• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Ahojte babulky uz Vas tu dlhsie sledujem ale nepridavam prispevky teda obcas sa nieco spytam.A tymto dakujem Lauritke ktora vzdy odpovie a poradi.. Chcem sa opytat co si myslite o mojom grafe?
www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/
29. zář 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikmi moja tie pocity presne poznam a viem co myslis. Ked plod bol malinky a bol tam naznak srdca a modlila som sa, aby sa to zmenilo.. A tie nadeje.. Nech uz je pondelok a vieme na com ste
29. zář 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka uff...tak pomaly klesáš....škoda..tak som dúfala..že si tehu..tak ale pokiaľ neni mrcha..stále je nádej
@katka116 ahojky..ako víkenduješ?
29. zář 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 ahojki. nooo. tie tri vysoke teploty sa mi tam nepacia 36,8.. :slight_smile: nebola si chora ??
ale napriek tomu si dnes klesla, co moze byt pokles pred ovulkou ;).. tak cca o 2-3 dni. nemas hlienik, bolesti ???
29. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa uff baby..akosi sa nedarí.....ako sa cítiš?
@lauritka
@katka116
@elebe
@piefunko
@mata_ba
@bordulka
čaute kočky..ako víkendujete?..ja varím hovädziu polievočku..a idem robiť halušky..a poobede buchty tvarohové
dnes zase nič nové http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e už ma to nejako nebaví :(( prečo žiaden výstup?..žeby mi to zase tá alchemilka pokašlala ?? :confused:
29. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka mám sa fajne..varím..a ty?...prečo neskúsiš testnúť???hm??? :wink:
29. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 :slight_smile: no ja polihavam lebo ma boli chrbtica. .. hm ten tvoj grafik, si stale na takej hranicnej urovni... :confused: :fearful:
29. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 ako si dopadla??testla si?
29. zář 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj mojka...ja varím segedin,drahý pracuje,takže som sama :slight_smile: jetu aj drahého synátor,ale išiel na ryby,som mu nabalila jedlo jak na dva dni :grinning: v tomto veku je strašný papkáč :slight_smile: no to ti teda neviem povedať že či ti to pokazila alchemika :confused: :confounded: každopádne je to u teba čudné :fearful: :fearful: a nechceš skočiť v pondelok k dokimu?
29. zář 2012 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :angry: :angry: hnevám sa....cyklus sa mi upraví...a zase nebude ovu či ako??? :frowning2: no uvidím..možno ešte na tú 37ku nejako vystúpim...ale aj tak myslím,že ovu bola tak cca pred 3-4 dňami...čo som mala také bolesti počas dňa
29. zář 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka chora som neni davam si agnuscastus kvapky ale spavam dost naobliekana tak mi bolo teplo tak mozno z toho,ale citim trosku podbrusko ale neviem :slight_smile: ale co sa tyka hlienu trosku nejaky mam .ale robim si ovu testiky tak hadam ukazu nieco :slight_smile: lebo stale mavam anovulaky :unamused:
29. zář 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja akurat sme boli na hriboch, nic sme nenasli a ideme sa najest do koliby. Od dnes dufam ze snazilkujeme. Ty si vo vareni sikulka
@elebe no tak už uvidím...nechám ešte dva , tri dni..či nevystúpim....len teraz ako rátať mrchu ,keď neviem kedy bola ovu?? :confused: mňam..segedín ľubim...ja idem o chvíľu hádzať halušky...
@katka116 a už máš po mrche???ideš dúfam aj merať..tešíme sa na grafík :slight_smile:
29. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a z čoho ťa bolí chrbtica??? ozaj ako?..bola tá ovu??? ako si na tom?..mala si tušim už krivku hore...či?
29. zář 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no uvidíš teda :slight_smile: však vieš akú máš LF a keď bude ovula,tak potom si to vyrátaš :wink: :wink: ja zase lúbim tvarohové buchty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dnes budú na obed samé fajnotky :grinning:
29. zář 2012 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj moja, prosim ta, ja som si minule kupila ovulacny "mikroskop" :slight_smile: a vcera aj dnes som tam mala pozitivne zoskupenie :slight_smile: na letaku je pisane, ze tento obrazok zacina cca 6 dni pred ovu a este asi 3dni po ovu konci... myslis, ze sa da tomu verit? aj ked je pravda, ze uz treti den mam strasne vela vodnateho hlienu :unamused: nechcem sa upinat, je to pre mna t ake neuveritelne, ze by som mala ovu tak skoro, resp. ze by vobec bola :slight_smile: som 9dc
29. zář 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahojki :slight_smile: no co moja, uz si po ovu? ci teplota stale strajkuje?
29. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja. no praveze ti mozno ta alchemilka predlzila cyklus :slight_smile: mozno je to na dobrej ceste. ja tiez vayrim. idem vyprazat karfiol a robim k tomu zemiakovy salat nakyslo. som zvedava aky bude. som ho este nejedla :slight_smile: no a moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02
29. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no práveže ani neviem...od 11 až po 14, takže najskôr musím vedieť kedy je ovu... :angry: ale takto neviem kedže ani ff mi to neukazuje..ale dala som si cca teplotu keby bola o stupen viac..a dalo mi to na 12DC tak neviem vtedy som to ale aj cítila
29. zář 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jáj akosi štrajkuje...veď kukni http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
som nejako stále hore..ani som poriadne neklesla na pred ovu hodnoty :angry: tak teraz neviem na čom som..iba bolesti som cítila...ten 12 DC
@moni1007 no asi ho predlži..uvidíme.. :slight_smile: pekne len tak ďalej moja
29. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj moja, tak ja som dnes predsa zmerala, som myslela, ze sa na mna nahnevas, ze ty si kvoli mne nemerala a ty si zmerala aj napriek nasej dohode :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ako ste vcera posedeli? co porabas? ja varim... inak, prisla som na zahadu s obratkom. my ho inak robime ako som nasla na nete, takze uz mi to ide :grinning: :grinning: a moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02
29. zář 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 no len aby to neskoncilo tak ako vzdy, ale nejdem pravidelne merat, len ked budem hore. budik si nebudem nastavovat. uz ma to nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 myslis, ze by bola ovu na 12dc? ak zajtra stupnes, podla mna ti ff aj tu ovu oznaci :slight_smile: neboj, urcite sa to da do normalu :slight_smile: ty si tento cyklus pila alchemilku?
29. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj mojko, nechcela som merat... isla som spat o pol tretej :slight_smile: a vstavala nieco pred deviatou... tak ak chces, ja si tu teplotu vymazem :slight_smile: a ides pekne hore, len tam aj pekne ostan :slight_smile: bracho vcera prisiel pred osmou a odchadzali o druhej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rychlo to ubehlo, ale bolo veselo... mm odisiel k svokrovcom pomoct s drevom, chcela som ist aj ja na poslednu chvilu som si to rozmyslela, lebo som mala mokre vlasy a mm tam uz mal byt... tak relaxujem osamote a varim... periem, a chystam sa upratat spalnu (to su zatial priority) a inak ked som vcera cakala na bracha tak som prisla na to, ako sa pletu tie rulicky :D
29. zář 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka hej pila som ju poctivo 3x denne..aj mi chutila...
29. zář 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no moja. ty si riadna sikulka :slight_smile: si ich riadnu hrbu spravila. uz len zacat pliest. ja som sa rozhodla, ze strikovat budem cez den, ked bude dost vidno apo veceroch budem rulickovat a pliest :grinning: :grinning: nie, nevymazuj si ju :grinning: ved ja som tiez merala a som ti vravela, ze nebudem. som zvedava ci nam to teraz vyslo, bodaj by aj ked neverim :unamused: :unamused: inak, stale hnackujem, uz ma to rozculuje, ale nie je to nejak vazne :slight_smile: ja som tiez sama a varim, vcera som trocha poupratovala, tak mam klud :slight_smile: charli spi :grinning:
29. zář 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko vesela kopa:slight_smile:)))
29. zář 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi dievca zlate, velmi velmi vam budem drzat palce!!!!
29. zář 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 3x? ja som ju pila iba 1x... ale niektore baby hovoria, ze im rozhadzala cely cyklus... mozno jej bolo vela :unamused: uvidime zajtra... a mne tiez chutila :slight_smile:
29. zář 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek