• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@willy_wonka jojo a ešte si obleč sukničku,riťku von a priprav šlahačku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2012 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe slahacku? vsak ho prezenie:D:D:D:D
29. zář 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka ale ty šušuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som myslela že mu to nastriekaš na telo a pooblizuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2012 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 no tak si idem spravit :slight_smile: lebo asi zaspim... mam deficit spanku :grinning: este aj vonku je tma... a vsak mi potom taku deku spravis? ale nie za tu sumu :grinning: :grinning:

@elebe ty mavas krasne grafy, priam ukazkove... som zvedava na ten tvoj vitazny :slight_smile:

@willy_wonka ved nejdem ta prehovarat, ale ten testik by to trochu ozivil :slight_smile:
29. zář 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no a ten výťazný bude ten najškaredší a najdlhší :angry: :angry:
29. zář 2012 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe to nieee, slahacka je taka samotna tazka na zaludok, by mi bolo zle:D:D a rano bol keks, tak planujem vecer len tak vegetit:D
29. zář 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka jáááj tak keď ráno bolo tak večer sa môžete ožrať :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2012 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka draha, slubujem, ze ak ms nebude a nebude chodit spravim test a budete prve, ktore budu vediet vysledok :slight_smile: teda hned po mne:slight_smile: ja by som si ho spravila hned,ked by som mala pocit, ze to je opodstatnene:D
29. zář 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka ked sa to naucim, tak urcite spravim :wink:
29. zář 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe ja nepijem alkohol - vooobec :D:P ani nefajcim :sunglasses:
29. zář 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka ja ti poradím ako byť ožratá bez alkoholu....takže liter sódy a tri popapuli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aby sa ti hnusne grgalo a aby sa ti aj hlava točila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe mile od teba,ale ja grgam aj prirodzene a hlava sa mi zatoci ked sa prudko postavim:D a ked mam dobru naladu vyzeram ako keby som bola na praskoch, je to super "vlastnost" :D
29. zář 2012 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka ja tiež nepijem vôbec....no raz za rok si dám pohár šampanského a už svietim jak baterka :grinning: :grinning: :grinning: sa mi potom furt smejú,že na mňa netreba veľa míňať :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no a aky mas teraz? :wink:
29. zář 2012 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 uz sa nemas co ucit, uz to vies :slight_smile: mne sa minaju rulicky :( a kava sa mi chladi a akurat baštím bielu kofilu :grinning:
29. zář 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
29. zář 2012 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka moja, kolko dpo si? a mrcha ti kedy nema prist? :slight_smile: prave preto, ze to tak necitis, tak to tak bude... my co sa stale kontrolujeme,tak tie vytuzene // nemame, takze ked sa na to tak neupinas, urcite to bude na 100% ale tesim sa, ked nas s vysledkom oboznamis :slight_smile:
29. zář 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka moja, ukaz ten vencek. ja som chcela prejst na hraskovy vzor, spravila som dva riadky, ale skoncila som, kedze na ten ciernej nevidim ako som robila ten predchadzajuci riadok a to musim kazde ocko opacne. idem este raz skusit tu bledu :grinning:
29. zář 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe moja, ze by bol ten vitazny? :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
29. zář 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no neverím....keďže máme slabšie spermijky :frowning2: :frowning2: ale tak doki povedal že skúšať,tak skúšame :frowning2: a čakáme na ďalšie drahého výsledky :rolling_eyes:
29. zář 2012 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 ukazem, ked bude hotovy :grinning: :grinning: :grinning: ale zatial sa mi paci, len neviem ako z toho urobim kruh :grinning: asi by si mala pomaly rulickovat... zacina sa stmievat a nekaz si este viac oci :slight_smile:
29. zář 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe moja, vy este nemate babuliatko,ze? :( u nas je to zase naopak... mm ma spermie dobre, teda mal, neviem ako je teraz na tom... ale ja som ta vadna :grinning: ale snad sa uz dam dokopy a budem napinavo cakat na //
29. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka nie nemáme,drahý má 15ročného syna,ale spolu nemáme ešte :frowning2: no ja som si tiež myslela že je to moja vina a nakoniec sa ukázalo že slabý SPG,ach jo :frowning2: :frowning2:
29. zář 2012 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka veru o chvilku uz pojdem :grinning: este par riadkov, na tej bledej to je lepsie vidiet, len je taka hunata :grinning: :grinning: moja ved posli, prosiiiiiiiiim :wink:
29. zář 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka takto to vyzera,
http://www.fertilityfriend.com/home/willy_wonka
som 16 DPO, ja som podla svojich vypoctov mala ms dostat v utorok, potom ff ukazal ze vcera....aj ja tuzim po // ale hm, ked som testovala v prvy mesiac co sme sa zacali snazit a ten test bol biely ako od majstra propra, si hovorim, ze no:(... veeelmi neprijemny pocit....mam z toho asi traumu:D
29. zář 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@elebe ty baterka, si ekonomicky vyhodny partak na pitie:D
29. zář 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
baby s tym vencekom opatrne, evokuje to vo mne ine veci ako nejaky vencek z ruliciek:D:D:D
29. zář 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
"ukaz ten vencek:D" :grinning:
baby tak ma pobolievaju vajecniky a som nafuknuta.robila som si ovu testik je tam slaba ciarocka tak hadam sa blizi ovu.... :slight_smile:
@willy_wonka ale papulka takú dlhú LF mávajú len tehule :wink: :wink: no booože mala si jeden negatívny test,vieš koľko som ich už mala ja?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: no tomu ver že ekonomicky dobrý parťák,na mňa stačia dve eury :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek