• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@mattuliatko30 merat nechcem..zajtra sa konecne mozeme vyspinkat..nejdeme do prace,lebo ideme na ten pohreb :pensive: ale skusila by som ovu testik co to povie...
27. zář 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
@willy_wonka mne zvykne drahý hovoriť že som jeho salonka :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi strašne moc moc silno ti držím palce!!! :wink: ležať, ležať a oddychovať a veriť že to tentokrát dobre dopadne!
Moc ti to prajem :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe 60, ale 180 cm a xy rokov vážim od 58 do 61 a nikto mi to nikdy neverí, :grinning: vraj kde by som toľko nabrala ... ale asi mám ťažké kosti abo rozum abo čo :grinning: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait fíha ty si poriadna kobyla :grinning: :grinning: :grinning: ja som taký drozdík mám 162cm :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait zlatik no a ty trhas partu ze 1dc, to co ma byt? :sweat_smile:
27. zář 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak skoro manzela, nooo :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka s babami v jednej sukromke sme tych nasich buducich nazvali bmm :grinning:
27. zář 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe salonka?:slight_smile: mas velke brusko ?:D mna vcera mm "potesil"dalsou svojou hlaskou, boli sme v obchode,a stretla som tam kamaratku este z cias zakladnej skoly, a bola asi o 80 kg tazsia ako kedysi, hovorim mu, ze uff, a to bola kedysi ako ja a uz som si brala keksiky z regalu a on chudak taky splaseny, ze ci by som si radsej nedala nejake ovocie :angry:
27. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe že kobyla :grinning: ty si teda koza :grinning:
@piefunko no čo sa mám zabiť? bože ale šak sa tešte so mnou, že nový cyklus...
27. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ok:slight_smile: v suvislosti s tebou hovroim o bmm :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no ja sa tesiiiiiim prevelice, len ze budes o kus popredu, ale sak dobre aspon uvidim ako maju vyzerat tie povestene // :grinning: :grinning: ci akoze vazne nejdete skusat tento mesiac? hm? uz ti je lepsie? hmmmmm? :sweat_smile:

@willy_wonka v pohode mozes aj mm, ja si uz ho nepustim :grinning:
27. zář 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no môj drahý má 95kíl a keď ma vidí jak sa ládujem tak kuká na mňa a že ja keby som toľko žral už by som mal 120kíl...no a ja papierik priesvitný ništ :grinning: :grinning: :grinning: inak celkovo môjmu drahému sa páčia chudé ženy,neznáša keď má žena slaninu.....samozrejme že tým nechcem nikoho uraziť,sto ľudí sto chutí :wink: :wink:
27. zář 2012 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ahahahaa dobre ti dal ten tvoj, oni niekedy take veci vedia zadret :grinning:
27. zář 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait hahaha...my keby sme sa vedľa seba postavili tak by sme boli krátky a dlhý slížik :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no a moj kamos praveze lubi take macane napriklad, on len take co maju poriadne rici a cici :grinning:
27. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka @anait @piefunko baby vy ste take podarene..vy musite tu, v tejto teme, kazdu rozveselit :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko ale jasné aj my máme kamoša čo má 5kíl aj s topánkami a pod 80kg pre neho nie je žena....však aj na mňa povedal že mhm pekná ale chudá :angry: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe @anait a este mi vravi ten kamos vzdy ze piefun neminaj na uzv, sak postav sa proti svetlu a hned zistis ci ci tehu :grinning: :grinning: on je taky sisi :grinning:
27. zář 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe no tento ma asi 140 :grinning: ale je to taky macko moj a sme jak dvojicky a vravi mi, no este ze si taka sucha aspon viem ze na teba nikdy nebudem mat chut :grinning: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko mne sa zase drahého kamoši smejú že auto šoféruje autopilot....lebo ma nie je vidno :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko hahaha dvojičky....palička a zemiačik :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba no ved aby sme mali vsetky dobru naladicku a zabudli trosku na tie nase starosti grafikove :wink: :wink:
27. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monosana dakujem pekne...pride to, ked to clovek najmenej predpoklada,....ja s lekarom pockam asi do bud. tyzdna....
27. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe to hovori as mm lebo ten je po ranu taky ospaty tak sa mu smeje ze autopilot :slight_smile:
no a my sme slama a slon a vyslovujeme to flama a flon :D cize kde je slama a slon sa rehnime ze my :grinning:
27. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja tento mesiac negrafikujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vam drzim paste!
27. zář 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba aj my tebe matik, aj my tebe :wink:
27. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko minule ma zastavili policajti a sa na mne smiali že čo si nedám vankúš pod zadok a moja malá a tenká čivava v kuse na nich štekala a tak sa mi smiali aký pán taký pes :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2012 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@steffany ale ako sa to da najmenej predpokladat??? :sweat_smile:
27. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no mame to pestre :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek