Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 no ak ma naserka toto pletenie, tak asi sa pustim do niecoho ineho, ale tak ja si nieco najdem... ak potrebujes poslem a dlznickou nie si... zatial 😝 az ked sa to podari,ok?
baby, ved ja takto nic doma neurobim... pracka mi doprala pred pol hodkou a este som to nevyvesala :D

willy_wonka
29. zář 2012

@bordulka neprehliadla, este ziadny nebol 🙂 mam par dni bolesti ako pre ms, tak neviem ci vobec mam testovat.. uvidim ako sa to bude dalej vyvijat:Dale tak snad ak do buduceho vikendu nic, tak aj testnem:D

moni1007
29. zář 2012

@bordulka moja, ani ku nam nechodia 😝

willy_wonka
29. zář 2012

@elebe ano, hovor mi prosim kauflandacka rulicka🙂 jooooo - to je autorita! 😎

elebe
29. zář 2012

@willy_wonka nie je to úúúplne jednoduché a keď do toho človek dojde tak to ide šup šup....teraz čo pletiem ten venček tak som 100ruličiek urobila tak cca za dve hodky 🙂

moni1007
29. zář 2012

@bordulka neboj moja, zmakneme to 😀 pojde nam to jedna radost 😀 joj, tak nech uz som ti dlznickou. chcem ti dlzit 😀

elebe
29. zář 2012

@moni1007 no to neviem či sa dajú....ale ja som celkovo kreatívny človek a furt niečo vymýšlam...čo už so mnou 😀 😀 ja si na vianoce robím aj adventný veniec sama a aj všetky aranžmány 😀

moni1007
29. zář 2012

@elebe no tak ty si sikovna, ja som azb teraz s tym zacala. teda take myslienky, ze by som chcela nieco take robit som mala uz davno, ale nikdy som s tym nezacala.... 😒 myslela som, ze na taketo veci nie som, ale celkom ma to bavi 🙂

bordulka
29. zář 2012

@willy_wonka ma nehnevaj... tie bolesti byvaju aj pri tehu... a ty si tehu, ja chcem vidiet // .. .uz davno tu neboli.. niekto musi zacat 😉 mas doma testik? testni... nenechavaj nas cakat 🙂

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 keby som mohla, tak k tomuto tvojmu vyroku by som dala milion likeov 😀 😀 😀 a uz ti ide napajanie? 🙂 moja, povedz mamine, nech ti donesie aspon jeden kotucik z tej pokladne a vyskusaj to... 🙂

elebe
29. zář 2012

@moni1007 ja takéto využívam ako relax.....mám radosť keď sa mi niečo podarí vytvoriť a keď je to ešte aj pekné 🙂 niekedy je to namáhavé a treba veľa trpezlivosti ale výsledok potom stojí za to 🙂 🙂 mám napr.mám aj domček zo špajdlí a mala som aj celú dedinku v rátane kostola mostu a aj rybník sa mi do toho podarilo spraviť....ale nemala som na to miesto len som to prekladala a nakoniec som to vyhodila,ja krepa 😠 😠 a bolo to fakt krááásne 🙂

lauritka
29. zář 2012

@bordulka tak stihli ako stihli, to bolo len raz take na rychlo, lebo som este necakal a,ze bude ovu , nijak sa mi ani nechcelo, to len mm mal chut ehehee. ja by som sa ani nesnazila 😀

bordulka
29. zář 2012

@lauritka vidis, nenadarmo sa hovori, ze muz to vyciti 😀 😀 😀 a mozno prave to, ze si sa nesnazila, tak to vyjde... tfuj tfuj, nech uz ten bocian prileti 🙂

moni1007
29. zář 2012

@bordulka no kedysi mi islo, teraz som este neskusala 😀 na vsetko treba cas a ist postupne, najskor sa musim naucit tie ocka nahadzovat tak, aby boli vsetky ocka rovnake a aby som mala tie kusky pekne rovne 😀 😀 😀 no ak nezabudnem tak jej poviem... joj, prisiel muzik, sme sa napakali do prasknutia. moj ma tu vychvalil, ze aj vcera aj dnes skvely obedik. vcera mu ta cuketa s tym masom riadne chutila, som veru neckala take chvaly 😀 😀 ty uz si naobedovana?

sarafortuna
29. zář 2012

@lauritka ,
ahoj,
prosím ťa, 20tkový test už by mal niečo ukázať na 10dpo, nie?
stále sa utešujem, že to je len DVADSIATKA... ale už by mohla dušíkovať, keby NIEČO 😖 😖 😖 😖
Tehu sa síce necítim 😀 😀 😀 no dnes ma niečo pichá vo vaječníku, tak mám obavy..nádeje...potom zase obavy a pod. psychiké poruchy 😀 😀

moni1007
29. zář 2012

@elebe no to mal aj moj dedo take domceky, to vyzeralo krasne. ty si fakt sikovnica. dufam, ze ta v tej zrucnosti budem nasledovat. no ja som sa teraz aj do strikovania po straaaaasne dlhej dobe pustila, tak dufam, ze aj ja vytvoriom nieco pekne. zatial len opakujem, ale tiez len od vcera 🙂

elebe
29. zář 2012

@moni1007 a to čo ťa napadlo tak všetko naraz 😀 😀 no rýchlo sa teda pusti do toho štrikovania a potom nám budeš štrikovať svetríky na miminká 😀 😀 😀

lauritka
29. zář 2012

@sarafortuna no zalezi od uhniezdenia.. ;) nemusi ukazat, a moze.. 🙂

moni1007
29. zář 2012

@elebe neviem. ja som doma, nepracujem a tak sa nudim. tak som sa do toho pustila 😀 som sa odhodlala. a tiez by som sa chcela naucit strikovata ustrikovat si nejake veci pre babatko 😀

elebe
29. zář 2012

@moni1007 no u mňa presne to isté,nepracujem a drahý je zase furt v práci....tak čo budem 🙂 🙂 a už sa teším na vianoce,vtedy si furt niečo vyrábam 😀 😀

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 no vidis moja, asi nieco bude 🙂 ale veru taka chvala pochvali a este ked je to od manzela 🙂 mojko, ty sa to rychlo naucis, o tom nepochybujem 🙂 inak si pamatam moju tetu, ked bola tehotna, cakala dvojicky a strikovala vybavicku a tak to pekne mala na brusku polozene, uz si ta tak veru viem predstavit 🙂 a ten receptik mam kde? 🙂

moni1007
29. zář 2012

@elebe no ja tiez som sama alebo u mamy.... muz chodi na tyzdnovky. tak nech nejak vyuzijem cas 🙂 no a okrem toho sme si pred mesiacom aj steniatko domov doniesli 😀 tak dufam, ze to bude dost aktivit aby som nemyslela na snazilkovanie a tak sa nam aj zadari 🙂

sarafortuna
29. zář 2012

@lauritka , tak vďaka 😀 😀 😀 ale na 12dpo to už určite ukáže - neukáže...
ocikám v pondelok.

diky, papa. 😉

moni1007
29. zář 2012

@bordulka aky receptik??? 😕 😕 😕 si nejaky odo mna pytala? 😕 asi som prehliadla....... vidis nad tym som ani neuvazovala, ze ked budem pocas tehu strikovat, tak sa mi to bude po bruchu valat 😀 😀 😀 😀 veru, aj mna tie pochvaly potesili 🙂

elebe
29. zář 2012

@bordulka jéééj že na brušku položené 😀 😀 😀 moja sestra keď už mala veľké brucho tak ona zase každý boží deň piekla....už keď sme ju videli že ide s ešusom sme sa schovávali,sme to nevládali jesť 😀 😀 😀 furt mala to veľké brucho od múky 😀 😀

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 nepytala, som si myslela ze sa mi pochvalis tym baklazanom 🙂 aspon ti bude na brusko teplucko 🙂 a ja ked ta chvalim... to ta netesi? 😀 😀 😀 inak, celkom sa rysuje ten vencek 🙂

elebe
29. zář 2012

@moni1007 no tak ty to máš ešte horšie ako ja,ten môj aspoň večer príjde domov 🙂

bordulka
29. zář 2012

@elebe to musel byt krasny pohlad 🙂 dufam,ze aj my budeme take krasnucke 🙂 sice ja uz teraz mavam brucho od muky 😀 a hlavne dekolt si vzdy zababrem,ked jem... ale to mam asi po babke.. nech sa snazim ako chcem, vzdy sa trochu zababrem 🙂 mm sa mi uz smeje, ked to vidi a ked niekam ideme,tak mi hovori, aby som si so sebou zobrala druhe tricko :D

moni1007
29. zář 2012

@bordulka to bola cuketa. normlane som ju osupala, vydlabala vnutro osolila, naplnila mletym masom, ktore bolo ochutene cibulkou, kecupom, koreninami a vnatou, v nom bolo este vajicko, trocha syru a struhanky.... na naplnenu cuketu som nastruhala syr a piekla... mnam 😀 no tak ja sa idem pustit do toho strikovania, tak budem pomalsie odpisovat, vecer porobim rulicky a zajtra vecer budem robit vencek 😀 😀 😀

@elebe no veru nie je to ktovieco, ale v poslednej dobe je viac doma, takze fajn. som rada, je to uplne iny pocit, ked viem ze vecer pride 🙂

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 jasne, myslela som cuketu 🙂 a vyzera to super, len uz nemam cuketu :( moja, strikuj v pohode, som tu.. a ked neodpisuje, tak som isla umyt dlazku alebo robit vencek :D