• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@typa si testovali z ranneho mocu?
28. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 ano z ranneho. A mna tiez boli brucho ako by som mala dostat a neprisla :slight_smile:
28. zář 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@typa toto je uz môj 25 cyklus čo to evidujem tie pred tým ani neratam a uz x krát som si myslela že som tehu a nič tak neviem uvidíme zajtra rano
28. zář 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 ja verim,ze sa kazdemu podari. Ved uz jedno dieta mas? My sme teraz boli u rodicov na navsteve - vobec sme na to nemysleli a podarilo sa. Vobec som to necakala...
28. zář 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait tu soooom,mame chalanov u nas a mastia playko tak sa tu na nich smejem,zurujeme a tak :wink:
29. zář 2012 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby... :slight_smile: Tak ja hlásim opat pokles. :( Mrchata dorazi coskoro... .:( nevadi...zacina sa novy cyklus. :slight_smile:
29. zář 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky a styri pruty, pekne sobotne rano vam prajem,
http://www.fertilityfriend.com/home/willy_wonka
chytila som syndrom skakajucej kozicky od @elebe.
@piefunko ako dopadol zur?:slight_smile:
@pechlinka moja, no este uvidime kam stupne/klesnes zajtra a v pondelok:wink:
@elebe - a ty ako? ovu uz dorazila?
@anait - ahoooj :slight_smile:
@lagunasa - a ty akoo?
@linddi - tyy?:slight_smile:
@evikmi a tebe draha, sa ako dari?

a vsetky ostatne dievcata, matuliatko, matka_ba, moni - co mate nove?:slight_smile:

Zeny, mm ma dnes meniny, poradte nejaky dobry kolac (aj s osvedcenym receptom,postupom),ktory by som mu upiekla:slight_smile:

Za navrhy vopred dakujem:slight_smile:
29. zář 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka ach moja, tak som ti to priala. Kolky cyklus sa snazite?
29. zář 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi akoooooo?
29. zář 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka :angry: take pekne teploty to boli :unamused: , ale dalsi cyklus to urcite istiiii :sunglasses: :sunglasses:
29. zář 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka ahoj som tu ja, ja sa zacinam pripravovat na tyzden poriadneho snazilkovania co u nas znamena ob 2 - 3 dni keksikovania. Chcela by som byt tehu a mat krasny darcek pod stromcek. Nemam so sebou notebook, teploty ktore meriam nahodim v pondelok do pocitaca.
Dnes mam oddychovy den a ty?
Ja som kedysi robila kinder kolac - kazdy chlap sa za nim zalizoval, ale treba do neho vela drahsieho materialu - nutela, orechy, slahacka..
29. zář 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka Ahoj...uz tomu neverim...ze by som mohla stupnut... :( dnes som merala o 5tej rano...inak meriam o 06:30...priratala som 1 stupen.. :slight_smile: ide to pomalicky dole..:(
29. zář 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 Ahoj...dakujem.. :( snazime..sa uz dva roky.. :(
29. zář 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no..ano..:( aj mne sa tie teploty pacili.. :( bohuzial..pocitam..ze dalsie cykly ovulka nebude.. :( toto bol folik..pravdepodobne...kvoli Clostilu..ktory som brala v july.. :(
29. zář 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka Moja a ty kedy budes testovat?...Teplotu mas ukážkovu.. :slight_smile:
29. zář 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko dievčence...tak ja som sa vybrala opačným smerom :angry: :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/elebe
29. zář 2012 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ahoj..a ani necitis...ze by mohla ovulka byt?
29. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka och mojka taká škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: u teba to vyzeralo nádejne :frowning2: my sa snažíme rok a pol a tiež nič :frowning2:
@willy_wonka ja ťa už zastrelím,keď netestneš :angry: :angry: :angry: ....a máš na to aj dôvod.....drahý má dnes meniny,tak mu ako darček strč pod nos testík s dvoma // :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pechlinka no už sa tak cítim týždeň :angry: :angry: :angry:
29. zář 2012 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka
@slabachvila
tak včera mala dôjsť MS a zatiaľ nič, dnes ráno som mala 37 C(o 0,1C menej ako včera), tak uvidím, čo sa z toho vyvinie, ale mám pocit, že ráno dorazí :frowning2: , lebo som nervózna a pobolieva ma brucho. No nič, chystáme sa na takú menšiu rodinnú túru, tak si aspoň vyvetrám hlavu, aby som na to stále nemyslela. Pekný dník Vám prajem a tie čo ste ešte netestovali ako willy_wonka, tak testujte, O.K?
29. zář 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pechlinka boze 2 roky moja, musis byt uz z kazdej mrchy poriadne na prasky. A na IUI nechcete ist?
29. zář 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Tiez..dost dlho.. :( uvidis...o chvilu sa nam to podari.. :slight_smile:
29. zář 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi to mas dost vysoku teplotu, preco mrcha?
29. zář 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no..ano..som uz na prasky.. :slight_smile: bola som 3x na IUI-cku... :( teraz skusame doma...ak sa nepodari do konca roka... :( zaciname riesit IVF.. :(
29. zář 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ja si ani neviem predstaviť že by som našla test s krásnymi dvoma // :frowning2: :frowning2:
29. zář 2012 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka hm asi by som to aj ja tak riesila. A zdravotne ste uplne v pohode obaja?
29. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe raz si najdes, je to otazka casu. Bude nam dopriate neboj
29. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no veľa krát sa s tým upokojujem....ajkeď teraz viem že drahý mal zhoršený SPG a čakáme na ďalšie výsledky.....takže ja teraz ani nedúfam :rolling_eyes:
29. zář 2012 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka mojka a prečo vám nevyšlo IUI? našli u vás nejaký problém :confused: :confused:
29. zář 2012 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 kukni do môjho albumu na teploty, ja zvyknem mať vždy ukážkové teploty a až v deň mrchy klesnem.
29. zář 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek