• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@piefunko no jo ja som optimus prime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka @elebe lenže budúci cyklus je pasé, keďže mám teraz atb a mm tiež ... :frowning2: my už tento rok veľa neporiešime, pomaličky sa s tým zmierujem...
26. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ale ty prestaň....lebo ťa prefackám jak ty si chcela mňa včera :angry: :angry: :angry: a to čo beriete steroidy že je to pase :grinning:
26. zář 2012 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait aha, no este do konca roku daleeko :wink:
26. zář 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe povedala doktorka, že určite jeden mesiac pauza, keď mám atb...

@lauritka nooo, tri cykly...z toho tento nič, takže dva a potom laparka, takže nič, to ubehne ako besné...
26. zář 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no a mozno pravte vtedy to vyjde. :sunglasses:
26. zář 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait no laparka by sa mala o mesiac posunut kedze teraz budes mat atb nie? takze november? a ked teda lapa tak decembeeeer a pod stromckom // juuuj ze aka romantikaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe a ako sa ma tvoj bumblebee? :grinning:
26. zář 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait to fakt? no možno tesne pred laparkou sa zadarí....neboj však už jedného krpca máš,tak výjde aj ďalšie :wink: :wink:
@piefunko ako kto :confused: :confused: myslíš drahého?
26. zář 2012 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ano ano ten zlty bol bumblebee akoze cmeliak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. zář 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja to nejako nelimitujem, ani neočakávam, ani si nedávam deadline, to nie je dobré...ak bude mať prísť, tak príde... teraz už hlavne nech príde tá mrcha došlaka!!!
26. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ja mam kazdy mesiac deadline :grinning: nooo teraz som zvedava kedy ti pride, aj mne, som faaakt zvedava :grinning:
26. zář 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahojky, prisla som ta sem pozriet. Co sa tu deje? nestiham citat. O 12h mam obedik tak sa tesim... nieco zaujimave, podaj spravu prosim :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 nic, mame tu asi tri tehotne ktore nas natahuju a nechu testovat a ostatne tri tu skaceme v grafich ako take kozy :grinning: :grinning: dobru chut aj ja som uz hladnaaa
26. zář 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko moja, ty tusim nie si vedma len v grafof na ff :D
a mimochodom, ty neskaces, len sa trocha nesikovne skriabes hore;)
26. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ktore su tie 3 tehotne o ktorych si to myslis? a preco nechcu testovat? uz by som rada videla nejake testy s dvoma ciarkami
26. zář 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 nooo @linddi @willy_wonka a @pechlinka a neviem preco netestuju, natahuju nas, ale grafy maju nadherneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka a v com este som vedma? :grinning: no tak to som potom dost krepa ked sa hentak nesikovne skrabem hore :grinning:
26. zář 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko
@katka116 Baby , ja urcite v piatok testnem..pokial sa teplotka stale urdzi...a vy na MK budete prve , ktoré to budu vediet.. :slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko vedma v tom, ze si mna,@pechlinka a @linddi "odsudila" na tehorne :slight_smile: co ak by si sa naozaj nemylila by bola ta najuzasnejsia vec, len za seba vyjadrim pochybnost :slight_smile:
uz si na obede?:slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 @piefunko a ja chcem testnut uz zajtra tak .....
26. zář 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak to ti drzim palceky:slight_smile: dufam, ze budeme informovane ako prve(teda hned po tebe) :slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jeeej no tak drzim palce to sa nam tu rozrasta, supiis :wink:
26. zář 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ty si jak ja ja tiez o "sebe" vzdy pochybujem... ale zatial som sa nemyllila :angry: :grinning:
26. zář 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak ma vies pochopit, preco sa nehrniem do testovania:slight_smile: ale slubujem, ze ak do pondelka nic a ani teplota neklesne, isto curam - alebo sa rovno necham opichat:D
26. zář 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem nějaká divná normálně mi to včera začalo večer už jsem špinila dneska ráno mě trošku bolelo břicho ale jindy to mám dost silné že vložku měním první den co půl hodiny a dneska je to tak na intimku břicho jen pobolívá jindy bez brufenu nedávám den co to je a ted to vypadá že to skončilo :confused: myslíte že je možné ještě že by se zadařilo? asi si koupím test a zkusím to ale krev byla jasně červená ale zase jindy jdou ze mě kusy sražené to je téma k obědu co :grinning: ale přijde mi to jiné jestli nervy nebo nevím :rolling_eyes:
26. zář 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka nie nie nie neveim i uz, opichana si mala byt od utorka alebo najneskor v piatok, do ziadneho pondelka necakam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. zář 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait Dr. Jonas ako alternativna liecba neplodnosti:D:D
odpadnem:D:D:D:D strasny smiech ma chytil...
ospravedlnujem sa dievcatam, ktore ho povazuju za seriozne riesenie problemu s otehotnenim....
26. zář 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a co ma prinutis cikat skor??:D alebo ma nebodaj dojdes opichat a osobne zanesies moju krv lekarovi? :grinning:
26. zář 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek