• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@willy_wonka a mala si len hlien alebo si cítila aj niečo iné :confused: :confused:
29. zář 2012 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hm, to si uz presne nepamatam:D
29. zář 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vidíš že to to ide :wink: :wink: :wink: ale keď by si to robila s toho kauf.papiera tie sťahy by neboli také kostrbaté ale pekne guľaté :wink: :wink:
29. zář 2012 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka no tak si ten hlienik tam daj a urcite bola vtedy ovu, tak uz testuj... ved dnes je sobotaaaaaa :wink:
29. zář 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka :fearful: :fearful: nepamätáš :fearful: :fearful: a prečo si si to neznačila :angry:
29. zář 2012 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka buducu sobotu:D
29. zář 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, ved to vyzera super :slight_smile: :wink: iden aj ja na vencek :grinning: no nastrihane uz mam, uz idem rulickovat :grinning:
29. zář 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe tak viem ze v jeden den som mala neskutocny krc ale taky ze au:slight_smile: a ano tusim to bolo vteedy.. ale ja si to zas az tak presne neevidujem:D
29. zář 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak ide asi od konca abecedy... :slight_smile: alebo asi od stredu, lebo ja som na konci... joj moja, neviem dokedy mi to takto pojde, ved ani neviem ako z toho urobim veniec :D
29. zář 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ono sa to dobre chyta :D take fajn tvrde... ako ratan :D dufam,ze zajtra v strikovani pokracujes :slight_smile: aj mate nieco v plane na zajtra? ci budete domka?
29. zář 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ale noooooooooooooooooooooooooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. zář 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no uvidíme teda zajtra aká bude teplota...ak si naozaj mala ovu neskôr,ta kby si mala teda klesnúť :slight_smile:
@bordulka akože ako keď to budeš mať dlhšie tak to jednoducho ohneš a bude z toho veniec :slight_smile:
29. zář 2012 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@bordulka
super baby, tesim sa zajtra je klucovy den :grinning:

baby! a dost
"no sa to dobre chyta :D take fajn tvrde"
"keď to budeš mať dlhšie tak to jednoducho ohneš"
29. zář 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe a ako to potom spojis? :slight_smile: len prilepis?
@willy_wonka kurňa... to mam zase do zajtra cakat :slight_smile: a nejdes aj ty pliest?
29. zář 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka tak som si na chvilu pospala a musela som na mobile krvopotne prejst 10 novych stran a ty si este netestla? Bordulka ma pravdu, ze z nas ktore sa v tejto teme tocime bolo za september malo tehu okrem evikmi. Mame ti poslat postou testy? Posleme ti v pripade, ze ti to dnes nevyjde a bude to vyhodeny test....
29. zář 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka zajtra ma prist kamoska, takze budeme doma :slight_smile: hej. zajtra strikujem, ak budem stihat za svetla :grinning: no mne tie rulicky tiez teraz take hrubsie vychadzaju, ale mam ich uz tiez dlhsie :grinning:
29. zář 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 hej vcera som domrchovala a od dnes meriam poctivo. Dufam ze dnes mi mm vecer nezaspi. A ty co robis poobede? Ja si idem urobit kavu
29. zář 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 a mas papier z kauflandu? :slight_smile: joj, to zase spolu nebudeme :( mam na nieco chut :angry: vrrrrrr.... co by sme si dali?
29. zář 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale nie, z noveho casu to robim :slight_smile: len predtym som to robila z jednej strany, teraz z dvojstran :slight_smile: no ja ani nemam na nic chut :slight_smile:
29. zář 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a co ja? tiez som z toho napnuta ako pruzina:D
oooj, to niee, ja na take nie som... pre mna to je moc take... hm, snad nikoho neurazim, nudne:slight_smile: nedynamicke....ja sa zabavam jazdenim na motorke kade tade :D to je moj relax;)

@katka116 zlata :slight_smile: to nie je potrebne, doma mam testy, 2v1 mamatest,vyfasovala som od mm, ale pokial nemam pocit, ze to je potrebne tak netestujem:D navyse sme s bordulkou prisli na to, ze som mohla matovu az na 23 dc,cize by som zajtra mala ist s teplotou dole :slight_smile:
29. zář 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 a ten kolac som vzdala je to prilis prplava robota:slight_smile: na to nemam nervy ani skusenosti, je to vyssi level:D
29. zář 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ja tiez vela nepekavam ale som to dala. Len je pravda ze to prplacka
29. zář 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no tak s tym treba nieco robit :slight_smile: testni a napnuta nebudes... aj moja veduca je zivel... ma asi 47? a chodievaju na motorkach na dovolenku - taliansko, chorvatsko... a vela behaju po SR :slight_smile:
29. zář 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neviem sama prečo ich mám také. meriam dole a v rovnaky čas ako predtym. a dufik by som oficiálně malá mať do 25dc ale neviem do kedy si ho dám ked spinim.
29. zář 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no je to na prd. a aj celý tento víkend je blbý. už aby sme bolí doma.
a mne alchemika tiez teraz zblbla teploty.
29. zář 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ni eto ti držať nebude,lebo to by bolo slabé...ako ti to vysvetlím.....skús si hodiť do googlu že pletenie vencov a ukončenie....ja som to robial podľa netu to ukončenie :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2012 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa a prečo až od 25DC však ovu si mala skôr :confused: :confused: si si ho mala nasadiť po ovu :confused: :confused: teraz kea´d si ho nasadíš,síce by ti malo špinenie prestať,ale ak nie si tehu tak zbytočne predĺžiš cyklus :confused: :confused:
29. zář 2012 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to som nasla, snad to zvladnem :slight_smile: minule som nasla na youtube urobenu velku topanku so snurkami... bolo to nadherne :slight_smile: a teraz co pleties?
29. zář 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka však teraz ten venček robím :slight_smile: :slight_smile: ale ja strašne chcem spraviť si z toho kôš na prádlo....bude to fuška a stráááááášne veľa ruličiek,ale asi sa na to dám ,som to videla na nete a krááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: však bude zima,skoro tma,tak možno sa dokopem :slight_smile:
29. zář 2012 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 a mas este dost noveho casu? :slight_smile: uz si zacala? ja som si len teraz zacala pit tu kavu :slight_smile: a zacina ma boliet hlava :( inak som zvedava, odkial mi budu brat krv v utorok.... teraz uz nemam ziadnu zilu :( iba modriny....
29. zář 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek