• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kikaneu niieee urazit ju nechceme.. @willy_wonka willinecka nasa vsetky verime ze to vyslooo :wink:
30. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no uvidím....musím vyhrabať či niečo doma máme,lebo sme mali,ale drahý požičal kamošovi a neviem či to vrátil :angry: :angry: no nič zlatý internet :grinning: :grinning: :grinning:
@willy_wonka ale ano mala,kukni album :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja, tak uz si mozno po ovu :unamused: mne to dr vysvetlil tak,ze inzulin, ktory posobi na vajecniky tak "netecie" tam kam by mal, ale niekam do neznama, cize preto mi vajka nerastu a neovulujem... ale co som si citala na nete, tak po tych tabletkach baby do troch mesiacov otehotneli... uvidim,ci to bude aj nas pripad :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka joj ak budes tehu dopredu ti odpuatam a nedostanes tymi prutmi po zadku za tie nervaky co nam tu robis :grinning:
30. zář 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@willy_wonka takze ovu bola vtedy, ked bol hlien,cize 20dc :slight_smile: a uz tu mrchu necakaj... uz by bola davno tu :slight_smile: a vies ako zistime, ci to vajko je mcqueen? staci testnut :wink:
30. zář 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka veď práve, že my ťa nechceme uraziť....ale veď ako chceš, ja už ťa nejdem prehovárať....už ma to nebaví :slight_smile:
@piefunko
stále niekoho prehovárať, raz, aby netestovali, že je ešte skoro, potom, aby testovali, že je už najvyšší čas :grinning: baby, baby
30. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bordulka myslíš že by som už bola po?? no lebo aj hlienik sa zmenil na krémový,ale stále je strašne veľa :confused: :confused: inzulín pôsobí na vaječníky? to som ešte nepočula :fearful: :fearful: a to ti ako zistili :fearful: :fearful:
30. zář 2012 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe draha, ty si mala ake krasne grafy, vsetky az na tento je nejaky nepodarok......som pozerala ze waaau :sweat_smile:
30. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe internet je naj,vravim ze my si vzdy nieco pekne a obdarene vyberieme :slight_smile:))
30. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu rozumne dievca:D urcite sa volas Kristinka, to sa od nas da cakat:D
30. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@willy_wonka no vidíš a ajtak prd z toho :frowning2: :frowning2: ja mám LF v poho...len ovula si chodí kedy chce :angry: :angry:
30. zář 2012 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko :slight_smile: ved uvidime kto z koho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka aj ty sa tak voláš?
30. zář 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no a ty to aj sťahuješ na dvd,alebo kukáte online :sweat_smile:
30. zář 2012 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ej si mi to z úst zobrala, že tými prútmi jej treba po riti prebehnúť :grinning: @willy_wonka
30. zář 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no si pisala, ze vcera si mala bolesti,nie? a ak je uz krcok tvrdsi a zmenil sa aj hlienik, tak by som tak tipovala... ale ja by som uz mala byt ticho, lebo sa to tu vsetko otoci voci mne :D vid @willy_wonka :grinning: a dr mi povedal, ze tento "deficit" inzulinu neznamena, ze by som mala cukrovku, ale ze to sposobuje toto... a inzulin mame asi iba jeden v tele,ze? :slight_smile: moja, ja som bola 1x u toho noveho dr, urobil mi sono do pol minuty a potom mi tolko veci povedal, co mi je a co mam liecit, ze som bola z toho v soku... hlavne mi povedal, ze sa nemam trapit ziadnymi dietami, lebo aj tak neschudnem,prave kvoli tomu inzulinu, a ze pri tej liecbe schudnem... ma to aj vela neziaducich ucinkov, tak sa aj trosku bojim, ale co by sme pre babo neurobili,ze?
30. zář 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ano:slight_smile: som hrda nositelka toho mena:slight_smile:
30. zář 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe noo kremovy byva po ovu,vytvara ho progesteron :sweat_smile:
30. zář 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait
@piefunko
baby to odkial mate taketo maniere slahat prutmi po zadku?:D
30. zář 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ale prosim ta kym by som to stiahla aj ma chut prejde,stale online stale nieco nove :wink:
30. zář 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
@piefunko ach kočky bodaj by ste mali pravdu a madam ovu by sa uráčilo :frowning2: :frowning2: no ale keď si kukneš graf,tak aj pred akože ovu som mala creamy :confused: :confused:
30. zář 2012 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ty si najtrpezlivejsia snazilka aku poznam, niikto by to uz s nervami pri takom grafe nevydrzal :grinning:

niektore kocky ledva cakaju uz 7 dpo aby mohli testovat :wink: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@piefunko no lebo ja som toto vravela drahému vo štvrtok pred keksíkom a zdžubal ma že som to mala mať pripravené :angry: :angry: :grinning: :grinning: no a už keď sme sa o tom rozprávali tak už bol taký nadržaný že som namala šancu ísť pre laptop :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe neboj moja, urcite uz pride :slight_smile: len treba na mm skocit :slight_smile: uz je oddychnuty? moj este spi... ale aspon v klude dovarim :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem, to si cennim:slight_smile: mozno ked by ste mali tak silny vnutorny pocit ze to nie je potrebne, taki by ste tiez necikali:slight_smile:
30. zář 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale však môj je v práci :pensive: ale dnes len doobeda,tak sa teším :grinning:
30. zář 2012 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ja aj tak ciknem, aj ked neverim. :grinning:

priznavam sa k zavislosti na cikani na tehu test a vykukavani ducha:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
zeny pozeram s krpcom nekonecny pribeh a to by ste neverili tie otazky...mam hlavu jak meloon :slight_smile: to nemoze sedet a kukat?sak vsetko sa dozvie :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe jaj, prepac zabudla som :( mojho uz pocujem... ale kym sa preberie .. :slight_smile: tazke rano.. a tvoj kde pracuje?
30. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :grinning: :grinning: :grinning: mam ta z toho vyliecit? ono sa to moze klasifikovat aj ako sebadestrukcne sklony... a to je uz vazne!:slight_smile:
30. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek