• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@bordulka cele mi to nejde. podla tych obrazkov, ale nasla som teraz video, tak idem to skusit podla toho :unamused:
29. zář 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 mne nesiel ten kvetinac :( ale ty to urcite zvladnes... ja som teraz nadavala... ten veniec som nakoniec dolepila s tou pistolou - darcek, prvy krat pouzivany... ci mi nespadol do vody? :grinning: :grinning: :grinning: ale funguje... nastastie... posielam foto, ako som slubila
29. zář 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@bordulka moja, vyzera uzasne. aj ja chcem taky. preco mi to nejde nechapem :frowning2:
29. zář 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 a na com to robis? ma to ten isty postup ako ten stromcek, co sme sa bavili... skus pozriet nan, mozno podla neho ti to pojde... a od uzasneho je to este daleko, ma vela chyb :slight_smile:
29. zář 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka to si ako spravila?????????,, :fearful:
29. zář 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka uplietla z papiera :wink:
29. zář 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ale ako?:D klolko ti to trvalo,kolko ruliciek kauflandackych novin si na to minula????? vsak by som sa z tolkrho motania zmagorila,ale je to krasne. mas moj obdiv, aj @elebe a vlastne vsetky ktore sa tomu venujete:slight_smile:
29. zář 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka moja, uz sa mi tam zacina nieci rysovat, ale neda sa mi dobre ten papier ohybat. ja som to pochopúila z videa. to sa mi lepsie. aj moj pletie, ale s mojimi rulickami :angry: :angry:
29. zář 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka no postup som si nasla na nete, neviem pocet tych ruliciek, ja som si ich robila z blockoveho papiera, minula som presne jeden kotucik... a zacala som dnes... je to moj prvy a dakujem :slight_smile: a ty mas kde ten testik? :wink:
29. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no vidis, ja som vedela, ze to dokazes :slight_smile: zaciatok je najhorsi, potom to uz ide same... a tvoj co pletie? si mu mala dat ihlice :grinning: :grinning: :grinning: alebo nech ti robi rulicky
29. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ale vyzera to priserne, ale druhe uz bude lepsie :grinning: :grinning: :grinning: moj zacal pliest kosik :slight_smile:
29. zář 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ty si ako moj mm, ten tiez s testom stale sibrinkuje, tak som si ho posadila na kus reci a vysvetlila mu, ze test je zrejme zbytocny, lebo som mala ovu neskor:D tak len mlcky prizeral, ze odkial to vsetko viem, povedala som ze z MK:D usmial sa a odisiel.....hm:D
no fakt si myslim, ze bola ovu teda 23DC:D
29. zář 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka o si dne spravila rulicky aj si ich hentak posplietala????? :-O kolko to trvalo?
29. zář 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka vidis... sme dvaja proti jednej :slight_smile: nemala si ovu 23 dc... lebo si mala ovu hlienik 20dc, mala si vajko,ktore prasklo 20dc... uz sa nevyhovaraj a pouzi ten jeden testik :D tie rulicky som si urobila vcera, to mi trvalo asi hodinku a kym som ich takto splietla... 4 hodky aj s prestavkami na MK :slight_smile:
29. zář 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no vy budete inak vybaveny :slight_smile: ja som z tohto jedneho znicena... musim sa chytit nieco ine robit, potom sa k tomu vratim :slight_smile:
29. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka mňa by mm prehol dávno cez koleno a bolo by došpekulované...on sa už druhý deň po ovu pýta, či už môžeme testovať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@moni1007
@bordulka pekné ste si vymysleli...aj ja som to robievala, dosť dlho ma to držalo, ale teda moja mama tá vyrába také krásne vecičky, ona je precízna a trpezlivá, to ja teda nemám takéto kvality :wink:
29. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@willy_wonka inak si myslím, že už s tým netestovaním ideš všetkým na nervy... nie je tak baby? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no tak aspon aj vysivat. no moje zatim vyzera takto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neporovnatelne s tvojim :grinning:
29. zář 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait a ty si co plietla? joj, to musi mat mamina krasne... ono to fakt potrebuje hlavne trpezlivost... ze pozdravujem maminu :slight_smile: a mas pravdu @willy_wonka by uz MOHLA testnut... lebo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no moja, ty to mas krajsie, lebo ja to mam moc hranate a tvoje vyzera uhladnejsie... ale ide to celkom rychlo,nie? :slight_smile: potom mi odfot, ako to budes ukoncovat, lebo mne to neslo ani podla netu :( moja, zajtra merias?
29. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait tak daj nejake fotecky nech sa pokochame a inspirujeme :wink:
29. zář 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no hrozne to mam. tvoje je lepsie, ved ja ani medzery nemam rovnake :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a te zaciatok, ale nejdeme sa hadat :grinning: :grinning: zajtra asi nie, nejdem si davat budik :slight_smile:
29. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait nebud zla:slight_smile:traz tu mam vazne obavy ze si moje telo ovuluje kedy as mu zachce a v najvacsej tichosti:D
29. zář 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ticho, ty za to mozes:D ja som si to doteraz nevsimla:D:D:D
29. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 nehadame sa... ale aj tak si myslim,ze tvoje je eňo ňuňo :wink: ani ja si nedam budik, ale zmeriam :slight_smile: ked sme si minule pisali, ze pojdeme spolu zmerat, tak som si nedala budik, ze zmeriam ked sa zobudim a zobudila som sa o stvrtej, ako meriavam :grinning: :grinning:
29. zář 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka ja sa hlboce ospravedlnujem :D ale si sa pytala, ze preco ti to oznacilo ovu na 20dc, tak som ti povedala iba, ze kvoli tomu hlieniku :slight_smile: ale ze mi vobec veris :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. zář 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka vsetky sa ti tu doprosujeme, preco nechces potesit nas vsetky? Keb aj vysiel biely test za 3 dni to vyjde. Ale budeme vediet na com sme
29. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ja ak sa zobudim cca v tom case tak zmeriam... :slight_smile: aj som celkom zvedava na teplotu a aj na teba :wink:
29. zář 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 mozno by ste mohli verit mojim pocitom:D
29. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale ty mas naozaj pravdu :grinning:
29. zář 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek