• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka ahaaaa no tak ta moja hladina FSH si teda dava na cas :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to je hormon :slight_smile:

FSH- folikulostimulacny hormon.
28. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk sem, tu je o hormonoch popisane http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=8217
@piefunko

opravujem FSH-Folitropin :slight_smile:
28. zář 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko treska, nebud zla, len nerada by som sa dostala do situacie kedy by som ti musela poevdat "ja som ti to hovorilaa" :D tak pekne toleruj to, ze nie som tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som 15 DPO minimalne nieco by mi bolo:D a ja nic:P
ja k nemu chodievam zasadne po ranajkach:D
28. zář 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka sak to ze 15dpo a mrcha nikde teploty zavratne vysoke, no moja, tak ja si teda pockam este dva dni a dufam ze sa dostanem do situace kedy ti poviem: "ja som ti to hovorila" :sweat_smile: :wink:
po ranajkach nechodim, to je tam narvano a ja nemam cas tam vysedavat :rolling_eyes: a zacal bravat na termin aj mimo hodin na to urcenych cize kym dojdem na radu pride 5tehuliek a pol dna je v pazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka jej tu stranku poznam, ta je super. no len vravim u mna si to nejak dava na cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidime co dalsie teploty ci uz ta vu akoze bola alebo coooo
28. zář 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait anovulak? do prdele a co tam potom ten dr videl :rolling_eyes: ........ach jaj no co uz s nami, ide sa dalej :wink: coskoro sme vsetky tehule, uz to je na spadnutie :wink: :grinning:
28. zář 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a nevyuzivas ten 10€ priplatok a ostatne sa mozu spokladat, ked sa objednas na hodinu ides ty,a moze tam byt aj 10 tehuliek?:slight_smile: ja asi zacnem, lebo minule som cakala skoro hodinu.... :angry:
uvidime este dva dni, kto z koho:D
28. zář 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka moja zlatá, graf máš stále pekný...a čo zistili na laparke? a lekári sa ako vyjadrujú k tomu, že sa nedarí, poznajú nejaký dôvod?
28. zář 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no moja kedze tam chodim ako na klavir a za kazdy uzv platim 10, tak este aj na hodinu 10a co som ja herighova???? :grinning:
28. zář 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa melisinečka ale ber to pozitívne, ja som tiež dnes 1DC, tak ideme ďalšie kolo spolu... :wink: :astonished:
28. zář 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka a prave preto to nevyuzivam, lebo boli na to urcene hodiny a mimo tych hodin ked boli tri zeny tak boli tri zeny lenze teraz su tam tri a pomedzi to dojde 5 takychto no mozrm to ja prdet :slight_smile: cez obed tam nikoho nebyva, ale psssst :wink:
28. zář 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak ako vravis...dlhokansky...podarilo sa nam hned na prvy, s tym,ze manzel vela cestuje a teda nemali sme doteraz moznost byt spolu cely cyklus :slight_smile: Az teraz...cize sme si dali zalezat. Mam za sebou MA minule leto, tak dufam, ze tentokratt to uz vyjde ...klop, klop. Kazdopadne drzim palce aj Tebe :slight_smile: a vobec vsetkyyyyyyyym babam....
28. zář 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja som to s tým ibalginom včera niekde čítala, že týždeň pred a týždeń po ovu by sa nemal brať ibuprofén, že to buď môže aj ovuláciu oddialiť alebo proste nepríde a po ovu môže zase ako vravíš brániť uhniezdeni, tak nejak som to pochopila... @elebe
28. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ja ibuprofen nepapám vôbec...takže :slight_smile:
28. zář 2012 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait hmm.. nooo :unamused: ked clovek nevie odolat, ked ho nieco boli.. a mne na hlavu velmi paralen nezaberie...
:unamused:
28. zář 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja a neskúsiš ešte testík??hm??? :slight_smile:
28. zář 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 vies co asi nie, sak tie teploty boli take dive a nic mi nieje... mam pocit e ak bola ovu tak som len nejaky 3dpo... ak vobec bola :sweat_smile:
28. zář 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia ja neviem, fakt, ale už to neriešim, som rada, že je to za mnou, ideme ďalší cyklus...
28. zář 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj, zaujíma ma jedna vec, či mi to ty budeš vedieť vysvetliť voľajako :slight_smile: takže celý život mávam pravidelné cykly (v puberte cca 33 dní, potom 30 a teraz pár rokov cca 27dní), nikdy mi ms nevynechala, nikdy nebola vyvolávačka, proste žiadne anomálie... Ako je teda možné v takom stave mať na 13DC folikul 11mm a cyklus 27 dní? To buď znamená, že ovulácia neprebieha alebo vajíčko dozreje na 20dc dajme tomu a ja mám LF 7 dní? Akože tak či tak mi to vychádza, že niekde je niečo zle, ale kde? :confused: :zipper_mouth:
28. zář 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko miláčik teba už nech dajú na to piate, lebo už si úplne bláznivá, čo len dokazuje aj tvoj graf :grinning:
28. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte!
Stále horšie a horšie ... :cry:
Vyzerá to tak, že ani tento graf nebude víťazný :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/kukku

@lauritka
28. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ja len dufam ze na tom piatom neni psychiatria :grinning: :grinning:
akoze ty si pamatas ake cykly si mala v puberte??? sak ja ani neviem ze som v nejakej bola :sweat_smile: :grinning:
28. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku :frowning2: joj nevyzera to dobre :zipper_mouth: ale kym nie je rcha nadej stale je, mozno este vybehnes :wink:
28. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko pch, pochopiteľne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait pochopitelne psycho alebo puberta ? :confused: :grinning:
28. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a vobec, nerozčuluj ma, bolí ma brucho :angry: :sunglasses:
28. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait daj si cokoladku to je dobre na nervy :dizzy_face: a chod si lahnut a oddychovat, cmuky :wink:
28. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko som v posteli dnes zase, mm už v robote chudák ... a čokoládu nemám ... donesieš? :grinning:
28. zář 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek