• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@piefunko to znie dober, ze ti je zle:D
25. zář 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@anait myslela som pocas tohto cyklu:slight_smile:
25. zář 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko to by bola bomba ! :sunglasses:
@willy_wonka cyklus je takmer u konca...nebudem
25. zář 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@anait @willy_wonka babyyyyy teploty mam jak aljasska treska, jedine ze by som cakala eskimaka :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anait ale ms este nedorazila,nie?
@piefunko ty treska, uvidime v piatok :slight_smile:
ale pre zaujimavost:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/boli-ste-tehotna-i-napriek-nizkej-bazalnej-teplote/
25. zář 2012 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba no aj ja mávam akosi dlhú mrchu..neviem či tou alchemilkou to nie je...a dlho špiním..kým sa vyčistím :frowning2:
musím zbehnúť tie homeopatiká zobrať..z lekárne..dúfam,že mi pomôžu
25. zář 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ja tomu neverím.....ja nebudem tehu....našla som fotku tej istej značky testu.....robený po ms.....a aha......to len takí duchovia ako na tom mojom......to bude blbý test, určite :slight_smile:
25. zář 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu tak rýchlo zohnať mamatest..ak budeš zajtra hore... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je možné že ti to ukáže až neskôr...
25. zář 2012 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 :grinning: :grinning: však ja ani nemám byť z čoho......a momentálne sa cítim čisto na mrchatú.... :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu to máš koho testy?...tak skús iný...veď nedáš zato nič...kúp aj iné značky..a porovnáš to,...hm?
25. zář 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu baby ja nechápem ako robíte takéto krásne fotky...ja keď som ovu testy fotila..tak mne to vždy vyjde rozmazané..či to dám blízko, či ďaleko :angry: :angry: :angry:
tak uvidíš zajtra..držím moc palce..aby si neklesla
25. zář 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu no ale tunak nic nevidnoo :-P
@mattuliatko30 minule som testovala s tými z lekárne Dr. Max.....manžel mi donesie, ale dnes už nerobím....až zajtra ak bude teplota zodpovedať.......ale neverím tomu....myslím si, že do rána klesne a bude :slight_smile:
@piefunko ja na hornom vidím....taký duch ako ten môj :grinning:
25. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka no heeeej mozem byt tehu aj ked mam 36,5 ale predovu by mali byt 36,2 :-P MUSI tam byt rozdiel a ja ho nemaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 jednej baby z témy, že slabá druhá čiarka na tehu teste :grinning: díky, ale mne je nejak jedno, že ako to dopadne.....budem sa tešiť, či tak, či onak :grinning:
25. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu ahaaa no lebo na tej fotke neni vidno, na tych predoslych bolo vidno :wink:
25. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko toto nie sú mooje testy.....to som si požičala od jednej baby :grinning: ale vravím ti, že aj na tej fotke na tom hornom teste je dušík....zväčši si foto :grinning:
25. zář 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 tak ja som vzdy mavala tych 6-7 dni...ale aspon sa tesim,ze uz dnes mozme konecne zase spasovat s mm :grinning: uz je chudatko ako zapaleny ohnostroj...kazdu chvilu buchne :grinning:

@kikaneu mojka..som ti hovorila,ze svagrinka 2x otehu z kvapocky lasky :grinning:
25. zář 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba hej? nepamätám si......sorry, asi mi vyfučalo z hlavy.....nikdy som tomu neverila, ale tak no.... :sweat_smile:
25. zář 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu mozno si dalsi dokaz :wink: uz tam sa totiz nachadzaju spermie..a ak su dostatocne sikovne..nie je o com :wink:
25. zář 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ale akasi mudra, jakze nie? ved pozriem tvoj graf a vidim, je jasne dvojfazovy:slight_smile: 13.9 bola ovula!:D
25. zář 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba hm, ktovie....najprv boli nešikovné, že vyše roka nič ani z priameho kontaktu množstva spermií....a teraz mi toto spravia? hnusáci malí :grinning:
25. zář 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte tu niektorá bežne teplotu nad 37 stupňov po možnej ovulácii?
25. zář 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu tak vies...su to mrsky male protivne...asi je to ozaj ako v tom "vtipe"...ze si treba hovorit,ze nechcem byt tehu..a z jedneho razu nemozem otehu..a ved mam len 17 rokov... :grinning: a tie male potvory sa nabudia a je to :grinning: asi si idem vsugerovat,ze NEchcem otehu :grinning:
25. zář 2012 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mata_ba no, poviem ti zajtra ráno :grinning: či hej alebo nie :grinning:
25. zář 2012 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba stastna to zena ta tvoja svagrinka :sweat_smile:
@ikaneu ano vidim hooo :sweat_smile:
25. zář 2012 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu mam z teba zmiesane pocity..ale to je asi tym,ze aj ty..ty moje dvojca..teda teraz uz skorodvojca... :-*

@piefunko jaaaj..tiez sa rok snazili a nic..a potom zacala sviecku robit a zadarilo sa...akurat,ze ten jeden raz nechcela a bum :grinning:
25. zář 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba nie, moja, stále budem tvoje dvojča (stav sa o čo chceš).....lebo ja mám zo seba iný pocit, veď vieš
@piefunko ja som ti vravela :grinning:
25. zář 2012 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kikaneu ak vyhram,dame kavu v PN a ak vyhras ty,aj tak dame kavu v PN :grinning:
25. zář 2012 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek