• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elebe :slight_smile: krcok mam taaaaak vysoko, ze som ani nevedela, ze moze byt tak vysoko :grinning:
30. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka neuraz sa, ale z toho mrcha nebude....ale manžel sa smeje, že ak ju veľmi chceš, tak si daj trochu kečupu do gatiek :grinning: ale fakt to neber v zlom.....ty sa chceš staviť o pohár medu? ja med nemám rada, tak radšej o niečo zdravšie, jeden veľký ananás :slight_smile: hm, a keď ani zajtra ráno teplota neklesne, tak už konečne testneš?
30. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a je ten med agatovy?:D
30. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jo testnem , do utorka urcite.
manzel sa vyzna v grafof BT ?:D si ho zaskolila?:slight_smile:
30. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a čo ti budú robiť HP?
30. zář 2012 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no vidíš a určite ho máš aj tvrdý :grinning:
30. zář 2012 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka že do utorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj na FF píšu (aj všade inde), že ak je luteálka 18 dní, tak je žena tehotná....to už nemusíš ani testovať :grinning:
hej, ja meriam už rok s krátkou pauzou, tak už sa celkom vyzná :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak makky nie je, ale ked by to bolo tehu, mal by byt niiizko :slight_smile: ak sa nemylim:slight_smile:
fakt si myslim, resp som si skoro ista, ze telo mi zas srandy robi, ale ja sa nedam:D
ak by som sa naozaj mylila, co neopripustam, kazdej jednej sa ospravedlnim s bonusom navyse:D
30. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu len my sme vcera prisli na to, ze ja som mohla mat ovu aj 23dc:slight_smile:
30. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka nie, nie je agatovy :slight_smile: ale ved ako chces... je jedno kedy testnes, len aby boli // :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja ten uz mam, teraz mi zistuju inzulinovu rezistenciu... myslim,ze to bude pozitivne a potom to uz pojde :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka babule vazim si, ze mi tak "verite" ze to je tehu, ale hm, zial, este nie....ale urcite,ked sa aspon keksom trafime v buducnosti do ovu, tak po 14dc testujem:D
a ked dotanem ms, tak sa zamyslime, preco som mala taky dlhy cyklus.:D
30. zář 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no ja som zvedavá na ten bonus :angry: :angry: :grinning:
@bordulka to čo je inzulinova rezistencia :fearful: :fearful:
30. zář 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby takže môj krčok....je síce vysoko,ale sa mi zdá že tvrdší ako včera,ale stále mám strašne veľa hlienu :confused: :confused: :confused: no a teraz som z toho už úplne jeleň :confused: :confused:
30. zář 2012 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka kto na to prišiel?
30. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no aj ja:D:D:D a ty ako ovu?
30. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu bordulka:D tam som tiez mala vystup,a ked som si z ff dala prec z 20dc hlien, tak mi automaticky vyznacil 23dc ako ovu
30. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka tak ho ocikaj a nepozeraj sa,nech ho mm uploadne sem,aby sme my videli :slight_smile: ze baby @kikaneu @elebe @bordulka. Inak baby povodny plan bol test minulu nedelu,potom ma presvedcila ze v utorok,z toho bol piatok,este vcera to bolo ze cika dnes a teraz je to utorok... vravim ze cikat bude na vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@willy_wonka no teoreticky to je možné, ale ak si ten hlien na 20dc mala, tak načo nad tým špekulovať a polemizovať, no nie? a aj keby bola až 23 dc ovulka, tak už si 14DPO a test by ukázal....ja som si na 14DPO našla dve čiarky :wink: a tiež bola šanca mizerná, čo sa týka trafenia sa so sexom
30. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2012 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak, tak a to už bude mať bruško a nemusí cikať vôbec :grinning:
30. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe neries,meraj,sexuj :grinning:
30. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ano ano stále to len presúva....však testne vtedy keď bude mať veľké brucho :angry: :angry: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to mám dnes v pláne :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ona si vymysli vyhovorku aj na to brucho :grinning: mojaaaa :dizzy_face:
30. zář 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko aha, nafúknuté....to mi nenapadlo.....ale už dosť, nech ju neurazíme :wink:
30. zář 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka moja verime tebe aj tvojmu grafu :slight_smile: keby sme si nemysleli, ze si tehu, tak od teba taku malu sluzbicku neziadame :grinning: :grinning: :grinning: a uz som ti pisala, ze sa nemusite trafit priamo do ovu, spermosky si na vajko pockaju :wink:
30. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe skus tu telkuuu :dizzy_face:
30. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe myslim, ze zajtra by si mohla uz stupnut...:slight_smile: teda pevne v to verim, snad nebude anovulak:( mala si niekedy tak neskoro ovu??? teda uz si 26 dc

@piefunko
@kikaneu - halo ja som tu :D nehovorte o mne ako keby som tu nebola:D:D:D jaj baby,kied ja dostanem ms, vsetkym vam dopredu odpustama nebudem sa na vas hnevat ani nenarusim styri pruty :grinning:
30. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no len bez hlienu chudence umru, ja sama si zabijam potencialne deti,lebo som nemala ovu hlien v tom case ked ff ukazuje ze bola ovu:D
30. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ak by to bola pravda, moje vajo by muelo byt novodoby speedy mcqueen a @piefunko by mala novy namet na rozpravku:D
30. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek