• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@elebe moja nezufaj, ked uz raz splodil dieta, tak sa mu to podari aj druhy krat :wink: a to uz bude dievcatko :slight_smile: a kolko ste spolu?
29. zář 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka teraz v decembri to bude 5rokov čo sme spolu :slight_smile: však hej splodil,ale to nezáleží len od muža ale aj od ženy a jeho bývalá bola taká že na ňu hodil trenky a bolo aj z terajším manželom to mala tak
29. zář 2012 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka my ta z tej traumy vyliecime :slight_smile: moja, ako hovori @elebe taku dlhu LF maju iba tehulky, tak sup sup, testniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a ja ti garantujem // (ved bankujem so SLSP) :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe a co ked som poskodena, moj cyklus sa zblaznil a budem mat neuveritelne dlhu lf? haaa? co ak joj.. co ak som zvadnela!? :confounded:
paraa, mm musi mat z teba radost:D kde to kompenzujes aby si nebola "prilis lacny spas?:D" v obchode nechvas stovky € :D?
29. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe pekne cislo :slight_smile: moja, ked mas ovu, uz len tie spermijky treba :wink: a urcite sa tam nachadza min. jedna, ktora je silna a tesi sa na teba :slight_smile:
29. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka aj ja bankujem so SLSP - a to doslovne:D:D:D:D no ale mohol sa mi sprehadzat cyklus, nie? nieco sa poskodilo a aj ked som mala ovu tak proste to trva kym dojde ms? nie?@lauritka vyjadri sa:slight_smile:
29. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ale LF nemôže byť len tak dlhokánska....to nie je možné!!!!!!!!!!!! cyklus blbne ináč a nie tak že máš sto kilometrovú LF a nie si tehu!!!!!! jasné že kompenzujem,stačí keď dá kreditku a neotravujem celý deň a dovlečem domov plný kufor vecí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ved aj ja s nou bankujem :D a nic sa ti tam nemohlo porusit a ms nepride!!!! jedine ze by to bolo biotehu, ale to ty nemas.... rodi sa v tebe novy zivot :slight_smile:
29. zář 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja sa modlím a dúfam že tá jedna sa najde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no to dieťatko keď konečne bude....tak bude vymodlené,vyprosíkané,vyplakané a vymrnčané od pána boha :sweat_smile:
29. zář 2012 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe
@bordulka
vy ste take kozicky, mi ublizujetepopravde nie som zbehla v trvani LF a ovu., a ja neviem v com vsetkom....ale na druhej strane meskanie ms je bezne ,nie? aj ked mate ovu, ja neviem... kurnik.. robite mi zle! :cry:
29. zář 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ale papulka sa nejeduj....však ti to vysvetlujem....ak meška mrcha tak je to z dvoch dôvodov.....po prvé buď bola neskôr ovu....po druhé možné tehu......no a ty presne vieš kedy bola ovu,takže príroda nepustí....jednoducho už si mala mať mrchu
29. zář 2012 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ja ti nechcem zle :( ale ja osobne som najdlhsiu LF videla 15dni, inak byva menej... ibaze by si mala ovu na 23dc, zajtra klesnes a pride mrcha... najlepsie bude, ked testnes a budeme vediet na com si :wink:
29. zář 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja, snad pomoze :wink: ja verim, ze kazdemu z nas dopraje, len sme zatial asi v poradovniku :unamused:
29. zář 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ale prečo práve ja musím byť až niekde na konci :pensive: :pensive: :pensive: čo som také urobila :frowning2:
29. zář 2012 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@bordulka
no vidis to mi nenapadlo, mozno som mala ovu neskor, ale preco mi potom ff vyznacil ovu 20dc?:D tak este pockame:slight_smile: ak zajtra klesnem,je to jasne:slight_smile:
29. zář 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no dobre tak ešte počkáme na zajtra...ale ak neklesne tak v pondelok chcem test bez breptania :angry: :angry: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe
@bordulka
a ak bola na 23dc taaak to isto nic, lebo vtedy nebol ani keks:D
29. zář 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ok:slight_smile: ak v pondelok neklesnem, taak, v sobotu cikam:slight_smile:
29. zář 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka asi preto, ze si tam oznacila ten hlienik, skus ho dat prec, ci ti to nepreznaci... ale aj tak by ma potesil ten testik :slight_smile: a spermosky sa mohli udrzat :slight_smile:
29. zář 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no dobre a kedy bol :confused: :confused: daj ešte raz graf :wink:
29. zář 2012 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no asi ide podla abecedy :(
29. zář 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a ty sa so mnou nebavis? uz som dostrikovala, nevidim na to :grinning:
29. zář 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a je to v prdeli:D preznacil ju na 23DC:D takze baby:D.....
29. zář 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
@elebe
ideme sa spolu snazit dalej:D
29. zář 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no dobre ale aj moje meno aj priezvisko je na začiatku abecedy :frowning2: :frowning2:
29. zář 2012 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka daj graf
29. zář 2012 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale ten hlien by som si tam checla nechat:D lrbo vtedy bol a preto sme sa zasnazili:D
29. zář 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no ale nemáš tu označený keksík....tak kedy bol :confused: :confused:
29. zář 2012 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 bavim, ved som ti pisala, ale som si myslela, ze sa pilne snazis :slight_smile: a ides rulickovat? budem musiet aj ja zacat robit rulicky...
29. zář 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek