• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@willy_wonka a ty si si nerobila test? Koľkodňový cyklus mávaš? :confused:
26. zář 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi tiez hadikujes:slight_smile: trocha mi pripomina moj:D
26. zář 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi este nie, ja mavam 30-31 dnovy cyklus, ms som mala dostat vcera ale FF hovori ze vpiatok:D tak pockam, a ak teplota nepadne na bod mrazu, tak moozno aj testnem.. ty kedy planujes testnut;?:slight_smile:
26. zář 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss :angry: :angry: :angry: juj škoda :cry:
@katka116 aj my budeme mať teraz 11 rokov v januári.. :slight_smile: no neviem...ani to by na bejby asi nezabralo..to si musí v hlave zrovnať..že to chce :angry:
26. zář 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 aspoň se můžu těšit na další snažení :grinning:
26. zář 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 my sme spolu skoro 5rokov....ale ja som už povymýšlala všeličo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2012 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no ja mám dostať v piatok, tak ak ma nepredbehne MS, tak v sobotu ráno, ale musím zohnať mamatest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi
@willy_wonka babyyyy....testujteeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka a máš nejaké príznaky? Lebo mňa výnimočne ešte nepobolieva moc brucho, iba sem-tam po chvíľke a bolia ma prsia na dotyk.... len ten debilný výtok ma serie :rolling_eyes:
26. zář 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu
@lenasss och dievčence škoda :frowning2: :frowning2:
26. zář 2012 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe bojím- bojím :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi neboooj :grinning: :grinning: :grinning: však sme tu s tebou :wink: :wink:
26. zář 2012 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ahojky..zeby sa ti konecne napravil cyklus a ovulka bude okolo 14 dc? :slight_smile:
26. zář 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi ja som vyfasovala od mm dva mamatesty:D poslem ti jeden?:slight_smile:
priznaky? co ja viem, asi ani nie, len mam teplotu, teda telesnu teplotu(pod pazuchou meranu:D) mam zvysenu od 37 - 37,4 ale to uz mam vyse tyzdna, no chora nie som :angry: prsia narastli, ale to je pred ms klasika(hor sa do vystrihov:D)
ked ms nedojde v priatok, pockam este cez vikend, ak by, dajboze, ostala zvysena aj BT v pondelok asi testnem
@elebe- nieeee:slight_smile: este nie:slight_smile:
26. zář 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 mojka ale to je dobré nie?? aspoň sa ti konečne pekne upraví cyklus :sweat_smile: :sweat_smile:
26. zář 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka tak neskoro?? však dovtedy odpadnem pred compom :angry: :grinning:
26. zář 2012 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby...tu je moj hadík.. :slight_smile:
26. zář 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@pechlinka a čo test :confused: :confused: si si to nerozmyslela :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu To je mi luto.. :(
26. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka to je krásny grafík :dizzy_face:
26. zář 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe heh to ja ked sa tak vyrichtujem a vylezem zo sprchy tak najskor zdesenie ze paneboze uz je to tu a potom pomalicky mu to dochaaadza a kym som u neho na gauci, uz je ok :grinning: :grinning: zajtra pojdes okamzite hore, jasne??? :slight_smile:
26. zář 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka dievca zlate na co cakas? uz budes mat kolajnice jak svet :wink:
26. zář 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko jasné pane :grinning: :grinning: no ten môj keď došiel do spálne som ležala vyvalená na posteli a chvílu stál a kukal,že kde je moja žena a potom že idem pre mobil a odfotím si ťa :grinning: :grinning: :grinning: bláznivý :grinning: :grinning: :grinning: a nakoniec,však ty si mi to poradila :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait @willy_wonka @elebe @melisaaa baby zaby caute, tak som si dneska poskocila, celkom som sa zasmiala rano na tej teplote... uz to ani nekomentujem... a zase mi vyznacilo ovu, tento mesiac je uplne crazy :grinning: :grinning:
a cestou do prace sme sa cosi bavili s mm a ja ze no vcera si meskal a on ze keby ti radsej meskali kramosky :grinning: :grinning: zlatyyyy este nikdy mi nic take nepovedal, normalne ma to dojalo, taka hovadina ale take to bolo milene :dizzy_face: :dizzy_face:
idem pokukat tie vase grafy :wink:
26. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@willy_wonka jéj si zlatá :dizzy_face:
No príznaky máš pekné... a obdivujem Ťa, že máš takú výdrž :wink:
26. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka babuľka, veď Ty si jasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja som mala dneska chut byt trosku sik v pravi tak som si nahodila steklicky saticky take nove otiahnute, sacko take pekne a obuvam sa a mm ze mmmmm to s jakou sexicou ja idem do prace??? :grinning: :grinning: dneska mal celkom mile poznamky a bol tak celkovo pritulny, asi ma ovu :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@linddi @willy_wonka babyyyyy ale sak testujeme testujeme, do kedy mame cakat na tie vase // ? :grinning:
26. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko a kde máš graf :angry: :angry: takže dnes si dračica :grinning: :grinning: mmmmm....to jakú kamošku mám :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. zář 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek