• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@willy_wonka mimochodom, teba to cikanie,alebo opichanie tiez caka:D
26. zář 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to vyssie malo byt pre teba:D
26. zář 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A toto je aká dobrá stránka http://www.futurebaby.estranky.cz/
26. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116
@piefunko
@lauritka
ahoj holky, zítra jdu do nemocnice na vyčištění :cry: všechno zase stejně jako předtím ... a předtím.. a předtím....... :frowning2:
26. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no dufam ze coskoro :wink:
26. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi jezis maria, normalne mam zimomriavky a vyhrkli mi slzy, normalne placem za teba. Toto uz nie je normalne a prezivas to 7my krat. A co spravili ti ultrazvuk a bolo vidno ako sa plod odlupuje, alebo babo nerastlo... bolo nieco vidno?

keby ti vedeli aspon pomoct. To je dobre, ze ste v adopcnom procese - len skoda ze to tak dlho trva :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka a nemozes kvoli nam testnut uz zajtra? nech sa tesime
26. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi och :frowning2: :frowning2: :frowning2:
budem na teba veľmi myslieť...
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak sa tesime na zajtrajsok
26. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi normalne sa teraz neviem sustredit na pracu, tak som na teba myslela aj na modlitbach. To musi byt tak tazke pre teba a zeny v podobnej situacii, ale na 7my krat to by mnohe z nas uz nerozchodili. Obdivujem ta, ze mas stale silu to skusat, aj ked viem ze ked si tehu, ze sa vobec netesis, lebo nevies ako to skonci.

No som z tejto spravy uplne mimo a fakt by som najradsej si isla niekde poplakat. Tak som ti to priala
26. zář 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116
@magimary děkuju holky, plod už nebylo vidět vůbec, už byl pryč. bylo vidět jak se začíná odlupovat sliznice
26. zář 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi moja... :pensive: :pensive: :frowning2: :pensive: :pensive:
26. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 nejsem silná vůbec, brečela jsem přímo u doktora...ale co jiného zbývá? a doktor mi řekl, že snad do té desítky se to už podaří ... :frowning2:
26. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi jezisss, to je hrozne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: neda sa to nejak podchytit k sakru.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. zář 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka
@piefunko
dakujem baby.
26. zář 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 a ja sa troska bojim.
26. zář 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi toto som mala ja naposledy v juli, ze sa to zacalo odlupovat a krvacala som ako slak a musela som ist okamzite na vycistenie. Doktorovi sa povie, ze to vyjde do 10ky, ale cim ti vie pomoct? Ked si mala vsetky lieky a injekcie.. ako sa ti da pomoct, vie ti dr povedat?

velmi som smutna aj za teba
26. zář 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka evidentně asi ne.... už minule mi řekl doktor, že mi nepomůže asi ani zázrak... a jak vidno, měl pravdu...ale prý se znovu poptá co se mnou. že zavolá kolegům do brna a prahy.... ale k čemu to bude, když výsledek je pořád takový jaký je
26. zář 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa vsetky sa bojime ked ideme testovat a mame malu dusicku, ale radsej to vediet ako nevediet, ci?
26. zář 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 neví co se mnou.... a nejhorší na tom je, že já vlastně nikdy velice nekrvácím :frowning2: všechno je ve mě špatně prostě
26. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ale moja aka je u teba diagnoza? pisala si zla krv, zle polozena maternica. Dobre s maternicou sa neda nic urobit. Na krv si brala tie injekcie?
26. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 jo brala, ale já jsem pozitivní homozygot a to je prý proto
26. zář 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi to je co - homozygot?
26. zář 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ja uz by som na tvojom mieste zvazovala babu, ktora by ti tvoje babo vynosila. Bude to tvoje babo, len narastie v inom brusku. Toto ste nezvazovali? ja vlastne ani neviem ci je to legalne.

Moja tak som ti to priala a kazdy den som na teba myslela. Normalne ma pochytil taky hnev, ze preco niektore zienky ako ty a lauritka uz nemozete byt tehotne a tesit sa z baba a niektore ktore nechcu deti maju...
26. zář 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 http://cs.wikipedia.org/wiki/Homozygot

náhradní matka - tuto otázku jsme si taky už položili, ale u nás to vlatně není legální, navíc kde vzít nějakou ženu, která je zdravá a bude dodržovat zdravou životosprávu a pak porodí dítě, který nikdy nebude smět vidět.....
26. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no..neviem...FF mi stale mrchu posuva...vcera bola na streda-stvrtok...dnes uz je na stvrtok-piatok.. :(. Baby asi Vas sklamem...citim sa dnes uplne predmrchovsky... :( A nechcete sa tesit az v piatok?..aspon bude pekny víkend... :slight_smile:
26. zář 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ja mam taku kamosku ktorej som to slubila, ze by som to pre nu urobila. este chcem jedno vlastne a ked mm nebude chciet tretie a ona dalsich 5r sa bude trapit - urobila by som to pre nu. Je mi viac ako sestra a velmi by som jej to priala
26. zář 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 já bych to prostě po žádné nemohla chtít, nabídla mi to i sestra,ale lékař mi to vymlouval.... navíc v našich zákonech je matka ta, která porodí, ne podle genetiky. muselo by se to vyjednat přes soud ... prostě není to tak jednoduché
26. zář 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka hm tak by som ti to priala...ved vydrzime do pozajtra
26. zář 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek