru vitaminovu kuru.Tebe teplotka stupne a bude vsetko ako ma byt.Musime byt trpezlive.Ja som si tento cyklus nasadila tu Macu zatial len sebe,nemyslim,ze by sa nam zadarilo hned a ani to necakam,ale buduci mesiac sa uz nase...uhm uhm ked to nevyjde :wink: Inak slova ako bud trpezliva a nemysli na to neznasam!!! a presne som to pouzila u teba :zipper_mouth: lenze bohuzial :zipper_mouth: Nevzadavaj to elebe raz nam sem hodis testik //a budeme stastne jedna za druhu!!! :dizzy_face:
25. zář 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 si zlatá ďakujem.....len mám teraz nejaký útlm :frowning2: dali by sme modré z neba za to dieťatko a vidíš nič :pensive: :pensive: ja už neverím ničomu a hlavne by som vraždila keď mi niekto povie nemysli na to a príjde to ani nebudeš vedieť ako :angry: :angry: :frowning2:
25. zář 2012 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ahoj...urcite...bude vsetko dobre... :slight_smile: U nas je problem len ten...ze mam anovulacne cykly.. :(
25. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Skusim...co najskor... :slight_smile: len mam pocit ze mrcha dorazi zajtra.. :( mam uplne premenstruacne stavy.. :( nervozita, bolesti v podbrusku.. :(
25. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ja som tiež mávala ale clostil to napravil,tak som myslela že to pôjde a prd teraz slabý SPG....mne to asi nie je súdené byť maminkou :pensive: :pensive:
25. zář 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 Dakujem.... :slight_smile: uvidim aka bude teplota zajtra...ked tak testnem.. :slight_smile:
25. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka viem ako sa cítiš,to prežíva asi každá z nás pred mrchou....ale silno držím palček nech nechodí :wink: :wink:
25. zář 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa No..ja neviem..:slight_smile: nechce sa mi verit..ze by sa to podarilo...len tak...doma...po 3neuspesnych IUI-ckach.. :(
25. zář 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Kazda z nas ma horsie a lepsie dni,to je normalka :wink: Ja som akurat zacala pozerat cvicenie s Jillian chcela by som trochu schudnut a aspon si mysel zamestnam niecim inym.Neboj mas utlm vsak aj pocasie je take,vyhovorime sa na pocasie OK :grinning:
25. zář 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Vizera to na hniezdenie...drzim paste.. :slight_smile:
25. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka jedna moja kamarátka nevedela oteho 4roky....podstúpili IVF a mali krásnu dcérku....potom sa im začalo rúcať manželstvo a boli pred rozvodom a podarilo sa im doma normálne prirodzenou cestou otehu....skoro odpadla...ostala s manželom,dala mu druhú šancu a dnes majú pekné manželstvo a dve princezné :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka Ty tehulka uz pomaly chystaj vybavicku a nie sa tu zaoberaj mrchou!!! Raz to predsa muselo vyjst a tvoj cas prisiel. :wink: Tak tomu zacni verit.Naozaj budem na Teba velmi zvedava :wink:
25. zář 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe urcite ti to je sudene... :slight_smile: neboj..raz sa ti to podari..:slight_smile:
25. zář 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek