• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@anait jáááj však hej si hovorila :grinning: :grinning: no ale že by ti toto robila choroba :fearful: :fearful:
26. zář 2012 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait tak tie teploty mas z choroby. :unamused: som presvdecena teraz uz naozaj , ze ovulka nebola.
BT je spolahliva metoda, ked sa robi presne.
26. zář 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja vam dnes nestiham:slight_smile:
@elebe @piefunko- vydrzime a nerobi mi to problem, lebo mam pocit ze ms dorazi, tak si aspon usetrim pohlad na test biely ako cerstvy sneh....
@anait ty co stvaras v tom grafe ?:slight_smile:
@melisaaa zajtra hore:wink:
26. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Ahojte! Dnes som troška stúpla, už teraz som nervózna, aká bude teplota zajtra :grinning:
Čo poviete?

http://www.fertilityfriend.com/home/kukku
26. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linddi a ty sa citis nejak inak ?:slight_smile:
26. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait Ahoj.....nie som šiši.. :D proste si počkam....bola som už tolko krat sklamana, ze si radsej chcem este pockat.. :slight_smile:
@lauritka ja to stále vravím, že to mám z choroby tie vyššie teploty, že inak by neboli...to je jedna vec..druhá vec je, čo videl a povedal Dr. ... to totiž nejako nejde dokoy...
@pechlinka joooj, to už zase nepatrilo tebe, ale piefunko...no ja dnes haluzím :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasné, že si neni šiši a už vôbec nie preto, že nechceš testovať, to je absolútne len tvoja vec ... okremtoho ty už testovať an inemušíš :wink:
26. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka paradny graf!!! :slight_smile: uz tesim na piatok ked budes testovat;)
26. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait no neviem, uz sa tu stali pripady, ze lekari nevideli dominantny folikul, tvrdili, ze to bol anovulka a kocka otehotnela..
cize ja lekarov a to , co vidia na usg beriem s rezervov ;) nikto nie je neomylny.
26. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait Oki teda... :slight_smile: ale musim...aby som si testik odlozila do rámčeka.. :slight_smile:
26. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku nooo, tak ci fakt nie si 2 dpo :slight_smile:
26. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka Dakujem...aj ja sa tesim.. :slight_smile:
26. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no uvidíme..dúfam,že sa upraví..len aby nejaká ovu aj bola :confused: ale pila som poctivo alchemilku..3x takže žeby to tak upravila?? :confused: :confused:
26. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no áno, ale som to tiež tam videla...namiesto toho folikulu tam bolo také nepravidelné biele koliečko ako oblak to vyzeralo a potom ešte tekutinu mi ukazoval... tak to je už na zbláznenie...

teraz ma hlavne štve, že ak nemám ovuláciu ani s clostilom a pregnylom, tak ako otehotniem?
26. zář 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka posielam pre šťastie :wink:
26. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait aj mne sa už stalo že doki povedal že anovulák a ovula ajtak o pár dní bola :wink: :wink: ale nestresuj....možno ti to fatk rapluje z toho prechladnutia :wink: :wink: však min.cyklus si mala úplne v poho :wink: :wink:
26. zář 2012 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait a nemohol to byt zlutenizovany folikul hmm ??

jedin este, nevim ci som ti pisala. ze tam mohol dozret este nejaky iny folikul a praskol az ten .. 20dc. ale zase teploty sa ti nedrzia hore.

je to cudne ale, ze po pregnyle nic a potom zrazu bol dalsi ??

skoda, ze ta nezavolal na usg dva dni po pregnyle, aby vtedy videl co sa tam udialo.

otehotnies neboj sa, to neznamena , ze teraz to nevyslo,tak to bude stale tak- nabuduce to uz bude v poriadku.. neviem, mozno aj zacinajuca choroba to nejak ovplyvnila.
26. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Tak teraz len pre istotu: dpo je deň po ovulácii?
26. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka keď ja neviem ako zlutenizovaný folikul vyzerá :frowning2: už to radšej neriešim, som z toho nejaká na nič...teraz nejdem brať clostil, uvidím, čo bude...
26. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait papulka moja,hlavu hore :sweat_smile: :sweat_smile: určite to máš z tej choroby....na bud.cyklus budeš mať krááásny grafík uvidíš :sweat_smile: :sweat_smile:
26. zář 2012 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no tak kasli na to, uz nech je tento cyklus za tebou.. uvidis, ze nasledujuci bude uspesny ;) ucinky clostylu este budu . :wink:
26. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku mozno si mala ovu ako som vravela az predvcerom :wink:
26. zář 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Vyzerá to tak, dúfam, že ešte nie je nič stratené :slight_smile:
26. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ved ja som to uz minuly tyzden hovorila ze koli odchodu na vikend prec budem testovat vo stvrtok rano ( teda pokila sa neprepadnem neviem kam )
26. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait no uz som sa zlakla ze o mne nebudes diskutovat hehe no a co ty kozicka skakava uz si jak @elebe :grinning:
26. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku nie nie je neboj, este si mohla aj hniezdit :zipper_mouth: ale asi skor ta ovu.. si myslim :wink:
26. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale však ja už dlho nebudem kozička....pôjdem pekne hore a budem hadík :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ty si aky transformer paradny :grinning:
26. zář 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek