• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@piefunko šikulka si moja :slight_smile:
29. zář 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko a kde si šlohla decko? :grinning:
29. zář 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait dostali sme do daru od svagrinej :grinning: cista antikoncepcia :grinning: :grinning:
29. zář 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko vidíš, aká je milá :slight_smile:
29. zář 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 To je mi luto.. :(
30. zář 2012 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka este spis? Ako teplota?
30. zář 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj ako ty dnes? Ja tomu tvojmu cyklu nerozumiem, to mavas take dlhe cykly?
30. zář 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahojky zatial mam stale teploty 36,6 ked sa bude blizit ovu zvykne sa teplota zvysit tak ze si rozdiel okamzite vsimnem? Ze o 0,3 stupne a tak? Kupila som si aj ovu testy tie chcem zacat pouzivat od stvrtka, lebo ovu by mala byt cez vikend. Co hovoris?
30. zář 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko dievčence, hlásim 1DC :angry:
@willy_wonka ako? nenaťahuj! Tak rada by som videla // testík :dizzy_face:
30. zář 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi fiha skoda, ten september je fakt slaby na tehulky :frowning2: dufajme, ze nam to v oktobri vyjde
30. zář 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte kočky...tak sa na to kuknite....sa na to môžem vys... :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/elebe
30. zář 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe cumim na ten tvoj graf ale ja tomu az tak nerozumiem.. Ved ides hore co je zle?
30. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 @bordulka ahojte kocky. tako ste sa vyspal? ja ako drevo :grinning: :grinning: co mate dnes v plane? ja ani nic, ma prsit poobede kamoska, tak s nou posedime :slight_smile: inak, dnes v noci sa mi snivalo o pleteni, asi som to vcera prehnala :grinning: :grinning: :grinning: no a moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 vyzera to dost divne a skaredo. mala som merat kazdy den alebo vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@katka116 no ale to že som o 0,1st. vybehla neznamená že idem hore :frowning2: :frowning2:
30. zář 2012 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
@anait
@piefunko
@katka116
@linddi
@elebe
@moni1007
ahojte kocky. tak já dnes doberiem dufik a zajtra si počkám na mrchu. www.fertilityfriend.com/home/lagunasa zalam pekny den. my dnes cestujeme domov.
30. zář 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa :( ........ moja, aj tebe krasny dnik a stastnu cestu domov :slight_smile:
30. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj moja, ja som sa vyspala doruzova - doslova :D nesnivalo sa mi nic, co je veeeeelmi neobvykle, asi mi to pletenie dalo zabrat :D a coze sa ti take snivalo? co si plietla? :slight_smile: moja divne???? vyzera super, len ostan hore :slight_smile: o kolkej si merala? ja som bola teraz na wc a nechapem, kde sa u mna bere tolko hlienu :confused: som sa musela 3x utierat :pensive: a vcera som mala taku chut na mm, ale bol zniceny co bol pomahat u svokrovcov :( dnes chcem este navarit a ostatne necham na nahodu :D http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
30. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no skaredo to vyzera, ked tam nie su vsetky bodky a cervene ciary :grinning: no ale aj ty si myslim, ze to kvoli tej soji mam take teploty, ved aj pred ovu som mala vyssie a tiez je doist mozne ze ovu bola az v utorok alebo v stredu, takze sa moc nenadejam :frowning2: inak, vcera som zacala este raz ten vencek a vyzera to uz lepsie... do obeda ho dokoncim snad,dnes vari muzicek :slight_smile:
moja, ze by sa ovu uz blizila? to by bolo skvele.. a vlastne je tento cyklus nejake zmena? uzivas nieco? :confused: ci to tak samo prislo? :slight_smile: moja, dufam, ze vam to vyjde a budete sexikovat, mate odo mna predpisany sexik na kazdy druhy den, tak sexikujte :sweat_smile:
30. zář 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa och mojka :frowning2: :frowning2: takže mrcha :frowning2: tak aspoň šťastnú cestu domov
@moni1007 ty čo vymýšlaš....však teploty krááásne....držím palec :wink: :wink: :wink:
@bordulka mojka u nás včera to isté....síce drahý neprišiel spoločensky unavený,ale taký zrobený že sa ledva vliekol a ledva najedol....tak som ho nechcela otravovať a o pol ôsmej už hajal...ale dnes robí len doobeda a tak si to vynahradíme :wink: :wink:
30. zář 2012 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe no tak v to dufam aj ja... teraz ho necham vyspat, nech naberie sily a potom sup na neho :grinning: nestihne ani ocit otvorit :grinning: moja, mozno zajtra stupnes a dnes bude ovu :slight_smile: nezufajme,nie? vsetko zle, je na nieco dobre...
30. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe dakujem moja. no nepacia sa mi tam tie vynechane teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie som si % ista, ze bola ovu v pondelok, len som nemohla merat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ved uvidime.......... takze mm nedrinkoval? no skoda, ze sa tak narobil, ale tak dnes poistite a zajtra stupnes :wink:
30. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no som strašne zvedavá akú budem mať zajtra teplotu,už ma nebaví furt čakať na ovu :angry: :angry:
30. zář 2012 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ale však keksík bol tak v poho :wink: :wink: :wink: nedrinkoval,až mi to divnô bolo :grinning: :grinning: :grinning: volal mi aby som prišla po neho o pol siedmej,lebo strašne pršalo....dúfam že zajtra už stúpnem trochu,už by bolo načase :angry: :angry:
30. zář 2012 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, ved take tehu grafiky vyzeraju,nie? :slight_smile: a mne soja teplotu neovplyvnila... a ak ovu nebola tak ako si ju oznacila, tak mohla byt druhy den, ale viac uz urcite nie... alebo si tam dopln nejaku teplotku, nech mas cervenu ciarku :slight_smile: joj a co dobreho muzicek vari? ja by som sa mala pustit do tej svieckovej, ale ked mi je tu pri vas tak dobre :slight_smile: uz sa tesim na foto. mojko, neviem ci sa ovu blizi, lebo krcok je stale tvrdy a zavrety, vacsinou dole :unamused: ale ten hlien ma dost prekvapuje... a vobec nic neuzivam... vlastne Colafit, ale to je na klby :slight_smile: neviem ci by to malo nejaky vplyv... a ten sexik by som chcela aj ja kazdy druhy den, len keby bolo s kym :unamused: mojmu si niekedy staci vrznut raz za tyzden :pensive:
30. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe pride, ked ju cakat nebudes :slight_smile: ale moc drzim palce nech uz pride, lebo to cakanie je fakt na nervy
30. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mojka aj môj je taký...len sa naháňa a naháňa...len prachy,prachy a ke´d nemám ovu tak máme keksík len cez víkend....ale niekedy aj cez týždeň....našťastie ten môj pochopil že keď mu poviem plodné dni tak ide,len teraz je to už nejako dlho :angry:
30. zář 2012 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ach jo ani nehovor....čakanie na ovu je to najhoršie....ešte lepšie znášam čakanie na mrchu,ako na ovu :frowning2:
30. zář 2012 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe zlaty :slight_smile: ja to mojmu ani hovorit nemozem, lebo neviem ci ovu vobec bude, nechcem ho stresovat, ale ked uz si budem byvat 100% ista, tak bude musiet tiez zapracovat... tiez chodi z prace dost vystresovany :( a potom z toho nemusi byt nic
30. zář 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no som rozmyslala, ze ked som si oznacila ze v pondelok bola ovu, ze v utorok si dam teplotu o 0
,3 vyssiu, lebo tak vzdy stupnem po ovulke, ale to by som vlastne sama seba podvadzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vyzeralo by to lepsie. :sweat_smile: co ide varit, neviem. nieco z kuracich prs a leca, asi nejaku hustejsiu omacku k ryzi :slight_smile: a na aku foto sa tesis? :confused: no tak dufam, ze dnes sa mu bude chciet, inak ho pridem nakopat :grinning: :grinning: ale ani mojmu sa nejak casto nechce, ale mne to aj vyhovuje. mne tiez staci, ked sa postiskame, pomojkame :grinning:
30. zář 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mozno sa setril na vecerny sexik, ale nedhadol mnozstvo prace, po ktorom zostane este sviezi :grinning: drzim moc palceky nech je dnes ovu. aj citis nejake pichanie alebo co? :slight_smile:
30. zář 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek