• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
flam no výborně!!!a fotečku tečky nemáš?? :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish já vím ,že se bojíš ...právě proto bych já testla ..pak budeš vědět a budeš na tom lépe ...ale to musíš sama ...nemůžu tě nutit... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami tak to je ulava, ze ;)
jedna machulka :sweat_smile: fotecku nemas ??? ake lieky ti dali ?
14. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, dakujem... ked to je strašné to nahováranie si a potom to sklamanie... a robenie si nádeje až do mrchy...

dievčatá, a pri uhniezdení musí byť to špinenie, resp. môže byť uhniezdnenie "bez viditeľných znakov". Ja som už asi 3dni dozadu mala bolesti v podbrušku ako pred mrchou - su len také nárazové, proste 5 krát do dňa mám pocit, že prídu krámy....
Viem, že sa pýtam ako malé decko, no doteraz som riešila veci ako vôbec upraviť cyklus a ako telo dokopať k ovulácii :grinning: :grinning: :grinning: a na také detaily okolo otehotnenia nebol čas....
14. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ahoooj :wink:

sara nemusi byt nic pri uhniezdovani :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: no, tak machulka je tu, cierne na bielom :grinning: alebo biele na ciernom :grinning:

sara: uhniezdenie casto prebehne bez akychkolvek priznakov :wink: Ale mozu byt priznaky: jednodnovy pokles v teploty alebo spinenie. No aj keby si mala priznaky, to nepotvrdzuje zase uhniezdenie :sunglasses: Komplikovane :grinning:
14. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nemám fotku machuľky :rolling_eyes: bolo mi trápne pýtať a lekárka mi nedala :rolling_eyes: :sweat_smile: ale bola krááááásna :grinning:

beriem: 2x denne Utrogestan, 2x denne Duphaston, 2x denne kyselina listová :grinning: a mám sa objednať na hematológiu, dala mi lístoček :confused:
14. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby vonku je mala hroza. Normalne som isla s kapucou cez halvu, stiahnutu az po bradu, skoro som nevidela na chodnik :grinning: Aj psi, co na mna vzdy bresu, boli schovani v budach :grinning:
14. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: na co sa robi hematologia? co to vlastne je?
14. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi v KE zatial len prsi, ale je kosa a ani moji psi nemaju chut chodit vonku :sweat_smile: urcite to pocasie dorazi zajtra ku nam :rolling_eyes:

flami tak dobre, dala ti co treba, uz len nasadit klud a nohy v teple :sweat_smile:
14. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: presne toto sa ja pytam znamych v Prahe, pocasie sem dorazi na druhy den. A dalsi znami vo Viedni, tak to je pocasie posunute o hodinu :slight_smile: Asi by sme na hraniciach mali postavit obrovske vetrolamy :grinning:
14. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao no zistuje sa ci je krv ok, v tehotenstve zvykne "hustnut" a to je nebezpecne, ale su na to samozrejme lieky, ktorymi sa riedi, aby sa velmi nezrazala a nesposobovala vznik zrazenin.....
14. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
viem ze to do tejto rubriky nepatri ale poradte meska mi 4 dni test je negativny a ja nic prsia su strasne bolave ani sa dotknut priam akokeby tam bolo kopu mlieka a blbo mi je cely den na zvracanie taky pocit tak uz neviem robila som test rapid clear
14. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vavi a tebe sa ten hematom uz vstrebal ?
14. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi: aha, tak uz chapem. A robi sa to normalne na gynekologii? Len vezmu krv, alebo treba ist na specializovane pracovisko?
14. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukucka o 2 dni vyskusaj test spravit znova, mozno by som skusila inu znacku....

Laurit nevstrebal, ale uz sa zmensuje, takze je to na dobrej ceste a na opacnej strane maternice, ako je prcek, takze aj gyndoska len mavla rukou nech sa netrapim, ze je to super.....
14. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku rapi clear zahoď do koša a kúp si napr. mamatest.... rapiclear je dosť kritizovaný, ako nespoľahlivý test :wink:
14. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
az si idem bradavky rozškriabať jak su naliatea svrbia
14. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albi no kvoli tomu sa chodi na oddeleni hematologie - to je normalne pracovisko - ako je gynekologia, chirurgia, ortopedia, tak je aj hematologia.....
14. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukucka ano mamatest si zbehni kupit a testni o 2 dni znova. :wink:
14. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak bomba vavi :dizzy_face: hlavne, ze neohrozuje plodik.

ja by som tiez skusila iny test kukucka. a mrcha ti nemusi meskat, ked nemerias tak nevies kedy bola presne ovu a teda mohla byt aj posunuta :wink:
14. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko a jak se ty cítíš,?stejně nebo jinak??myslím na tebe :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: hematologia je špec. pracovisko - mne našťastie zistili trombofíliu skor než som stihla otehu...takže ja budem sprintovat v prípade tehu aj na hematologiu
Myslím, že by tam mali každú jednu tehulu poslať... no to naše zdravotníctvo...nejde iba o zrazeninu ale hlavne o to, že v prípade "hustej krvi" môže dojsť k potratu - v tých cievočkách čo spájajú "fazulku" sa môže zraziť krv a plod odumrie...
14. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes bude u nas na veceru experiment, ktory si asi nakoniec zjem sama :grinning:
"Peceny baklazan na taliansky sposob"
14. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute vsetko ok :slight_smile: ziadne bolesti, ziadne naznaky :slight_smile: :slight_smile: takze dalsi mesiac asi v prdeli :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko jasan ..no uvidíme..ještě máš časík .... :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara: no znie to dolezito, ja som o tom zatial nepocula. Tak nech coskoro tehulkujes :wink:
14. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saraf no ja som si pichala injekcie na riedenie uz polroka pred otehotnenim......
Saraf no ved presne o tej zrazenine som pisala , ze ti upcha cievku - mne sa to uz parkrat stalo, kym prisli na koren veci.....
14. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: ved to je dobrééé, že si o tom zatiaľ nepočula :grinning: :grinning: :grinning:

vavenka: no ved len som chcela napísať, že v prípade tehu ide o bábo a nie o nás... Ja patrím k tým šťastným, ktorým to zistili už skor...takže už vieme že v prípade tehu budem pod kontrolou... Tebe na to prišli až po neúspešných tehu? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarafortuna: ano? No tak idem do toho. :wink:
14. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek