• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@mata_ba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no iste....ja s bruchom do PN nejdem.....však predtým som chodila cikať každú pol hodinu....to by bolo aké utrpenie ísť tak ďaleko :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu s akym bruchom??vsak ty nie si tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba však práve, že keď vyhrám, tak nemám problém prísť....ale ak vyhráš ty, tak ja sa nikam netrepem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu to uz co je :grinning: tak ja vyhram a mam dojst ja? :grinning: haaaa,dovolala som sa dokimu :sweat_smile: a presne co som vravela...mam nabehnut,napise mi lieky na pripadne udrzanie tehu..takze v novembri na 13 DC som tam :grinning:
25. zář 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba sviecku uz nerobim, teraz sa otacam na brucho, vraj to pomaha, uz tri kocky co poznam potom otehu :sweat_smile: kurna ale na mna nic neplati :grinning:
25. zář 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no a? a ja ti za to niečo navarím a upečiem :grinning: no, tak to sa mi páči :slight_smile: vidíš, si o krok vpred :slight_smile:
25. zář 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko hej?ale nemali obratenu maternicu,vtedy sa odporuca..
25. zář 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu hej..pride mrcha a zas budem o kilometer vzad :grinning: uvaris?napecies?hmmm...tiramisuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
25. zář 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba dobrééééé :slight_smile: môže byť :slight_smile: s tým nie je veľa roboty
ale nebudeš, neboj :wink:
25. zář 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu este to tak..aby som tehulke robotu robila :wink:
25. zář 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ja mam tiez tento mesiac nejaky divny, uplne iny ako ostatne.
25. zář 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 hmmm... vcera ma obcas troska pichalo v podbrusku ale nic zvlastne to nebolo.
25. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba nemali, praveze ked si kuknes z yziologickeho hladiska, maternica smeruje "od chrbta k bruchu" cize ked si lahnes na brucho, gravitacia posobi ze spermosky "stekaju" dole do nej :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: skus, za to nic nedas, pekne po keksiku pomaly sa otoc a ma o dalsiu vyhodu.. nic nevyteka :grinning: :wink:
25. zář 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no ale u teba to este vyzera super nadejne, ale ja uz som sa prepadla pod zem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja sa k tomu teraz este nechcem vyjadrovat. testovat mam na plane vo stvrtok rano, lebo potom ideme az do nedele prec tak aby som nebola ako na ihlach. ale teplomer si beriem a snad tam bude aj free wifi :slight_smile:
25. zář 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait @trish22 bavite sa o HSG? tak k tomu sa moj postavil rovnako, s tym , ze je to zastaraly sposob, s tym, ze pri laparoskopii sa urobi to iste a pritom sa zisti omnoho viac. Skoda, ze som si predtym neprecitala clanok od
@andrejta lebo o kuldoskopii. :grinning: aky vtipny nazov, som dovtedy nepocula, a kedze zijem v prahe, asi si zistim kde ju provozuji.) Vy ste sa s nou uz stretli?
Moj Dr, je velmi sebavedomy a s velkym prehladom nadomnou, mi hned ako som otvorila usta, vysvetlil, ze jedine ako mi moze pomoct je laparoskopia, na co som mu povedala, ze snad je spermiogram prednejsi, a laparku mozeme riesit az po jeho dobrych vysledkoch.) Ale co ma potesil, ukazal mi, ze mam pekne ciste vajecniky a vodicku v maternici, takze konecne sa mi nezopakoval /ako po predch.4mesiacoch predlhy cyklus 42dnovy.) juch!
25. zář 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko si mi spravila den! niezeby sa mi pacilo, ze mas teploty ako aljaska treska,a le vtipne to je strasne! :grinning:
25. zář 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no dobre..pojdeme odzadu na brucho :grinning:
25. zář 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enah tak som rada ze som ta rozosmiala, ved to bolo zamerom, kebyze mam koli nim plakat uz si to asi hodim :sweat_smile: :grinning:
@mata_ba no ani nemusis odzadu, ale je to praktickejsie a ehm lepsie? :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba tsss, ja určite nebudem tehu......myslím si.....
25. zář 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna asi poraz.. zase dalsia tehotna "snazilka" tie zeny si ozaj nevedia nic vazit :pensive: :angry:
"Tehotenstvo teda nie je mojim najkrajším obdobím života. nie sme ani v polovici, ja sa cítim ako veľryba, nič neoblečiem, stále som unavená, neustále treba behať po nejakých doktoroch... no nie..."
25. zář 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko trúúúba :grinning:
25. zář 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a nie hociaká....čo by za to dali iné ženy.....napríklad aj my z tejto témy.......neznášam také reči, také ženy, taký svet....kde je podstatou váha.......ble, je mi z toho zle :angry: :frowning2:
@anait
25. zář 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu @anait no sak toto a ked som si citala dalsie veci... ona nema s mimi este vztah lebo proste nema a ona ani muzovi nedovoli hladkat brucho a sak ona sa teraz nezblazni za to ze je tehotna... PANBOZEEEE preco taketo maju a my nie???? :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2:
25. zář 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait aaa panicka sa zobudila? :grinning: :grinning: uz ti je lepsie zlatik?
25. zář 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale netáraj, som bola v škôlke a s malým trochu vonku, sme natrhali šípky, tak sa s nimi hrá...a ja grogy totálne, šak ja nič nevládzem...máme tu bordel jak v tanku, všetky riady špinavé, oblečenie všade, hračky všade, no konec sveta :grinning:
25. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no, radšej také nečítať....a ja neviem, prečo to je tak....však tá dotyčná to svoje dieťa ani neľúbi......ble
25. zář 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu to trúba som myslela na voľačo iné, čo @piefunko zahlásila ešte skôr, na tamto neviem ani čo povedať...radšej sa nevyjadrujem... :pensive:
25. zář 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ano aj :grinning: a tej tehulke...v urcitom obdobi je to normalne-ovplyvnuju to hormony..ja som vzdy kukala na baby,co mali poporodnu depresie,ci su mimo..no ked som si to zazila,je to hrozne..clovek si nevie nijako pomoct :frowning2:

@kikaneu uvidime raaano :-P

baby,utekam domov...najvyssi cas skocit do postele :grinning: (5 dni je 5 dni) :grinning:
25. zář 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait aha, ok :wink:
@mata_ba tak veru, povedal slepý :grinning: užite si :grinning: :wink:
25. zář 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek