• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elebe jeziiiiiis ja blondyna http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
o ano dneska som dracica :grinning: :grinning: zeby ozaj bola ovu az teraz??? :confused: :confused: :sweat_smile:
26. zář 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no uvidíme ako pôjdeš ďalej....možno ešte vyskočíš a naozaj si mala ovu až teraz :confused: :confused: pozerám že aj vy ste mali včera rošošo :wink: :wink:
26. zář 2012 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka draha a ty to nejak predlzujes nie?? najskor ze v utorok, potom v piatok a nakoniec az dalsi pondelok chces testovat? si robis prdel z nas??? :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko inak akurát som ti to chcela napísať....že niekedy keď je ovu tak aj chlap to nejako podvedome cíti,akože suku né :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj žena si chce pripadať sexi...aj ja to mávam :wink:
26. zář 2012 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jasneeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: istili sme, ale tak nejak samo a doooooobre bolo :sweat_smile: :dizzy_face:
26. zář 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja ked som mu to hovorila ze cz ovu mam aj vacsiu chut lebo ze to je normalne, sak priroda a on kuka na mna ze: moja a to kde si zase vycitala takuto hovadinu??? :grinning: :grinning: no chlapi co ti poviem :grinning:
26. zář 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no však aj ja ešte musím istiť,lebo neviem :angry: a kôli tomu som sa vyštafírovala nech má drahý zážitok :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to nie jhe hovadina....to je fakt....ja to zvyknem cítiť aj z drahého,že je náružlivejší...aj včera bol...ale to mohlo byť kôli tomu oblečku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka len si nestazuj na nudu, hadam nechces ist dole?
@mattuliatko30 no mozno sa ti posunie na klasicky termin 14-15dc .....
@elebe no to si tomu naozaj moc nedala :unamused: :slight_smile:
@kikaneu tak si sa konecne dockala .....
a ja dnes takto ...... http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
26. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 caves kocka, nejak natahujes, to je super, vau :wink:
@atka116 no hej ja stiham v pohode, niekedy nie, ale potom vecer dobieham, teraz je tu taka dobra parta bab :wink:
26. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no vidíš :angry: :angry: ale dúfam že budem už pekne stúpať tak ako si to mala ty :wink: :wink: grafík super :grinning:
26. zář 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no uvidis zajtra ci ovu fakt bola az teraz.....
ja dnes zase hore http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
26. zář 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe pomalicky za cielom :wink:
26. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja viem ze to nie je hovadina,ale sak chlapi, oni take veci nevnimaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sa vzdy smejeme lebo si niekedy pustime ehm telku k tomu a vyberame si hlavne postavy :grinning: :grinning: aj tak to potom nekukame, ale je to funny :wink:
26. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa tak tak...aj ja už chcem vyliezť hore :angry: :angry:
26. zář 2012 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atka116 no hej ja stiham v pohode, niekedy nie, ale potom vecer dobieham, teraz je tu taka dobra parta bab
26. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jej takze si uhniezdila ako som vravela? :wink:
26. zář 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no bodaj by sa mi to napravilo..budem len rada :slight_smile:
@piefunko moja a ty čo toto máš za grafík???raz hore , raz dolu?? :confused: :confused:
26. zář 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no toto :fearful: :fearful: mala by som to s tou ehm telkou vyskúšať aj ja :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa teda krásny grafík....len tak ďalej...a už len hore zostaň
@piefunko uff..bodaj by.....uvidíme...len aby z toho nebol anovulák :grinning:
26. zář 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@piefunko skúšam tento mesiac , čo si poradila :grinning: tak uvidíme... :wink:
26. zář 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no bodaj by :wink:
@mattuliatko30 mam to v plane :slight_smile:
26. zář 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pechlinka ajoj...a ty kedy testuješ???...hm???...kúp mamatestík..hm?
26. zář 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 juuuj tak drzim palce :wink: :dizzy_face:
26. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe skus, ked mm nema chut tak ja vzdy mu vyberem nejaku peknu prsaticu a hned ma chut :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 urcite :slight_smile: ja som vcera volala dokimu,ze uz dva cykly duch na teste a prd z toho...kazal mi prist,ze mi napise duphaston alebo daco take...tento mesiac nejdem,ale v novembri na 13DC som tam :grinning: hned nech mi kukne vajka,ak dake budu :rolling_eyes: a hned po ovulke davam dufik..
26. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babeny,
@piefunko @melisaaa @elebe @willy_wonka ja neviem, čo už tento graf stvára, ale normálne mi proste posunul tú ovuláciu na toho 19teho, ako to mal blbec v pláne od začiatku...počítam, že ak dnes príde mrcha - ktorá stále nič!! - tak to vráti naspäť, ale aj tak ma rozčuľuje, že si robí, čo chce...

Inak muž išiel doktorovi, tak my tu máme taký lazaret...som zvedavá, kedy ochorie dieťa :angry:
26. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ahoj...praveze este nie...:( chcem pockat do piatka...stale mam predmrchovske priznaky...bolenie podbruska..nafuknutost...a tak.. :slight_smile:
26. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek